bazár, predaj, inzercia, predám

Hodvábna šatka malá olejomaľba Gustav Klimt

Kategória: Čiapky, Šatky

Hodvábna šatka s potlačou olejomaľby od Gustava Klimta- Bozk (Kiss), Flower Garden vám rozžiari každý outfit. Môžete si ju uviazať na množstvo spôsobov, použiť k rôznemu oblečeniu a vždy budete vyzerať inak...jednoducho úžasne:) Dá sa použiť na hlavu, na krk ako ozdoba na kabelku...Veľkosť: 55x55 cm. Dostupné sú 2 vzory. Cena:16€ + poštovné,v rámci BA osobný odber dohodou. Na požiadanie možnosť darčekového balenia: ozdobný papier - zdarma, darčeková krabica od 2€ (podľa veľkosti/rozmerov). Len seriózny záujem, info prosím do e-správy/WhatsApp/Viber/mobil (neodpovedám na SMS).
Hodvábna šatka malá olejomaľba Gustav Klimt
Podobné inzeráty
Šatka hodvábna olejomaľba G. Klimt - Dáma s vejárom
Luxusná hodvábna šatka s motívom olejomaľby od Gustava Klimta - Lady With Fan (Dáma s vejárom) vám rozžiari každý outfit. Môžete si ju uviazať na množstvo spôsobov, použiť k rôznemu oblečeniu a vždy budete vyzerať inak...jednoducho úžasne:) Rozmer:180x90cm Cena:28€/ks + poštovné, v rámci BA osobný odber dohodou. Na požiadanie možnosť darčekového balenia: ozdobný papier - zdarma, darčeková krabica od 2€ (podľa veľkosti/rozmerov). Len seriózny záujem, info prosím do e-správy/WhatsApp/Viber/mobil (neodpovedám na SMS).
Hodvábna šatka veľká motív G. Klimt - Bozk
Luxusná hodvábna šatka s motívom olejomaľby od Gustava Klimta - Kiss (Bozk) vám rozžiari každý outfit. Môžete si ju uviazať na množstvo spôsobov, použiť k rôznemu oblečeniu a vždy budete vyzerať inak...jednoducho úžasne:) Rozmer:180x90cm Cena:28€/ks + poštovné, v rámci BA osobný odber dohodou. Na požiadanie možnosť darčekového balenia: ozdobný papier - zdarma, darčeková krabica od 2€ (podľa veľkosti/rozmerov). Len seriózny záujem, info prosím do e-správy/WhatsApp/Viber/mobil (neodpovedám na SMS).
Hodvábna šatka malá olejomaľba V.van Gogh - Vlčie maky
Hodvábna šatka s potlačou olejomaľby od Vincenta van Gogha- Vase with red poppies and daises, vám rozžiari každý outfit. Môžete si ju uviazať na množstvo spôsobov, použiť k rôznemu oblečeniu a vždy budete vyzerať inak...jednoducho úžasne:) Dá sa použiť na hlavu, na krk ako ozdoba na kabelku...Veľkosť: 55x55 cm. Cena:16€ + poštovné, v rámci BA osobný odber dohodou. Na požiadanie možnosť darčekového balenia: ozdobný papier - zdarma, darčeková krabica od 2€ (podľa veľkosti/rozmerov). Len seriózny záujem, info prosím do e-správy/WhatsApp/Viber/mobil (neodpovedám na SMS).
Hodvábna šatka veľká- olejomaľba Vincent van Gogh Irisy
Luxusná hodvábna šatka s motívom olejomaľby od Vincenta van Gogha - Irisy vám rozžiari každý outfit. Môžete si ju uviazať na množstvo spôsobov, použiť k rôznemu oblečeniu a vždy budete vyzerať inak...jednoducho úžasne:) Rozmer:180x90cm Cena:28€/ks + poštovné.V rámci BA osobný odber dohodou. Pri kúpe od 3ks produktov z mojej ponuky, dovoz domov v rámci BA zdarma. Na požiadanie možnosť darčekového balenia: ozdobný papier - zdarma, darčeková krabica od 2€ (podľa rozmerov). Pozri všetky moje inzeráty (kliknutím na moje meno), možno ťa zaujme aj niečo iné, v ponuke mám rôzne šatky a šály:) Hľadáš iný model? Pošli mi správu a ja ti zašlem link na album, kde si môžeš pozrieš detailnejšie fotky a reálne videá šatiek a šálov. Len seriózny záujem, info prosím do e-správy/WhatsApp/Viber/mobil (nepíšte SMS-na SMS neodpovedám).
Hodvábna šatka olejomaľba Vincent van Gogh- Slnečnice
Luxusná hodvábna šatka s motívom olejomaľby od Vincenta van Gogha - Slnečnice vám rozžiari každý outfit. Môžete si ju uviazať na množstvo spôsobov, použiť k rôznemu oblečeniu a vždy budete vyzerať inak...jednoducho úžasne:) Rozmer:180x90cm, Cena:28€ + poštovné, v rámci BA osobný odber dohodou. Na požiadanie možnosť darčekového balenia: ozdobný papier - zdarma, darčeková krabica od 2€ (podľa veľkosti/rozmerov). Len seriózny záujem, info prosím do e-správy/WhatsApp/Viber/mobil (neodpovedám na SMS).
Šatka hodvábna olejomaľba Claude Monet - Lekná
Hodvábna šatka s potlačou olejomaľby od Clauda Moneta- Water Lillies - Lekná vám rozžiari každý outfit. Môžete si ju uviazať na množstvo spôsobov, použiť k rôznemu oblečeniu a vždy budete vyzerať inak...jednoducho úžasne:) Dá sa použiť na hlavu, na krk ako ozdoba na kabelku...Veľkosť: 55x55 cm. Dostupné sú 2 vzory lekien. Cena:16€ + poštovné, , v rámci BA osobný odber dohodou. Na požiadanie možnosť darčekového balenia: ozdobný papier - zdarma, darčeková krabica od 2€ (podľa veľkosti/rozmerov). Len seriózny záujem, info prosím do e-správy/WhatsApp/Viber/mobil (neodpovedám na SMS).