bazár, predaj, inzercia, predám

Home office (práca z domu)

Kategória: Marketing a reklama

Ahoj!

Nie je náhoda ak čítaš tento inzerát.

Do svojho tímu hľadám tri ambiciózne, cieľavedomé, komunikatívne ženy, ktoré chcú na sebe makať.

Tvoja náplň práce:
- manažment (vedenie ľudí)
- administratívne činnosti
- práca so sociálnymi sieťami (reklamy)

Čo ponúkam:
- práca 2 - 4 hodiny denne
- home office
- teambuildingové akcie
- kariérny a osobnostný rast
- flexibilitu
- žiadny predaj
- žiadna propagácia produktov
- žiadne naháňanie ľudí

Vhodné aj pre študentov a mamičky na MD.

Plat je od 200 - 2000 €.

Ak ťa to zaujalo rovno vyplň dotazník:

viac info IG: monneess alebo na mon.tka26@gmailcom
Home office (práca z domu)
Podobné inzeráty
Práca z domu
Hľadám šikovné ,komunikatívne, cieľavedomé ženy,ktoré chcú na sebe pracovat a zvyšovat svoj príjem. Pracovná náplň - oslovovanie ľudí,práca zo sociálnymi sietami, vedenie ľudí, Je to práca na 2-4 hod denne, práca z domu- benefity, darčeky, časová flexibilita, vhodné aj pre ženy na materskej dovolenke a študentov, Plat závisí podľa šikovnosti/200-1000 euro/,pre viac info pisat na email alebo volat
Media manager pre online magazín
Do obchodného tímu v oblasti online sféry hľadáme šikovného obchodníka/obchodníčku s proaktívnym prístupom a flexibilným myslením. Ak máš obchodný talent, výborné komunikačné schopnosti a hľadáš riešenia, nie výhovorky, v tejto práci sa určite nájdeš! 1000,-€ fix + odmeny Čo budeš mať na starosti? Aktívne vyhľadávať a oslovovať nových klientov Plánovať obchodné stretnutia a prezentovať reklamné produkty (bannery, PR články, komunikačné kampane…) Zabezpečovať prípravu podkladov ku reklamným kampaniam Vypracovávať obchodné ponuky a objednávky Prezentovať výsledky kampaní klientom Budovať a rozvíjať dlhodobé obchodné vzťahy s klientmi Zamestnanecké výhody, benefity Práca v spoločnosti so silným menom a 25 ročnou tradíciou v ČR a SR Flexibilná pracovná doba Možnosť Home office Otvorenú myseľ – nie sme korporácia, a preto u nás zavádzanie zlepšovákov netrvá večnosť. Ak prídeš s akýmkoľvek nápadom, ktorý by ti pri práci vyhovoval, otestujeme ho.
Asistentka sales - marketing
Hľadáme do nášho tímu kreatívnu osobu so vzťahom k marketigu a predaju. Medipharm Slovakia s.r.o. je distribučná spoločnosť pôsobiaca v rámci SR a ČR pre predajne s detským sortimentom. Spolu s tímom sa budeš osobne starať o naše značky: JaBaDaBaDo, DouDou Paris, Zoocchini, FlossRock,.. Náplň práce: - práca na upevňovaní povedomia a postavenia obchodných značiek - navrhovať kreatívnu marketingovú koncepciu zverených značiek - zodpovednosť za nastavenie, sledovanie a vyhodnocovanie marketingových aktivít - komunikácia s obchodnými partnermi Osobnostné predpoklady: - prax v oblasti marketingu a obchodu - proaktívny prístup k práci - komunikatívnosť a samostatnosť - aktívna práca v rámci soc.médií - cit pre dizajn a módne trendy Office: Piaristická 1, Nitra Flexibilný pracovný čas. 1/2 pracovný úväzok, živnosť (5h/denne) Mzda + bonus od tretieho mesiaca. Svoje CV môžete poslať na: j.pauliny@ Nástup: ASAP
Spolupráca - Jún
Vydavateľstvo ESHOP NOVINY, s.r.o sídlo v Brne a pobočka v Bratislave prijme šikovné ženy a mužov zo Slovenska a Česka Práca je na dohodu Celá práca spočíva v e-mailovaní a telefonovaní. oslovujeme všetky e-shopy v Česku a na Slovensku a ponúkame im zverejnenie v ESHOP NOVINY prezentácia a reklama pre eshopy a firmy. Podmienkou je že každý záujemca musí mať mobil s paušálom počítač a internet Ponúkame Vám: •odbornú podporu pri Vašej práci •motivačné odmeňovanie a variabilný pracovný čas Požadujeme: Komunikatívnosť •samostatnosť a zodpovednosť •výborné ovládanie slovenského jazyka •prácu s PC na pokročilej úrovni •chut pracovať na svojom profesionálnom rozvoji Práca miesto z domu V prípade záujmu treba poslať stručný životopis na e-mail info@ ESHOP NOVINY,s.r.o. Lidická 700/19 Veveŕí 602 00 Brno IČO:03695166 Ronald Petrovič info@
Práca v oblasti zdravej výživy/online/štúdio/z domu
Hľadám do výborného kolektívu ľudí,posilu- 2 šikovné osoby,ktoré baví zdravý životný štýl,fitnes,práca s ľuďmi,cestovanie a pod. Podmienky: 18 rokov - samostatné rozhodovanie - cieľavedomosť - základy práce s PC/FB a IG - tímovosť - minimálne stredoškolské vzdelanie - finančné ohodnotenie podľa výkonu! V prípade,ak by Vás táto ponuka zaujala,píšte prosím na mail: monika.baranovicova@
Manažérka
Ponúkam svoje schopnosti v oblasti marketingu a reklamy na sociálnych sieťach (Facebook, Instagram), od vytvorenia stránok až po ich manažment. Ďalej viem ponúknuť: - vytváranie textov, citátov, súťaží, plagátov, blogov... - ponúkam svoje 6 ročné skúseností pre Vás a Vašu firmu - práca bez zmluvy - jedine práca z domu - možnosť aj v angličtine Plat a možnosti frekvencie práce pre Vás si vopred prediskutujeme, plat preferujem v dvojtýždňových frekvenciách. Kontaktujte ma prosím iba na email, číslo telefónu je vymyslené... Email: manazerkasocialnychsieti@