Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie

Elektrikár Maďarsko Györ

Kategória: Práca > Technika a energetika

Lokalita: Zahraničie 123 45, Dátum: 8. 10. 2021, Cena: V texte

Miesto výkonu práce: Maďarsko - Györ - Audi S okamžitým nástupom hľadáme elektrikára/partiu elektrikáriov so skúsenosťami v automobilovom priemysle Náplň práce: • AUTOMATIZÁCIA • Montáže žľabov pre elektrické káble, samotné zapájanie senzorov, ovládacích panelov a rozvodových skríň podľa technickej dokumentácie • Kompletné elektroinštalačné práce pokladanie káblov, zapájanie rozvádzačov podľa plánovanej dokumentácie a požiadaviek zákazníka • Montáž, inštalácia a oprava elektrických zariadení v priemyselných halách, identifikácia jednoduchých porúch a ich následné odstraňovanie Požiadavky na pracovníka: - znalosť práce vo svojom odbore - Čítanie z technických výkresov (E-planov) - platná vyhláška (§21, §22, §23) - samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup ku práci Práca na Živnosť. Finančné ohodnotenie podľa skúseností od 12€/h Pracuje sa 10h denne Po-Ne podľa dohody. V prípade ak Vás ponuka zaujala je nutné zaslať životopis na email: Zaslaním životopisu zároveň súhlasíte so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania. Tel. Kontakt alebo

https://praca.bazos.sk/inzerat/129752790/elektrikar-madarsko-gyor.php
Elektrikár Maďarsko Györ 1
Podobné inzeráty
Elektrikár
Lokalita: Lučenec 984 03, Dátum: 26. 8. 2021, Cena: V texte
Do nášho tímu prijmeme šikovného elektrikára. Pracuje sa na TPP na rôznych projektoch v partiách v Nemecku Ubytovanie a cesta hradené. Výborné platové podmienky od 12€ netto/hod. Nástup možný ihneď.
Elektrikár
Lokalita: Lučenec 984 03, Dátum: 2. 9. 2021, Cena:  12 345 €
Do nášho tímu prijmeme šikovného elektrikára. Pracuje sa na TPP na rôznych projektoch v partiách v Nemecku Ubytovanie a cesta hradené. Výborné platové podmienky od 12€ netto/hod. Nástup možný ihneď.
elektrikar,elektromonter,zamocnik, KE BA
Lokalita: Bardejov 086 12, Dátum: 2. 9. 2021, Cena: V texte
Ponúkame prácu len SK,CZ pre elektrikarov, elektroinštalatérov aj začiatočníkov . Jednotlivci, dvojice aj partie z celého Slovenska. Nástup ihneď, alebo podľa dohody. Práca na zmluvu alebo na živnosť . Ponuka: - Atraktívna mzda podľa dohody - ubytovanie doprava - stabilná a dlhodobá práca - dobrý kolektív - veľmi dobrá podpora od nášho kolektívu
ELEKTRIKÁR - MONTÁŽ EPS, SASKO (NEMECKO)
Lokalita: Zahraničie 123 45, Dátum: 7. 9. 2021, Cena:  5 000 €
Hľadáme 2x elektrikárov na kabeláž a montáž komponentov EPS, (kancelárske priestory). O všetku administratívu sa postaráme. Hlásiť sa môžu aj jednotlivci. Miesto výkonu: Falkenstein/Vogtland (Sasko) Nástup 13.09.2021 Odmena: 20-21€/hod. - fakturácia dvojtýždňová, splatnosť fa. do 21 dní Dlhodobý projekt, možnosť nastaviť turnusy individuálne, 55-60hod/týždenne. Zabezpečené ubytovanie. Podmienky: - živnosť - NJ/AJ výhodou - pracovné skúsenosti v danej profesii - vlastné základné osobné náradie (kufrík) Pre viac informácií ma kontaktujte na tel. čísle:
Elektrikár
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 3. 9. 2021, Cena: V texte
Naša produkcia neustále rastie a preto sme sa rozhodli posilniť náš tím o zodpovedného kvalifikovaného elektrikára. Vašou náplňou práce bude: - Elektro montážne práce v priemyselných a administratívnych objektov - Elektro montážne práce pri inžinierskych sietí - Elektro montážne práce rodinných a bytových domov - Výstavba a údržba verejného osvetlenia a rozhlasu - Výstavba a údržba NN a VN siete - Bleskozvody Práce realizované po celom východnom Slovensku. Osobnostné predpoklady a zručnosti - Bezúhonnosť - Úplné stredoškolské vzdelanie s maturitou v odbore elektro - Platnú vyhlášku min. §22 - Vodičský preukaz skupiny "B" - Manuálnu zručnosť - Samostatnosť - V prípade potreby podľa charakteru stavby aj týždňovky. Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: alebo volajte na tel čísla alebo .
Údržbár-elektrikár
Lokalita: Žilina 010 01, Dátum: 3. 9. 2021, Cena: V texte
Hľadáme elektrikára na dlhodobú stabilnú prácu. Druh pracovného pomeru: živnosť. Plat 7,50€+variabilná zložka.