Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie

Heligónka výuka on-line

Kategória: Služby > Výuka hudby

Lokalita: Lučenec 984 01, Dátum: 27. 10. 2021, Cena: Dohodou

Doučím-naučím hrať na heligónke úplných začiatočníkov. Netreba Vám na začiatok drahú heligónku, postačia menšie, lacnejšie z inzerátov. Učím hrať jednoducho a logicky, aby ste si už čoskoro vedeli zahrať obľúbené piesne. Netreba sa toho báť, začiatky sú ťažké, ale ten výsledok stojí zato. Som zo stredného Slovenska, teda hrávam piesne z tohto regiónu (hlavne ženské a dievčenské z Novohradu a Podpoľania), ale viem aj mnoho najznámejších ľudových piesní. Vzhľadom na pandemickú situáciu vyučujem on-line. Mám vyštudovaný pedagogický smer, preto ma môžte kontaktovať, ak chcete, aby sa naučilo hrať Vaše dieťa. Poprosím LEN VOLAŤ!

https://sluzby.bazos.sk/inzerat/130425134/heligonka-doucovanie.php
Heligónka výuka on-line 1
Podobné inzeráty
Heligonka - Harmonika
Lokalita: Trenčín 911 01, Dátum: 3. 11. 2021, Cena: Dohodou
Dobrý deň Ponúkam súkromné hodiny hry na heligónke a harmonike/akordeóne, od začiatočníkov po pokročilých. Viac informácii o mne nájdete na mojej webovej stránke Ukážka mojej hry na heligónke: alebo na Youtube: Dominik Krpelan Hodiny môžu prebiehať v okolí Trenčína a Prievidze - u mňa na základnej umeleckej škole, u Vás, prípadne online.
Výuka zobcovej a priečnej flauty online
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 23. 9. 2021, Cena: 12 €
Naučím a doučím všetky vekové kategórie v hre na zobcovú alebo priečnu flautu. Mám ukončené doktorandské štúdium na VŠMU V BA a aktuálne pôsobim ako pedagogička konzervatória v hre na flautu. Viem pripraviť študenta aj na prijímacie skúšky. Hodiny ponúkam online či už ste zo západu, stredu alebo východu, je to úplne jedno :) Cena 12e/45 min.(jedna vyučovacia hodina) Teším sa na Vás :)
Výuka na africké bubny DJEMBE
Lokalita: Trenčín 911 01, Dátum: 30. 9. 2021, Cena: Dohodou
ZAČIATOČNÍCI - výuka základov hry na africké bubny DJEMBE pre ZAČIATOČNÍKOV. Základné údery, základy techniky hry. Bubon netreba mať na výučbu je k zapožičaniu. Trenčín. Email info:
Rocková gitara-výuka
Lokalita: Bratislava 821 01, Dátum: 1. 10. 2021, Cena: Dohodou
Hrať veľmi dobre na gitare rock je fantastický pocit. Dnes je veľa informácií na nete ako na to. Cez to všetko sa ma začínajúci aj pokročilí gitaristi pýtajú vždy tie isté otázky. Zrejme internet nie je Vševedko :) Rád odovzdám svoje hudobné a gitarové skúsenosti ľuďom, ktorých rocková gitara úprimne baví. Robím to nepretržite už 20 rokov a snažím sa to sprostredkovať zábavným a ľudským spôsobom.Vychádzam z techniky štýlu Gary Moore, Angus Young, Slash a na akustike Al Di Meola. Moji zverenci hravo zvládli a zvládajú ďalšie štúdium na Konzervatóriu aj na zahraničných školách vysokoškolského typu. Veľa z nich má hudbu ako hlavný zdroj príjmu. Otvorené dvere majú aj tí, čo chcú mať gitaru len ako relax a príjemné hobby. Som profesionálny gitarista, na konte mám 7 albumov a spolupracoval som z najväčšími hudobnými (rockovými) esami z SK aj zahraničia. Na nete si vieš pozrieť spôsob mojej hry a tvorby v zoskúpeniach Dorian Gray a The Gang. To by bolo v krátkosti všetko, ostatné informácie a odpovede na otázky rád podám osobne :)
Výuka na heligónku
Lokalita: Čadca 022 01, Dátum: 10. 10. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam súkromné hodiny na heligónku.Spolupracujem niekoľko rokov s pani Jarkou Jelínkovou z KNM,ktorá sa výuke na tento prekrásny nástroj venuje celú svoju kariéru.Vyučujem rýchlou a spoľahlivou metódou a podľa publikácii od pána Martina Čerňanského. Veková skupina od 10 rokov bez hornej hranice. Výuka prebieha v Čadci. Množstvo spokojných žiakov Cena dohodou
Vyuka akustickej/elektrickej gitary
Lokalita: Bratislava 831 03, Dátum: 18. 10. 2021, Cena: 15 €
Naucim ta hrat tvoje oblubene skladby, zaciatocnikov rytmiku, akordy a ich obraty, vysvetlim ti zakladne zakonitosti v hudbe, pre pokrocilych vysvetlim pentatoniku, mody stupnic. V pripade zaujmu si svoje hranie mozes nahrat v nahravacom studiu. Zarucujem priatelsky pristup. Prva hodina je zdarma. Ucim len prezencne, priestor mam v lokalite Ba Trnavske myto, v pripade zaujmu ma kontaktuj emailom.