bazár, predaj, inzercia, predám

Darčekové poukážky iClinic

Kategória: Darčekové poukážky

Predáme darčekové poukážky do očnej kliniky IClinic s 30% zľavou platné do 31.12.2023. Poukážky sú určené na všetky služby a operácie očí ako aj v očnej optike Siloe Banská Bystrica na okuliare, rámy a sklá. Poukážky sa predávajú jednotlivo.
Darčekové poukážky iClinic
Podobné inzeráty
5 x 50 eur darcekove poukazky dajana rodriguez
Predam za symbolicku cenu 5 x 50 eur darcekove poukazky na nakup kozenych kabeliek, ruksakov a pod zn dajana rodriguez. Poukazky sa nedaju kombinovat. 5 eur za 1 poukazku.
Kupim darčekove poukažky, poukazy, pobyty.
Kupim darčekove poukažky, poukazy ... Alza, Mall, Datard, Nay, Zazitky, Najzazitky, pobytove balicky. Ponuknite za dobre ceny...
Nákupné poukážky v hodnote 150,-€  -  KIM Gold, Piešťany
Predám nákupné poukážky v celkovej hodnote 150,-€ na nákup v zlatníctve/klenotníctve KIM Gold s.r.o., Kukučínova 17, 921 01 Piešťany Platné do 30.12.2023 Dôvod predaja: bola to kompenzácia predajne za mnou vrátený produkt, momentálne nevyužité. Obe nákupné poukážky v hodnote 150€ ponúkam za cenu 100,-€ Pošlem poštou na dobierku, alebo osobný odber, nemám problém.
Predám darčekové poukážky do Martinusu
Predám poukážky v hodnote 130€ za 100€. Ak chcete menej, dohodneme sa.
Darčekový poukaz
Predám darčekové poukážky 3x30€ do kamenných predajní Comma. Bol to darček, ale ja ich nevyužijem. Poukážky sú vo forme PDF. Preto je potrebná úhrada vopred na účet Cena je za všetky spolu. Platnosť poukážok je do 30.8.2023 Číslo je vymyslené, pre viac informácií ma kontaktujte na mail
Darčekové poukážky Dajana Rodriguez
Predám poukážky Dajana Rodriguez, ktoré som síce vyhrala, ale nevyužijem ich. Jeden kus predám za 35€.