bazár, predaj, inzercia, predám

Handsfree Bluetooth HV-800

Kategória: HF Sady do auta

Predám nové bluetooth handsfree HV-800 . Odber osobne TO-ZM, na sms a email neodpovedam,na dobierku len po zaplatení poštovného vopred na učet (3,30€). Volať PO-SO od 8:30-19:00hod. ďakujem za pochopenie!
Ponuka platí do zmazania!
Handsfree Bluetooth  HV-800
Podobné inzeráty
Bluetooth FM transmiter vysielač nabíjačka do auta
Ponúkam na predaj nový Bluetooth transmiter vysielač do auta, handsfree s pripojením do zapaľovača, ukazuje aktuálnu hodnotu napätia vo vozidle, dokáže pomocou Bluetooth prehrať vašu hudbu či audioknihy z telefónu cez akékoľvek autorádio. Funguje aj ako handsfree na telefonovanie v aute, má vstavaný mikrofón a hovor je cez reproduktory. Dva USB porty pre nabíjanie telefónu a pre USB kľúč na prehrávanie hudby. Cena 7 €.
Prenosné Bluetooth handsfree Buddy N3636
Prenosné Bluetooth handsfree pre bezpečné a pohodlné telefonovanie v aute. 100 gramovou hmotnosť kompaktná veľkosť 130 x 50 x 10 mm umiestnite napr na slnečnú clonu v aute. Nevyžaduje žiadnu inštaláciu. Pohotovostný režim 1000 hodín. .
16 handsfree
Poprosím najprv čítajte Baseus Encok Wireless Handsfree Earphone A05 Používané minimálne Cena 7€ V prípade záujmu poprosím SPRÁVU Na dobierku posielam len po úhrade poštovného vopred Pozrite si aj moje ďalšie inzeráty
Handsfree SuperTooth BUDDY N3636
Prodám přenosné handsfree do auta SuperTooth BUDDY. Používáno minimálně . V případě zájmu mne pls kontaktujte emailem .
Handsfree - nové nepoužívané
Predám Bluetooth slúchadlo, diskrétne, len cca2,5cm veľké, ako na fotke. V originálnom balení. Slovenský návod a nabíjací USB kábel k nemú darujem. Píšte mail, tlf. neplatný.
Bezdrôtové slúchadlá
Predám celkom nové, nepoužívané slúchadlá. SWISSTEN Stonebuds: Minimalistické mini slúchadlá Nechcete sa vláčiť s veľkými náhlavnými slúchadlami a hľadáte ich adekvátnu náhradu? Potom vám s nadšením predstavujeme prenosné štupľové slúchadlá SWISSTEN Stonebuds, ktoré sú určené tým, ktorí veľa počúvajú muziku na cestách. Majú moderný minimalistický dizajn bez zbytočných zbytočností a bodujú aj miniatúrnym prevedením. V ušiach sú nesmierne pohodlné vďaka ergonomickému tvarovaniu a mäkkým silikónovým špuntom. Okrem toho, že pekne vyzerajú, samozrejme i parádne hrajú – však sú vybavené kvalitnými a výkonnými meničmi. Počúvanie muziky je so slúchadlami SWISSTEN radosť. S káblami nekamarátia, sú rýdzo bezdrôtové Inteligentný mobilný telefón, tablet alebo napríklad notebook spárujete s TWS slúchadlami SWISSTEN Stonebuds jednoducho a rýchlo cez bezdrôtovú technológiu Bluetooth. Tú majú slúchadlá vo veľmi rýchle a v na spotrebu energie úspornej verzii 5.0 s dosahom 10 m. Každé slúchadlo disponuje 45mAh batérií a na nabitie hrá model nepretržite 2,5 h. O nabitie sa postará štýlový nabíjací box s 300mAh akumulátorom. Vďaka boxu sa výdrž slúchadiel predlžuje na štvornásobok. Minimalistický model je vybavený mikrofónom, preto sa dajú so slúchadlami pohodlne vybavovať handsfree hovory. Predám za 20€ + poštovné, prípadne po dohode osobný odber v Malackách