bazár, predaj, inzercia, predám

Hľadám slečnu , pani do domácnosti

Kategória: Stráženie detí

Varovanie 6r chlapca , staranie sa o domácnosť.
Samostatný byt v dome a auto k dispozícii. Full time
životopis s fotkou poprosím na email
hcpsro@
Hľadám slečnu , pani do domácnosti
Podobné inzeráty
výpomoc v domácnosti
dobrý deň hľadám študentku na to výpomoc v domácnosti počas letných prázdnin Po. až Pi. prípadne aj v sobotu. Mám 2 dcéry 13.r a 7.r.
Hľadám opatrovateľku pre dve deti 3 a 4 r.
Dobrý Deň . Hľadám opatrovateľku pre svoje dve deti ( chlapec 3rocny dievča 4rocne ) na občasné opatrovanie . Máme rodinný dom plne vybavený v meste Humenné kde je možné ostať a venovať sa deťom naplno nakoľko tu majú svoj domov , zázemie a pohodlie. Zväčša sa jedná na opatrovanie počas noci keď ideme niekam na oslavu poprípade sa s partnerkou niekam zabaviť ale aj počas dňa . Je to individuálne podľa potrieb partnerky . V prípade záujmu poprosím sms alebo mail s krátkym oisom o vás ako aj fotografiou . Bližšie informácie podám po telefonickom dohovore. ;)
Stráženie deti
Volám sa Miška,mám dlhoročné skúsenosti s opatrovaním detí.Začala som opatrovať ako dievča mojich 3 bratrancov a poviem vám boli to riadny výmyselnici ale ja som ich hravo zvládla a do dnes ma to baví sa starať o detičky.Rada s nimi chodím do prírody,ihriská a pod..Ešte by som napísala že máme zvieratká.Ešte som zabudla dodať že nemám problém pomôcť s domácimi prácami.A hlavne mám rada čisto v domácnosti ..Dohodnúť sa vieme.Budem sa veľmi tešiť na váš poklad ..
Stráženie
Hľadám osobu na stráženie 10 rocneho chlapca , po vzájomnej dohode