bazár, predaj, inzercia, predám

Brigáda, privyrobenie si alebo hlavná práca

Kategória: Financie a ekonomika

Rád komunikuješ s ľuďmi, máš užívateľskú znalosť práce s PC, hľadáš zaujímavú a rôznorodú pracovnú príležitosť? Ak áno, tak hľadáme práve teba.


Práca v obchodno-ekonomickej spoločnosti zameraná na prácu s informáciami, kontrolu existujúcich riešení, komunikáciu s klientom, a napĺňanie finančných potrieb zákazníkov s možnosťou kariérneho postupu a home office spôsobu fungovania.


Náplň práce:
-práca s PC
-komunikácia
-práca s databázami
-spracovanie žiadostí
-tvorba projektov


Výhody:
-komplexné bezplatné zaškolenie
-nástup bez skúšobnej doby
-mladý dynamický kolektív a množstvo akcií
-garantovaný kariérny rast
-možnosť home office fungovania/ online fungovania
-hlavná/vedľajšia pracovná činnosť
-vhodné aj pre absolventov stredných a vysokých škôl, či osôb na RD
-vhodné aj ako privýrobok


Pôsobenia: Pezinok, Bratislava, Trnava, Nitra a neustále rozširovanie pobočiek do ďalších miest na Slovensku.

Zašlite nám svoj životopis s fotografiou na emilovú adresu: pracabrigadamk@
Následne Vás budeme kontaktovať s termínom pracovného pohovoru.
Brigáda, privyrobenie si alebo hlavná práca
Podobné inzeráty
Do novootvoreného klientského centra prijmeme zamestnancov
Pracovná náplň: - práca v kancelárii a možnosť home office - práca z domu - administratívna činnosť - kontakt s klientmi - práca s databázou - príprava podkladov pre manažéra Zamestnanecké výhody, benefity - kvartálne bonusy od 333 Eur do 999 Eur a ročné odmeny - zvýšenie príjmu už po 6 mesiacoch - pridelenie už existujúcich klientov - teambuildingové akcie - pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúseností - výnimočné platové ohodnotenie v rámci najsilnejšej spoločnosti a možnosť kariérneho rastu - zázemie jednej z najväčších spoločností - možnosť prispôsobenia pracovnej doby – flexibilita - všetky školenia úplne bezplatné - finančné a materiálne benefity - podpora realizácie nápadov, ktoré by boli obojstranne prospešné - flexibilná zložka výplaty - bližšie informácie a detaily odmeňovacieho systému na osobnom pohovore V prípade záujmu prosím zaslať Váš životopis : Pozícia je vhodná pre absolventa Áno Osobnostné predpoklady a zručnosti - prax v oblasti predaja je vítaná - komunikácia (jednanie s ľuďmi) - empatia - cieľavedomosť - komunikatívnosť - spoľahlivosť Stručná charakteristika spoločnosti Allianz a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1300 zamestnancov a 3100 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.
Hľadáme učtovníčku/účtovníka
Hľadáme nového kolegu do nášho ekonomického tímu. Náplň práce: jednoduché a podvojné účtovníctvo, práca s MRP, základné znalosti Microsoft office, práca v kolektíve. Pracovný čas: 8hod, pri daňových uzávierkach/DPH platené nadčasy, práca na dohodu/TPP/živnosť. Platové podmienky, budú upresnené na pracovnom pohovore. Lokalita: Bratislava - Nové Mesto
Telefonista, oddlžovací špecialista
Hľadáme novú kolegyňu do kancelárie v Košiciach – telefonistka, oddlžovacia špecialistka – práca na živnosť, s. r. o. Máte skúsenosti v oblasti predaja služieb (úvery, poistenie) a hľadáte zmenu? Pridajte sa k nám. Vraciame ľuďom úsmev na tvár a dávame im šancu začať žiť odznova bez opakovania starých chýb. Náplň práce: – práca s klientmi, ktorí prejavili záujem o pomoc s oddlžením – Osobný bankrot – telefonovanie, osobné stretnutia- poradenstvo – práca v kancelárií s firemným systémom Pracuje sa s databázou klientov, každý deň sú prideľované nové kontakty klientov. Vzdelanie: – stredoškolské s maturitou – nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie – vysokoškolské I. stupňa – vysokoškolské II. stupňa Požiadavky: – prax v oblasti sprostredkovania finančného poradenstva – úvery, poistenie – skúsenosti s prácou s klientmi – Microsoft Word, Microsoft Excel – komunikatívnosť, flexibilita, zodpovedný prístup – ochota napredovať a vzdelávať sa Jazykové znalosti: – slovenský jazyk – úroveň C2 – maďarský jazyk – vítaný Miesto výkonu práce: Office Košice Ponúkame: – motivačné odmeňovanie formou provízneho systému, výšku príjmu závisí od vašej šikovnosti bez horného stropu, v priemere cca 1500 €, okrem odvodov nemáte žiadne iné náklady – priateľská tímová spolupráca – pravidelné a bezplatné školenia Životopis prosím poslať na e-mailovú adresu: info@ Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.
Ponuka práce hlavný účtovník
Ponúkam prácu v oblasti ekonómie, účtovníctva. Podmienky: - VŠ ekonomická fakulta – najlepšie so zameraním na účtovníctvo - minimálne 1 rok praxe na obdobnej pozícii - skúsenosť s rekonštrukciami účtovníctva veľkou výhodou - samostatnosť, kreativita, analytické myslenie - dobré komunikačné schopnosti (príjemné vystupovanie) - obchodný duch, skúsenosť s predajom služieb vítaná - ochota pracovať on-line - vlastný notebook + telefón Náplň práce: - učtovná a daňová agenda - účtovanie, rekonštrukcia účtovníctva, komunikácia s daňovým úradom, -obchodná činnosť – akvizícia nových klientov Mzda dohodou na uvedenom telefónnom čísle alebo maile. Pre koho je práca vhodná? Práca je vhodná popri zamestnaní, ideálna počas MD alebo RD, brigádne Benefity - 13.ty plat - Relax pass - Bonusy/prémie - Kariérny rast - veľmi fexibilný pracovný čas Nástup: - Od 1.9.2023, prípadne dohodou Záujemcov prosíme, aby nás kontaktovali mailom na nikol.zec@ alebo telefonicky na telefónnom čísle , kde poskytneme viac informácii o ponúkanej pracovnej pozícii.
Brigáda popri práci, Štúdiu, MD
Ponúkam prácu formou brigády popri zamestnaní/štúdiu/MD. Možnosť pracovať z domu, flexibilný pracovný čas. Možnosť zarobiť si 500-1500€/mesačne. Náplň práce: - administratíva, vybavovanie telefonátov, e-mailov Podmienky: - ukončené stredoškolské vzdelanie V prípade záujmu o brigádu pošlite na seba telefonický kontakt.
Ekonómka s praxou
Ponúkame pracovné miesto na TPP - podvojné účtovníctvo, práca v programe OMEGA, fakturáciu, mzdy, personálnu agendu...Práca je v Nitre, preferujeme pani s praxou. Bližšie informácie a platové podmienky na telefonickom čísle alebo pri osobnom stretnutí.