bazár, predaj, inzercia, predám

Hľadá sa opatrovateľ, zdravotná sestra

Kategória: Zdravotníctvo

Hľadáme opatrovateľku /a, zdravotnú sestru do Nemecka. Jedná sa o trunusovu prácu pre nemeckú Pflegedienst.Praca je hlavne ošetrovanie klientov v domácnosti. (niečo ako u nás ADOS) Vodičský preukaz je teda nutnosťou. Tarifný plat samozrejmosťou.Kto nevie o aký plat sa jedná ide o 17, 50na hodinu,pre zdravotnú sestru z uznaný vzdelaním viac.. Plus príplatky za nedele 50%a sviatky 125%. Ubytovanie zabezpečené takmer celé hradené Veľmi milý a ústretový šéf. Prosím v prípade záujmu a akých kolvek otázok volajte na t.č.
Hľadá sa opatrovateľ, zdravotná sestra
Podobné inzeráty
ZDRAVOTNÁ SESTRA PLAT 1600 EUR
ZDRAVOTNÁ SESTRA PLAT 1600 EUR Samostatne pracovať, ošetrovať rany, aplikovať infúznu a injekčnú terapiu, ošetrovať stómie a permanentné katétre, to môžeš len v našej ADOS Zdravie sro. Práca v teréne na služobnom aute, návšteva u pacienta doma, všetko s podporou na služobnom telefóne. Jednosmenná prevádzka, možnosť vybaviť si potrebné veci aj počas práce. Pravidelné mesačné odmeny, polročné a koncoročné odmeny sú u nás samozrejmosťou. Sme malý, ale pracovitý, priateľský a najmä ústretový kolektív. Požiadavky: Ukončené vzdelanie ako sestra, minimálne 3-5 rokov praxe, Vodičský preukaz a vedenie auta. Zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť. Práca v okrese Poprad. Kontakt. adoszdravie@ tel
Zdravotná sestra
Hľadám prácu v ambulancií ,alebo v dvojsmennej prevádzke v mieste bydliska . Som zdravotná sestra 1984 - 1988,  s vyšším odborným vzdelaním /diplomovaná operačná sestra
Zdravotná sestra do ORL ambulancie
Náplň práce: - práca zdravotnej sestry na plný úväzok na otorinolaryngologickej ambulancii - možnosť osobného rastu – certifikačný kurz audiometrie, špecializačné štúdium Podmienky: Hrubá mzda: minimálne 1600 EUR/ mesiac + odmeny - plat bude upravený na základe osobného pohovoru, podľa dosiahnutého vzdelania a praxe - nástup: od 1.10.2023 - pracovná doba: Po - Pi 7:30 - 15:30 Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: SZŠ - odbor: 1. všeobecná sestra 2. diplomovaná všeobecná sestra VŠ 1. a 2. stupeň - odbor ošetrovateľstvo Výhodou je prax na ORL ambulancii a absolvovaný certifikačný kurz audiometrie – nie je podmienkou Pozícia vhodná pre absolventa: áno Stručná charakteristika spoločnosti - novovzniknutá ORL ambulancia prednostne zameraná na deti - príjemné pracovné prostredie - mladý kolektív - novozrekonštruované priestory so samostatným vstupom v poliklinike Mýtna - moderné technické vybavenie Kontakt Tel.: E-mail: ambulancia@
Zubný asistent / Zdravotná sestra v zubnej ambulancii
Informácie o pracovnom mieste: Náplň práce, právomoci a zodpovednosti - asistencia počas stomatologických výkonov - objednávanie a komunikácia s pacientmi - vedenie evidencie pacientov - hygiena v ambulancii - jednoduchá práca s PC Informácie o výberovom konaní - svoje životopisy nám zasielajte emailom na sobrudolph@, o termíne pohovoru Vás budeme informovať telefonicky Predpokladaný termín ukončenia výberového konania 15.8.2023 Požiadavky na zamestnanca Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním stredoškolské s maturitou nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie študent vysokej školy vysokoškolské I. stupňa Vzdelanie v odbore Zubný asistent, Zdravotná sestra Ostatné znalosti word - Základy Excel - Základy Windows 10 - Základy Pozícia je vhodná pre absolventa Áno Osobnostné predpoklady a zručnosti - pracovitosť - empatický prístup k pacientovi - samostatnosť - spoľahlivosť - flexibilita - komunikatívnosť - príjemné vystupovanie Miesto výkonu práce: Šenkvice Kontakt Kontaktná osoba: Ing. Rudolf Székely Tel.: E-mail: sobrudolph@
Hľadám si prácu  ako zdravotná sestra / opatrovateľka
Hľadám si prácu ako všeobecná zdravotná sestra alebo opatrovateľka na súkromí. Mám 62 r., 42 rokov praxe v zdravotníctve- ARO, Interné, Chirurgia, .... Som zodpovedná a oddaná svojej profesii. Ponúknite.
Zdravotná sestra/zubný asistent
Hľadám si prácu ako zdravotná sestra/zubný asistent v ambulancii.