bazár, predaj, inzercia, predám

Hľadáme skúsených obchodných zástupcov na predaj FOTOVOLTIKY

Kategória: Obchod a predaj

HĽADÁME skúsených a šikovných obchodníkov s nadšením pre zelenú budúcnosť do nášho tímu spoločnosti eVOLTIK, spol. s r.o.,

Náplň práce:
• aktívny predaj produktov spoločnosti – fotovoltické zariadenie,
• aktívne vyhľadávanie, získavanie nových zákazníkov a komunikácia s nimi,
• aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia so zákazníkmi,
• podpora a školenia

Zamestnanecké výhody:
• motivujúce finančné ohodnotenie
• vzdelávanie a odborné školenia
• flexibilný pracovný čas
• možnosť osobného rastu
• možnosť si vytvoriť vlastný obchodný tím
Mzda: 3.000 EUR a viac (výška Vašej mzdy nie je obmedzená)
Všetky podrobnosti o ponuke práce sa dozviete na osobnom stretnutí.
Hľadáme skúsených obchodných zástupcov na predaj FOTOVOLTIKY
Podobné inzeráty
Spoločnosť RomaroCars
Spoločnosť RomaroCars s.r.o. hľadá nových obchodných zástupcov! Ahoj priatelia! Máme pre vás úžasnú pracovnú príležitosť v oblasti predaja áut. Hľadáme obchodných zástupcov pre konkrétne mestá Malacky a okolie. A to je len začiatok! Čo vás čaká? Vašou hlavnou úlohou bude pomáhať našim klientom pri predaji a kúpe vozidiel. A to najlepšie na tom je, že klienti vám budú priamo pridelení prostredníctvom nášho skvelého call centra. Nemusíte sa teda starať o to, ako získať nových zákazníkov - už vám ich poskytneme! Vaša práca sa bude sústrediť na dohodnutie stretnutí, fotografovanie a tvorbu inzerátov, asistenciu pri predaji vozidiel a procese ich prihlásenia na nových majiteľov. A to všetko len v rámci vášho mesta, takže žiadne cestovanie. A teraz to najlepšie - ponúkame vám vynikajúce zamestnanecké výhody! Bezplatné školenie, vlastné call centrum, ktoré vám pridelí klientov. A to nie je všetko! Získaš aj zrkadlový fotoaparát ako pracovnú pomôcku. Navyše, u nás je nadštandardné ohodnotenie našich obchodných zástupcov, kariérny rast, flexibilný pracovný čas a maximálna podpora zo strany vedenia firmy. Všetko, čo potrebujete na úspech! Mzdové ohodnotenie je neobmedzené, v priemere od 800 do 1600 a viac... podľa toho koľko času si dokážeš vymedziť na prácu. Neváhajte a pridajte sa k nášmu skvelému týmu.
Obchodný zástupca- auto maklér(Košice, Prešov, Poprad)
Spoločnosť Realitcar s.r.o. hľadá nových obchodných zástupcov! Ahoj priatelia! Máme pre vás úžasnú pracovnú príležitosť v oblasti predaja áut. Hľadáme obchodných zástupcov pre konkrétne mestá Košice, Prešov, Poprad. A to je len začiatok! Čo vás čaká? Vašou hlavnou úlohou bude pomáhať našim klientom pri predaji a kúpe vozidiel. A to najlepšie na tom je, že klienti vám budú priamo pridelení prostredníctvom nášho skvelého call centra. Nemusíte sa teda starať o to, ako získať nových zákazníkov - už vám ich poskytneme! Vaša práca sa bude sústrediť na dohodnutie stretnutí, fotografovanie a tvorbu inzerátov, asistenciu pri predaji vozidiel a procese ich prihlásenia na nových majiteľov. A to všetko len v rámci vášho mesta, takže žiadne cestovanie. A teraz to najlepšie - ponúkame vám vynikajúce zamestnanecké výhody! Bezplatné školenie, vlastné call centrum, ktoré vám pridelí klientov. A to nie je všetko! Získaš aj zrkadlový fotoaparát ako pracovnú pomôcku. Navyše, u nás je nadštandardné ohodnotenie našich obchodných zástupcov, kariérny rast, flexibilný pracovný čas a maximálna podpora zo strany vedenia firmy. Všetko, čo potrebujete na úspech! Mzdové ohodnotenie je neobmedzené, v priemere od 800 do 1600 a viac... podľa toho koľko času si dokážeš vymedziť na prácu. Ak ťa táto príležitosť zaujíma, neváhaj a prihlás sa u mňa! Neváhajte a pridajte sa k nášmu skvelému týmu. Spolu dosiahneme veľké úspechy! ✨
Hľadám PROFESIONÁLNYCH obchodných zástupcov
