Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie

Hodina Gitary

Kategória: Služby > Výuka hudby

Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 7. 10. 2021, Cena: V texte

Doučujem najmä klasickú a elektrickú gitaru. Akordy, melódie, hudobnú teóriu, hru z nôt, skladby a technicky podľa výberu a skúseností žiaka. 12€ za 45 minút. 15€ za 60 minút. Preferujem e-mail/SMS

https://sluzby.bazos.sk/inzerat/129717019/Ponukam-vyucovanie-GITARY-podla-POZIADAVIEK-ziaka.php
Hodina Gitary 1
Podobné inzeráty
Vyuka akustickej/elektrickej gitary
Lokalita: Bratislava 831 03, Dátum: 18. 10. 2021, Cena: 15 €
Naucim ta hrat tvoje oblubene skladby, zaciatocnikov rytmiku, akordy a ich obraty, vysvetlim ti zakladne zakonitosti v hudbe, pre pokrocilych vysvetlim pentatoniku, mody stupnic. V pripade zaujmu si svoje hranie mozes nahrat v nahravacom studiu. Zarucujem priatelsky pristup. Prva hodina je zdarma. Ucim len prezencne, priestor mam v lokalite Ba Trnavske myto, v pripade zaujmu ma kontaktuj emailom.
Výučba gitary a klavíra aj ONLINE
Lokalita: Banská Bystrica 974 01, Dátum: 2. 11. 2021, Cena: 15 €
Dobrý deň. Ponúkam súkromné hodiny hry na gitare a klavíra spolu s hudobnou teóriou pre úplných začiatočníkov i pokročilých (na veku nezáleží). Pripravujem aj na pedagogické školy, konzervatórium, súťaže a iné podobné aktivity. Výučba môže prebiehať prezenčnou formou, ale preferujem najmä ONLINE vyučovanie (celé Slovensko) s čím mám bohaté skúsenosti. Som študovaný muzikant a už 11 rokov vyučujem na základnej umeleckej škole gitaru a klavír. Moja výuka je, samozrejme, prispôsobená veku žiaka (hravá, tvorivá, vtipná, funkčná a osvedčená...). Taktiež výuka môže byť prispôsobená podľa Vášho záujmu (klasická hudba, moderná hudba, pop...). Pre viac informácii kľudne volajte alebo píšte. Vyučovacia hodina:60 minút = 15€. (PLATÍ SA AŽ PO VYUČOVACEJ HODINE).
Súkromné hodiny elektrickej / akustickej gitary
Lokalita: Nitra 949 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: V texte
Ponúkam: - flexibilné termíny hodín, - učenie aj s teóriou - ľudský prístup - poradenstvo pri výbere nástroja/aparátu/doplnkov Cena - 15€/60min Minimálny vek: 13 rokov; Ak neviete, do čoho idete, príďte si to zadarmo vyskúšať.