bazár, predaj, inzercia, predám

Darujem mačiatka (kocúry sú už zadané)

Kategória: Mačky

Predstavujem Vám našu krásnu čiernu mačku Taigu, ktorá sa rozhodla založiť si rodinku. Taiga je jemná, prítulná a veľmi vďačná mačka. Adoptovala som ju pred rokom ako maličkú od ľudí, ktorí ju našli zúboženú ležať na ceste. Teraz je z nej starostlivá mama a myslím si, že minimálne jedno mačiatko po nej zdedilo jej jedinečnú povahu. To čierne. Je to mačička, narodila sa prvá v poradí a je najmenšia. Volám ju Aiša.

Sivý je kocúrik, najväčší a najhladnejší, všade prvý, hoci sa narodil posledný. Priebojný, zvedavý Grey, ktorý sa prvý naučil papať z misky. Tigríky sú jeden kocúr a jedna mačka. Mačička Lara je taká utiahnutejšia, nesmelá, ale veľmi vynaliezavá. Keď niekde uviazne, nepiští o pomoc ako jej bratia, ale pomôže si sama. Kocúrik Hugo je zvedavý prieskumník, vždy ma privíta a rád pozoruje, čo robím. Prvý sa vycikal, kam treba.

Všetky mačiatka sa učia chodiť na mačacie wc a všetky už prikrmujem. Vedia jesť mäkkú stravu, Greyko sa dokonca púšťa aj do granúl svojej mamy. Mačiatka sa narodili 15. júna, k odberu budú po 10. auguste. Pozrieť a vybrať si môžete aj skôr. Bývame v Dolnom Ohaji. Len do dobrých a láskavých rúk.
Darujem mačiatka (kocúry sú už zadané)