bazár, predaj, inzercia, predám

Hľadáme ženu na stráženie

Kategória: Stráženie detí

Hľadáme ženu na stráženie,upratovanie a občasné varenie, hlavne pre dieťa aby malo vždy niečo teplé na žalúdku.
Mzda dohodou, dlhodobo.
Pre záujem zašlite krátky opis svojej osoby na mail.
Hľadáme ženu na stráženie
Podobné inzeráty
Stráženie detí
Ponúkam opatrovanie (stráženie) detí. Mám absolvovanú Strednú pedagogickú školu a Vysokú školu - Pedagogickú fakultu TU v TT, druhý stupeň magisterského štúdia v dennej forme. Pracujem ako učiteľka v materskej škole (MŠ), kde popri nej opatrujem/strážim/varujem detičky. Som aktívny vodič 9 rokov. Pracovala (brigádovala) som 5 rokov ako animátorka a vedúca v táboroch (turnusových, denných) pre deti a mládež, kde som sa koncentrovala predovšetkým na deti vo veku od 4 do 12 rokov. Absolvujem školenia a kurzy. Preto mám bohaté skúsenosti s deťmi, vďaka škole, praxi (ŠKD, MŠ, ZŠ, CVČ, Školy v prírode) a rôznych akcií pre deti na ktorých som sa zúčastňovala a organizovala (Mikulášska/vianočná besiedka, Divadielka, Deň detí, Narodeninové oslavy). Patrím medzi kreatívnych a pozitívne naladených ľudí. Mám pozitívny vzťah k deťom. Zameraná som umeleckým (tanec, spev, hra na hudobnom nástroji) a športovým (lyžovanie, korčuľovanie /kolieskové, ľade/, bicyklovanie, futbal, turistika, bedminton) smerom. Stráženie ponúkam doobeda/poobede (prípadne aj cez víkend) v závislosti od mojej pracovnej doby (ranná/poobedná) Deti Vám postrážim u Vás doma, prípadne vonku v prírode. PEZINOK a blízke okolie (prípadne dohoda) Ponuky poprosím formou SMS :-)
Opatrovanie detí v NMnV.
Dobrý deň, som profesionálna opatrovateľka detí. Aktuálne mám voľné termíny na stráženie/opatrovanie detí od 23.7.do 10.8. Stráženie je možné podľa potreby, dohody v priebehu celého dňa. Hodina stráženia: 7eur(pri strážení do 3hodín) 6eur(pri strážení viac ako 4hodiny) Opatrovanie, stráženie detičiek je možné z mojej strany iba v Novom Meste nad Váhom. Kontaktovať ma môžete mailom sylvia3ki@ Fb: Príprava na škôlku(Mini Mestečko - opatrovanie detí) Mob :
Stráženie
Hľadám osobu na stráženie 10 rocneho chlapca , po vzájomnej dohode
Stráženie detí
Dobrý deň, ponúkam stráženie Vašich detí podľa potreby a podľa dohody. Som žena s opatrovateľským kurzom. Spišská Nová Ves a okolie. V prípade záujmu o služby alebo bližšie informácie Vás poprosím kontaktovať ma SMS správou na telefónnom čísle: .
Stráženie, opatrovanie detí
Nemáte,kam dať dieťa cez prázdniny? som profesionálna opatrovateľka detí s dlhoročnými skúsenosťami. Aktuálne mám voľné termíny na stráženie/opatrovanie detí od 23.7.do 31.8 . Hodina stráženia:7 eur,podľa dohody a času stráženia. Kontakt.
Stráženie detí
Dobrý deň, mám 23 rokov a som študentkou na vysokej škole. Mám veľmi pozitívny vzťah ku deťom a dlhoročné skúsenosti so strážením. Rada by som ponúkla stráženie/babysitting rodičom z Trnavy, ktorí potrebujú svoje detičky postrážiť najmä v tomto období. Cena 8€ na hodinu, prípadne je možná dohoda podľa okolností. Ak máte záujem môžete ma kontaktovať správou (WhatsApp, sms, e-mail) alebo telefonicky.