Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie

Finančný sprostredkovateľ - poradca

Kategória: Práca > Financie a ekonomika

Lokalita: Senica 906 03, Dátum: 19. 10. 2021, Cena:  1 200 €

Do svojho tímu hľadám šikovného, korektného a komunikatívneho človeka. Je to najlepšia cesta za vlastným rozvojom a úspechom. Čo chce zmeniť svoj život,mať vybudovaný pasívný príjem a neustále si zvýšovať príjem. Chce kariérne rásť, mať flexibilný pracovný čas a nadštandardný príjem. Práca možná s pohodlia domova online 80%-100% času - poskytovanie poradenstva zákazníkom - organizovanie a spoluúčasť na výberových konaniach - prezentovanie finančných plánov - príprava, administratíva a podpisovanie zmlúv s klientami a obchodnými partnermi - nutná znalosť pc a teda minimálne ovládanie internetu a počítaču. Čo ponúkame : - kvartálne a ročné odmeny - portfólio existujúcich klientov - atraktívny provízny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku - zázemie úspešnej a silnej medzinárodnej spoločnosti - príjemné pracovné prostredie - moderný systém vzdelávania podporujúci osobný a kariérny rast - zaujímavé finančné ohodnotenie Osobnostné predpoklady a zručnosti Pozitívny vzťah k ľuďom Charizma Ochota na sebe neustále pracovať Ochota sa vzdelávať Vytrvalosť Korektnosť ísť si za svojim cieľom, chcieť v živote niečo dokázať. Ak Vás ponuka zaujala , pošlite nám prosím životopis alebo zavolajte na tel.č.

https://praca.bazos.sk/inzerat/130142081/financny-poradca.php
Finančný sprostredkovateľ - poradca
Podobné inzeráty
Finančný sprostredkovateľ
Lokalita: Bratislava 851 04, Dátum: 28. 9. 2021, Cena: V texte
Hľadám do svojho obchodného tímu nových kolegov na pozíciu finančný sprostredkovateľ. Náplň práce: - starostlivosť o klientov - kontaktovanie nových i existujúcich klientov - dohadovanie a vedenie obchodných stretnutí - nájsť najlepšie riešenie pre klienta v oblasti hypoték, poistení... - akvizícia nových klientov - účasť na poradách, školeniach Výhody: Flexibilný pracovný čas Spolupracujeme s viacerými bankami, poisťovňami Možnosť kariérneho rastu Zabezpečujeme školenie Veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie Systém odmeňovania - provízie Kancelária v Bratislave - Petržalka Práca vykonávaná v Bratislave. Práca nie je na TPP ale SZČO. V prípade záujmu ma kontaktujte na e-mail:
Finančný sprostredkovateľ, agent
Lokalita: Nové Zámky 940 02, Dátum: 3. 9. 2021, Cena:  1 800 €
Hľadáme do nášho obchodného tímu nových kolegov na pozíciu finančný sprostredkovateľ. Náplň práce: - starostlivosť o klientov - kontaktovanie nových i existujúcich klientov - dohadovanie a vedenie obchodných stretnutí - nájsť najlepšie riešenie pre klienta v oblasti hypoték, poistení, sporenia, - akvizícia nových klientov - vzdelávanie, školenia Výhody: Flexibilný pracovný čas Spolupracujeme s viacerými bankami, poisťovňami, správ. spoločnosťami Možnosť kariérneho rastu K dispozícii kancelária Veľmi zaujímavé finančné ohodnotenie Systém odmeňovania - provízie Prax v obore výhodou Najlepšie provízie na trhu Príjmy cca od 1000 € po 4000-5000€ podľa šikovnosti (optimálne 1800-2500) Práca vykonávaná kdekoľvek v SR. Práca nie je na TPP ale SZČO. V prípade záujmu ma kontaktujte na e-mail alebo na tel:
Profi finančný sprostredkovateľ
Lokalita: Trenčín 911 01, Dátum: 12. 10. 2021, Cena:  1 000 €
Naším cieľom je poskytnúť skvelé podnikateľské zázemie pre ľudí, ktorí chcú dosiahnuť v živote viac a ambicióznosť je ich silnou vlastnosťou. Len u nás sa môžeš stať súčasťou dynamického tímu mladých a priateľských ľudí, naučiť sa finančnej gramotnosti a budovať svoju osobnosť. Náplň práce - práca s MS Office (Word, Excel, PowerPoint) - práca s firemným portálom - kontrola existujúcich riešení - návrh a tvorba efektívnejších riešení - vyjednávanie obchodných podmienok - komunikácia osobná, telefonická, emailová Ponúkané výhody - flexibilný pracovný čas - práca v mladom kolektíve - možnosť osobnostného a profesijného rozvoja - možnosť aj práce z domu - IT benefity za odmenu (tablety, biometrické pero, zľavy na paušál a iné)
Sprostredkovateľ úverov - Atraktívny plat
Lokalita: Banská Bystrica 974 01, Dátum: 23. 8. 2021, Cena:  2 000 €
Hľadáme pracovníka na pozíciu ÚVEROVÝ poradca. Náplň práce: - vyhľadávanie klientov pre refinancovanie starších úverov - vyhľadávanie klientov pre pre nové úvery. Klienti získajú: - zníženie mesačných splátok v priemere o polovicu aj viac. - v prípade, že mali problém získať úver pomôžeme im s jeho vybavením Pracovník získa: - atraktívne finančné ohodnotenie - voľné oraganizovanie pracovne doby - podporu a zázemie skúsenej finančnej skupiny.
Poradca klienta na pobočke
Lokalita: Nové Mesto n.Váhom 915 01, Dátum: 23. 8. 2021, Cena:  1 000 €
Pracovná príležitosť pre šikovných a ambicióznych ľudí na pobočke v Novom Meste nad Váhom a v Trenčíne.
Agentúrny pracovník - poistný a hypotekárny poradca
Lokalita: Žilina 010 01, Dátum: 27. 9. 2021, Cena:  1 200 €
Servis a poradenstvo existujúcim klientom v novootvorenej agentúrnej kancelárii, predaj produktov klientom. Starostlivosť o nových a existujúcich klientov. Riešenie úverov a hypoték pre nových a existujúcich klientov. Poradenstvo v oblasti dôchodkov. Poradenstvo v oblasti právnej ochrany. Hľadáme pracovníkov do agentúrnej kancelárie Žilina, prípadne aj do Kysuckého Nového Mesta.