bazár, predaj, inzercia, predám

Krásny, kompletne zrekonštruovaný dom na predaj

Kategória: Domy

Chcete bývať v dome a v tichej lokalite s milými susedmi ?

Chcete mať záhradu, kde si viete dopestovať vlastné ovocie a zeleninu alebo mať bazén a oázu pokoja, kde viete načerpať novú energiu?

Chceli by ste mať dom, ktorý si viete zariadiť podľa svojich predstáv a vkusu, a kde nemusíte robiť žiadne zdĺhavé rekonštrukcie ?

Odpovedali ste na všetky otázky ÁNO?

Tak presne toto tu pre Vás mám!

Krásny rodinný dom, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou v obci Číčov len 12km od Veľkého Medera a 30km od Komárna. Domček sa nachádza v tichej uličke. Má rozlohu 106m2 a veľkorysý pozemok o veľkosti 1770m2.

Dispozícia domu je nasledovná

vstupná chodba
priestranná kuchyňa s jedálňou, špajza
obrovská pre sklenná obývacia miestnosť
dve nepriechodné spálne
kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou. Sú vymenené všetky inžinierske siete, nové omietky, maľovky, sadrokartónové stropy, na novo vyliata podlaha, nová strecha, plastové okná 3- komorové, elektrické radiátory, príprava na krbové kachle, zateplený s minerálnou vatou, nová fasáda.

V celom dome je vinylová podlaha, ktorá na pohľad vyzerá ako laminát. Na oknách sú vnútorné žalúzie a sieťky, v obývacej miestnosti sa nachádzajú hliníkové vonkajšie rolety na  automatické ovládanie. Vo väčšine domu sú  bodové svetlá. Dom je krásne svetlý a hrubé obvodové múry Vám zaručia v letných mesiacoch príjemný chládok. S inžinierskych sietí sa tu nachádza elektrina, mestská voda a odpad je vyvedený do  žumpy.

Výhodou tohto domu je, že naozaj nemusíte riešiť a investovať do rekonštrukcie, stačí si vybrať nábytok, kuchynskú linku a môžete bývať. Obrovská záhrada, kde si každý člen rodiny nájde to svoje, či už pestovanie vlastnej zeleniny a ovocia alebo oddych spojený s plávaním v bazéne. Na pozemku sa už nachádzajú ovocné stromy.  A v neposlednom rade cena, ktorá je naozaj prívetivá.

Zaujala Vás táto ponuka a chceli by ste o nej vedieť viac, po prípade si ju pozrieť ?

Neváhajte a kontaktujte ma, už dnes !

Teším sa na stretnutie s Vami.

Priamy kontakt maklér .
Krásny, kompletne zrekonštruovaný dom na predaj