Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie

Elektrár Nemecko nová spolupráca BERLIN 18.10.

Kategória: Práca > Technika a energetika

Lokalita: Zahraničie 123 45, Dátum: 13. 10. 2021, Cena: 26 €

Dobrý deň ponúkame dlhodobý projekt mnimálne do konca roka s možnosťou predlženia pri obojstranej spokojnosti 2 ludia , jedná sa o elektroinštalačné práce. Ďalej ponúkame férovú spoluprácu, finančné ohodnotenie 26 eur/hodina. Možnosť pracovať Po-So min. 10 hodín denne (60 týždenne), fakturácia každé 2 týždne, splatnosť 14 dní, vybavenie freistellungu pokial ho zadávateľ vyžaduje, zabezpečené ubytovanie, ktoré ale nehradíme. V prípade spolupráce ponúkame telefonickú podporu, ktorá je pre vás k dispozícii 7 dni v týždni. Spoluprácu uprednostňujeme so záujemcami , ktorí sú vyučení v odbore, majú dlhoročnú prax, v dvojici aspoň jedno auto a pracovnú nemčinu. U jednotlivcov je to vec dohody.

https://praca.bazos.sk/inzerat/129914090/elektrar-nemecko-nova-spolupraca-berlin-1810.php
Elektrár Nemecko nová spolupráca BERLIN 18.10.
Podobné inzeráty
Elektrár Nemecko nová spolupráca 18.10. Lohfelden
Lokalita: Zahraničie 123 45, Dátum: 19. 10. 2021, Cena: 25 €
Dobrý deň ponúkame dlhodobý projekt mnimálne do konca roka s možnosťou predlženia pri obojstranej spokojnosti 2 ludia , jedná sa o elektroinštalačné práce. Ďalej ponúkame férovú spoluprácu, finančné ohodnotenie 24 eur/hodina. Možnosť pracovať Po-So min. 10 hodín denne (60 týždenne), fakturácia každé 2 týždne, splatnosť 14 dní, vybavenie freistellungu pokial ho zadávateľ vyžaduje, zabezpečené ubytovanie, ktoré ale nehradíme. V prípade spolupráce ponúkame telefonickú podporu, ktorá je pre vás k dispozícii 7 dni v týždni. Spoluprácu uprednostňujeme so záujemcami , ktorí sú vyučení v odbore, majú dlhoročnú prax, v dvojici aspoň jedno auto a pracovnú nemčinu. U jednotlivcov je to vec dohody.
ELEKTRIKÁR - MONTÁŽ EPS, SASKO (NEMECKO)
Lokalita: Zahraničie 123 45, Dátum: 7. 9. 2021, Cena:  5 000 €
Hľadáme 2x elektrikárov na kabeláž a montáž komponentov EPS, (kancelárske priestory). O všetku administratívu sa postaráme. Hlásiť sa môžu aj jednotlivci. Miesto výkonu: Falkenstein/Vogtland (Sasko) Nástup 13.09.2021 Odmena: 20-21€/hod. - fakturácia dvojtýždňová, splatnosť fa. do 21 dní Dlhodobý projekt, možnosť nastaviť turnusy individuálne, 55-60hod/týždenne. Zabezpečené ubytovanie. Podmienky: - živnosť - NJ/AJ výhodou - pracovné skúsenosti v danej profesii - vlastné základné osobné náradie (kufrík) Pre viac informácií ma kontaktujte na tel. čísle:
Elektrikár - Nemecko
Lokalita: Zahraničie 123 45, Dátum: 6. 9. 2021, Cena: 23 €
Potrebujeme 4 elektrikárov s platnou vyhláškou 21/22. Miesto výkonu práce: Sandhausen Hodinová sadzba: 23€/živnosť Splatnosť faktúr: 14 dní Turnusy: dohodou Podmienky: živnosť, platná elektrikárska vyhláška 21/22, nemecký jazyk na pracovnej úrovni. ! Nástup: možný ihneď ! Ubytovanie: zabezpečené - strhávané z FA, prípadne hradené samostatne. Životopisy s vyhláškou posielajte na mailovú adresu V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte telefonicky alebo .
Elektrikári - automatizácia, Nemecko
Lokalita: Zahraničie 123 45, Dátum: 26. 9. 2021, Cena:  5 100 €
Hľadáme skúsených elektrikárov pre dlhodobé projekty v Nemecku. - Finančné ohodnotenie 21-23 Eur/hod podľa skúseností a jazykových znalostí, - Požadujeme skúsenosti s výrobnými zariadeniami v automatizácii, - Nástup dohodou, - Živnosť, - Turnusy, možnosť dohody, - Faktúry hradíme vždy v termíne, - Splatnosť dohodou, možnosť zálohy po nástupe. Ponúkame a očakávame dlhodobú spoluprácu, seriózny a profesionálny prístup. V prípade vážneho záujmu zašlite čím skôr životopis na email a rozpisom skúseností s podobnou prácou. Tel. SR: Tel. ČR: ______________________ O firme WM Technics s.r.o.: - Spoločnosť WM Technics s.r.o vznikla v roku 2013 na základe dlhoročných skúseností v oblasti automatizácie výrobných zariadení v automobilovom priemysle, - Spoločnosť sa od jej vzniku úspešne etablovala ako spoľahlivý partner prevažne nemeckých spoločností pri návrhu a uvádzaní výrobných zariadení do prevádzky, - Viac o spoločnosti na webstránke:
Elektrikár Nemecko
Lokalita: Zahraničie 123 45, Dátum: 15. 9. 2021, Cena:  5 000 €
Dobrý deň, firma Kohút Elektro s.r.o. hľadá posilu na dlhodobú spoluprácu do svojho mladého kolektívu! Hovoríte po nemecky? Máte základné skúsenosti s bytovou/priemyselnou elektroinštaláciou a minimálne §21?Máte otvorenú živnosť minimálne dva mesiace? Potom neváhajte a pridajte sa k nám. Ubytovanie zabezpečené a HRADENÉ (žiadne špekulácie typu “dodatočné preplácanie”), firemné auto, taktiež HRADENÉ firmou, náradie a oblečenie firemné. Turnusy podľa dohody. Práca dlhodobo na jednom mieste, bez nutnosti meniť ubytovanie a presúvať sa po Nemecku. Podmienky: - vyhláška aspoň §21 - znalosť nemeckého jazyka A2/B1 - práca na živnosť - ubytovanie hradené (rodinný dom, žiadna ubytovňa) - práca na turnusy /v závislosti od aktuálnych opatrení na vstupe do krajín EU/ - práca 50/60 hod./týždenne - A1 alebo legislatíva - platná SK živnosť - nástup ihneď - platové Podmienky 17-20€/h v závislosti od prístupu k práci a skúseností Ďakujem, Kohút. Meno: Kohút Elektro s.r.o. Telefon: E-mail:
NEMECKO, HERTEN (pri Dortmund-e) - ELEKTRIKARI
Lokalita: Zahraničie 123 45, Dátum: 14. 9. 2021, Cena:  3 990 €
Hľadáme viacerých elektrikárov pre dokončovacie práce (vo vnútri) novej výrobnej haly v Nemeckom meste Herten. Nástup podľa dohody (pravdepodobne aj ihneď je možný). Predpokladaná doba zákazky: 3 - 4 mesiace Cena: 22 € / hod. 23 € / hod. pre Nemčinára Ubytovanie je zdarma. Práca na živnosť alebo sro. Možná práca až 10 hod / deň = ca. 5.800 €/mesiac. Pre viac info volajte.