bazár, predaj, inzercia, predám

Freedrum Virtualne Bicie

Kategória: Bicie nástroje

Predam virtualne bicie Freedrum v1. Perfektne pre zacinajucich bubenikov a to bez hluku.

4x senzory - 2 pre palicky, 2 pre nohy
2x originalne palicky Freedrum Black Edition
2x USB nabijacy kabel s x2 MicroUSB extention

POZNAMKA - Jeden senzor je problematicky a nezachytava uderi. Ak je niekto sikovny, mozno to vie opravit.


VIDEO
Freedrum Virtualne Bicie
Podobné inzeráty
Bicie - Mapex Mars
Predám bicie Mapex Mars v nádhernej a jedinecnej bielej farbe Bonewood s kontrastnym čiernym hardwarom v konfiguracii ako je na foto. Bicie svojou putajú pozornosť svojim farebnym vyhotovenim a samozrejme peknym zvukom, ktory zabezpecuju celo - brezové korpusy, ktore sa objavuju v bicích sadach u znaciek s podstatne vyssou cenou. Bicie su ako nove hrane len par krat. Dovod predaja je prechod na bicie znacky DW. Bicie obsahuju komplet čierny hardware, nove (nehrané) blany a sadu paliciek. Mala dohoda na cene možná pri serioznom zaujme. Bicia sada obsahuje: Kopak 22x18 Kopak 20x18 TT1 10x7 TT2 12x8 FT1 14x14 FT2 16x16 +komplet hardware v ciernom prevedeni.
Znížená cena - Predám retro bicie Slingerland
Predám retro bicie Slingerland. Bicie sú staršie, majú nejaké nedostatky (Odohralo sa na nich mnoho koncertov a kapelných skúšok). Patrili predtým kapele Davová Psychóza. Pre začiatočníka, ale maximálne dostačujúce. Prípadne vhodné ako backline do nejakého klubu. Bicie treba určite preblaniť (ak by trebalo viem poradiť). Cena 100€, ale pripadnej dohode sa nebránim. Bicie neposielam, treba si pre ne prísť.
bicie + modul Alesis D4
Predám hybridný akusticko-elektronický drum-set. Je to taký chameleón dvoch tvárí, pretože momentálne je obutý v jedno- a dvojvrstvových sieťkových blanách pre tiché hranie. Samozrejme je možnosť nahodiť aj klasické blany pre bicie, ale momentálne sa táto sada tvári, že je elektronická. Aj keď mám tento drum-set dlhé roky doma, je veľmi málo hraný, takže len zapadá prachom túžobne čakajúc na niekoho, kto by ho reálne aj využil. Ale teda poďme k veci.. Pravdupovediac nie som prvý majiteľ, takže vám žiaľbohu neviem povedať značku, ale na blanách je napísané Music Store Pro Drumline II.. a teda aj keď mi ujo Google povedal, že sú inzeráty, kde ľudia predávajú bicie pod touto značkou.. No ja vám naozaj neviem, je to napísané na blanách a či to je značka blán alebo bicích.. Nechcem byť už za úplného ... že nakoniec to je značka blán a ja to budem prezentovať ako bicie, tak rovno a trošku zdĺhavo jednoducho napíšem, že neviem. Ale každopádne obsahujú Bass drum 20" x 10,5" Snare 13" x 6" Tom Tom 1 10" x 5,5" Tom Tom 2 12" x 5,5" Floor Tom 14" x 5,5" činely: Millenium MPS-600 Hi-Hat Pad 13" + Millenium Hi-Hat Controller MINE V2.0 Millenium MPS-200 Mono Cymbal Pad 12" Millenium HH-stand Millenium Cymbal-stand Snare-stand drum pedal Gibraltar Bicie sa dajú krásne zapojiť na modul Alesis D4, ktorý by vám bol nanič bez DDrum Red Shot Trigger Kit, takže k modulu vám pribalím 1x Bass Drum Trigger 4x Snare/Tom Trigger (Single zone) a tiež samozrejme aj káble, bez nich by to taktiež nešlo, všakže :)
Bicie nástroje prenájom.
Ponúkam prenájom bicích nástrojov, mám v ponuke elektrické aj akustické sady, cena je závislá od dĺžky prenájmu a konkrétnej sady a pri dlhšom prenajme vychádza aj na 10 Eur/deň. Je potrebné zložiť aj určitú zálohu, tiež je závislé od konkrétnej sady. Bicie viem aj doviezť a poprípade aj odviezť. Ak si chcete vyskúšať hru na bicie nástroje a nechcete si hneď kupovať drahú sadu, môžete si ju u mňa požičať, tiež viem poskytnúť bicie na vystúpenia bubeníkov, nemusíte vláčiť ťažké bubny, ja Vám ich doveziem a skompletizujem, vy si svoje odohráte a ja si zase bubny zbalím a odveziem. Teším sa na spoluprácu.
Yamaha Rydeen
Predám veľmi pekné bicie Yamaha Rydeen vo farbe Burgundy Gliter.Nastroj je bez škrabancov a poškodení s originálnymi blanami Remo.Bicie sa predávajú so všetkým ako na foto vrátane šľapky,stojanu na HH a stojanu na činel a činelov. Stolička na bicie nie je v ponuke.Veľkosti 20,10,12,14 a snare 13x5.HH a činel sú Meinl.Bicie boli minimálne hrané a nikdy neboli prenášané...
Predam bicie, cinely, stojany na cinely a tlmice na cinely
V zatvorke cena za nove Bicie: Snare / Rytmicak: 12' Tom-Tom / Prechodove bubny: 13', 14' Floor Tom / Kotol: 16' Kick / Kopak: 20' 200€ -------------------------------------------- CINELY: Anatolian Panzer Ride 20' 130€ (200€) Anatolian Mystic Hi-Hat 14' 160€ (270€) Anatolian Mystic Crash 16' 80€ (130€) PREDANE UFIP Biosonic Series Earcrafted Cymbals Crash 16' 130€ (230€) Meinl Classics China 18' 100€ (160€) Synergy Obsidian Splash 10' 30€ (42€)PREDANE Zuriel Armor Činel Splash 8" Zdarma STOJANY NA CINELY: Ride - 10€ PREDANE Hi-Hat (nove nepouzite) - 30€ (40€) Crash + Rameno 15€ PREDANE China + Crash rameno 30€ (45€) PREDANE Splash rameno 10€ (16€) PREDANE -------------------------------------------- TLMICE SOUNDOFF: Evans SoundOff Ride Mute 20' 15€ (23€) Evans SoundOff Hi-Hat Mute 14' 10€ (16€) Evans SoundOff Drum Mute Standard Set (12' 13' 14' 16') 35€ (50€) Iba osobny odber. Na bicie bolo hrane skoro iba s tlmicmi, cize je v super stave. Dovod predaja je prechod na elektricke bicie.