Hľadám PROFESIONÁLNYCH obchodných zástupcov/predajcov na ďaľší predaj a distribúciu 100%-nej ovocnej šťavy SOURSOP. (Graviola) Na SK jedinečná chuťová kvalita produktu. Hľadám predajcov,ktorý dokažu predať arabovi bravčovy rezeň a číňanovi ešte drahšie jeho vlastný produkt. Predaj pre segment HORECA,reštauracie,bari, kaviarne,hotely,pizzerie atď... Ideálne niekto,kto má s podobným sortimentom skúsenosti a má vlastné kontakty. ma živnosť,auto,platca DPH.Predaj si zabezpečuje už pod svojou firmou za svoju maržu a predajnu cenu.možný zárobok až 10.000€ za predpokladu,že dokážeš predať 10.000 fliaš.či to dokážeš za týždeň alebo za mesiac,je len na tebe. dalsie info emailom. info o produkte: - zlozenie: 99,97% ovocná šťava Soursop, konzervanty (0.015% E202, 0.015% E211) - bez vody,bez pridaneho cukru,bez umelych farbiv,bez umelej aromi - 0,5L PET flasa - balenie: 24ks v kartone - šťava sa vyraba z ovocia zozbieraneho tesne pred vyrobou,cim je zabezpecena maximalna cerstvost produktu - dodávane pod privatnou značkou SUN FRUIT - ceny: kartonovy odber 9€/ks. v kartone 24ks. paletovy odber: 8,50€/ks. na palete 104 kartonov. ceny bez DPH
Hľadám obchodných zástupcov/predajcov
Hľadám obchodných zástupcov/predajcov na predaj 100%-ných ovocných štiav.bližšie informácie v prílohe
Obchodný zástupca požičovne náradia
Máte skúsenosti s obchodom, ste priateľský, aktívny a nemáte problém predať seba a svoj produkt? Dokážete vytvoriť príjemnú atmosféru a pomôcť nájsť zákazníkom presne to, čo potrebujú? Hľadáte stabilnú prácu v spoločnosti s dobrým menom? Potom ste na správnej ceste stať sa členom tímu požičovne náradia MS Rental Services, s.r.o. Do požičovne náradia MS Rental Services, s.r.o. hľadáme obchodného zástupcu / zástupkyňu s pozitívnym vzťahom k strojom a náradiu, ktorý bude mať na starosti: - prezentáciu spoločnosti a prezentáciu produktov spoločnosti - aktívne vyhľadávanie obchodných príležitosti a získavanie nových zákazníkov formou osobných návštev - budovanie a udržiavanie dobrých obchodných vzťahov s existujúcimi a novými zákazníkmi - poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom a návrh riešenia potrieb zákazníka - vypracovávanie cenových ponúk, uzatváranie a spracovanie zmlúv - predaj služieb a produktov - sledovanie skladových zásob na predajni, zadávanie a odkontrolovanie objednávok - monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít - spravovanie web stránky a e-shopu po technickej a obsahovej stránke - plnenie obchodných plánov - reportovanie obchodných výsledkov - práca si vyžaduje cestovanie za zákazníkmi Čo Vám naopak ponúkame my? - veľký priestor pre realizáciu, autonómnosť a možnosť rozhodovať, no zároveň podporu a pomocnú ruku pri vykonávaní vyššie uvedených činnosti, - zamestnanecké zľavy pri výbere alebo prenájme strojov a náradia, - firemné akcie, - počas výkonu práce používať služobné automobily, - a v neposlednom rade, priateľský kolektív a možnosť kariérneho rastu. Informácie o výberovom konaní Pracovná ponuka je vhodná aj pre živnostníkov. Nebránime sa ani tejto forme spolupráce :) Ak Vás naša ponuka zaujala, radi sa s Vami stretneme. Stačí len zaslať svoj životopis na mailovú adresu praca@ Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú kritéria stanovené našou spoločnosťou. Pohovor bude dohodnutý telefonicky a konať sa bude v priestoroch našej spoločnosti. Zaslanie životopisu pre zaradenie do výberového konania je podmienkou. Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť Mzdové podmienky (brutto): 1 000 EUR/mesiac + osobné ohodnotenie (variabilná zložka). Výsledná výška mzda závisí od skúseností kandidáta. Požiadavky na zamestnanca: Vodičský preukaz- B Prax na pozícii/v oblasti: obchodný zástupca, predajca alebo výhodou aj práca v stavebníctve (tesárčina, práce s drevom) Počet rokov praxe:2
Obchodný zástupca
Hľadáme obchodných zástupcov pre predaj fotovoltaických riešení pre rodinné domy na celom Slovensku. Takisto predaj tepelných čerpadiel a klimatizácií. Bližšie informácie: Spolupráca je na živnosť bez možnosti fixnej odmeny. Pôsobnosť v regióne Vášho bydliska. Vyplácaná/ý budete na základe počtu sprostredkovaných klientov. Klientmi sú majitelia rodinných domov, ktorí si vďaka Vašej šikovnosti objednajú realizáciu fotovoltaiky na svojom rodinnom dome práve od našej spoločnosti. Každého obchodného zástupcu, ktorému ponúkneme spoluprácu, kompletne zaškolíme a poskytneme technické poradenstvo a marketingovú podporu V prípade záujmu má kontaktujte na t.č.