bazár, predaj, inzercia, predám

Akvárium na predaj.

Kategória: Akvarijné rybičky

Predám komplet zariadené akvárium aj s rybkami a skrinkou.
Obsah: Akvárium vzduchovač filtrácia vody ohrievač teplomer.
Rybky 10ks mladé Labidochromis caeruleus sp. Yellow.
1ks Mrenka siamská.
Prisavníky
1pár dospelých ktorý mali nedávno mladé cca 20ks.
2ks prisavnik mladý dospelý.

Predávam len komplet zostavu aj s rybkami.
Osobný odber Trebišov.
Akvárium na predaj.
Podobné inzeráty
Akvarium biOrb LIFE MCR 45 biela
Predam akvarium Biorb + farebne LED osvetlenie, vela doplnkov a nahradnych casti - ohrev vody, teplomer, 2x filter,3x pumpa, aktivne uhlie do filtracie, 2x spongia do filtra, nahadne LED podsvietenie, manualny prikrmovac, automaticky davkovac krmiva s casovacom, riasy a rastliny, kamene , skala, sada na cistenie a vypust vody + sitko na rybky a rozna chemia na pripravu vody. Pokiaľ hľadáte akvárium unikátneho designu, potom je akvárium biorb LIFE pre Vás ako stvorené. Jednoduchá inštalácia, bez špár a výnimočný vzhľad, ako nič iné v akvaristike. Jeho nadčasový tvar elegantne vytvára veľkolepý obraz. 45 litrové akvárium s bielymi okraji u osvetlenia MCR je možné meniť až 16 farieb diaľkovým ovládaním a nastaviť až 4 časové cykly akvárium s patentovaným filtračným systémom kompletná sada, ktorá sa skladá z akrylátového akvária, svetelnej jednotky, čerpadla, transformátoru, ovzdušňovacieho kameňa, filtračnej vložky a keramických filtračných médií akvárium sa dá v niekoľkých krokoch veľmi jednoducho kompletne postaviť jednouché čistenie a starostlivosť unikátny vzhľad zaisťuje veľké množstvo ľahko meniteľných dekorácií bezpečná 12 V technológia filtračná vložka – všetky biOrb akvária sú vybavené filtrom umiestneným na dne akvária, presne to je miesto, kde sa odpad prirodzene usadzuje, jednoducho povedané, filter pracuje tam, kde je najviac materiálu k prefiltrovaniu Vyrobené z akrylátu akrylát je neuveriteľne pevný, používaný pri výrobe čelných skiel dopravných lietadiel je takisto veľmi priezračný, so svojou mierou priehľadnosti dosahujúcou 93 % sa jedná o nejpriezračnejší známy materiál ďalšou výhodou akrylátu sú jeho izolačné vlastnosti vyznačuje sa veľmi nízkou tepelnou stratou a k vyhrievaniu Vášho biOrb akvária je tak potrebné minimálne množstvo energie
Akvárium, terárium na predaj
Dobrý deň, predám akvárium, ktoré bolo robené na zákazku u sklenára v priebehu mesiaca január 2023. Akvárium však môže byť využité kľudne aj ako terárium. Jeho parametre sú: 40x40x60cm. Obsah je 96l. Hmotnosť akvária je 30kg, nakoľko hrúbka skla je až 10mm, keďže akvárium bolo dizajnované hlavne na výšku (napr. vhodné pre chov skalárov, ktoré radi plávajú vertikálne, je však vhodné aj pre iné ryby, či chov ďalších zvierat ako sú pavúky a pod.). Počiatočná cena bola približne 180€, samozrejme som ochotný cenu výrazne znížiť a to na 60€, teda len na 33% z celkovej ceny. Okrem toho, že má akvárium/terárium silnú hrúbku skla, keďže je dizajnované na výšku, aby 100% odolalo väčšiemu tlaku vody, je jeho výhodou aj otvárací poklop, formou dvoch polovičných tenších sklíčok, ktoré sú na dvoch koľajniciach. Je možné ich ľahko otvárať a zatvárať, pričom je spravený aj malý výrezok/otvor trojuholníkového tvaru na prívod kyslíka do akvária, na káble od termostatu či filtra. Akvárium je bez akéhokoľvek poškodenia, ihneď len k osobnému odberu. Prosím o kontaktovanie buď e-mailom alebo smskou, telefonicky si viem spraviť čas po predchádzajúcom prvotnom napísaní si. Telefónne číslo v inzeráte je moje (nie je fiktívne). Ďakujem.
Chovňa
Ponúkam na predaj: ●Chovný regál 330x50x190 (chýbajúce 1/2 akvárium mám vo vedľajšej miestnosti) ●Chovný regál 140x50x190 (3x akvárium rozdelené na 2 so zabudovanými filtrami, 2 rovnaké akváriá navyše k dispozícii, vrchné akvárium nepatrí k setu) ●Chovný regál (vytieračky) 100x20x170 Všetky regále majú rozvod 9mm hadičkami možnosť regulácie ventilom na vývode, všetky akváriá majú vyvŕtané prepady na vodu odvedenúdo odpadového potrubia na spodu regálu a tak isto má každé akvárium zabezpečený prísun čerstvej vody rozvodom 9mm hadičky ktorý možno regulovať ventilom na vývode čím je zabezpečená cirkulácia vody. ●2x akvárium 130x50x40 rozdelené na 2 časti so zabudovanými filtrami ●akvárium 75x45x45 ●Vzduchový kompresor JK Animals ●3x vzduchovacia turbína HAILEA ● externý filter sunsun Veľa ďaľších akvárii rôznych akvárii, vytieračiek, filtre, hadičky, ventily, výhrevné telesá, akvaristické vrecká, termoboxy, sieťky, košíky na chov živorodiek, veľa iného príslušenstva na chov rýb. Fotografie zašlem v prípade záujmu. Cenu navrhnite do súkromnej správy. Jednotlivé regále predám len spolu s akváriami.
Predám 750litrove akvárium
Predám 750litrove Akvarium v perfektnom stave . Rozmer d 180,v 60, š 70, sklo 10mm. V akváriu je vlepený prepadový -nasávací komín na nasávaciu hadicu a ohrievač rozmer 13 x 13 x 70 . Pozadie akvária je nalepený lavovy kamen vhodne pre akýkoľvek biotop ( netvrdí vodu) Akvárium je bez stojanu ten mám murovaný. Súčasťou akvária sú: 1. Kryt akvária vid. Foto 2. Filter Hagen Fluval Fx4 pre 1000litrove akvárium, prietok 1700 l/h v 100% stave 5 ročný 3. Filter Oase Biomaster 850 pre 600-800litrove akvárium, prietok 1550 l/h náplň filtra 7litrov Seachem matrix 4. Ohrievač eheim 200wattov Akvárium je aktualne napustené a funkčne predavam preto ako celok. Strk rastlinky a rybky v cene .
Akvarium 150x 50x60 (dxsxv) 450l
Akvarium 150x 50x60 (dxsxv) 450l - Predam komplet akvarium so strinkou, celym vybavenim a rybami. Akvarium je s hornym krytom a neonkami. Okrem toho mam este 90 cm led rampu. Filter aqua nova 2000 - externý filter určený pre akvária o objemu 600-800L. Kvalitná a účinná filtrácia. K filtru mam nahradne peny. Ohrievac do objemu 600l. UV lampa. Dalej kopec veci k akvariu ako je hnojivo, sietky, hadica so zvonom na odsavanie, nejake skryse a pod. Akvarium predam s komplet rastlinami a rybami. Predavam vsetko jedine ako komplet. Cena za vsetko 250 eur. V pripade zaujmu ma kontaktujte na mail j.kosicky555@ Pri prevoze akvaria si treba vybavit aspon 2 chlapov nakolko samotne akvarium je velmi tazke
Akvarium
AQUAEL Akvarium 10l(podložka+veko)30€ AQUAEL Akvarium 20l svetlo+filter (podložka+veko) 40€ AQUAEL Akvarium 30l svetlo+filter (podložka+veko) 40€ odber Nitra (Nano akvarium, Akvarko,svetlo do akvária )