bazár, predaj, inzercia, predám

Kupón na víno v hodnote 30 EUR

Kategória: Darčekové poukážky

Poukážka /voucher/ v hodnote 30 eur na nákup vína na na zadnej strane je unikátny kód, ktorý je potrebné zadať pri objednávke, podmienkou je nákup nad 60 eur. Platí aj na zľavnené ponuky a testovacie balíčky, zľava teda môže byť až 70%. Ak vám víno nebude chutiť, peniaze vám vrátia späť. /Podmienky uplatnenia, viď zadná strana voucheru, platí pre všetkých nových zákazníkov/. Vhodné aj ako darček pre milovníka dobrého kvalitného vína. V ponuke majú suché, polosuché, biele aj červené, vyberie si každý. Víno Kráľ získal na Frankfurt International Trophy titul "najlepší online predajca vína 2022".

Pozrite aj ostatné moje inzeráty, množstvo kvalitných vecí za zlomok ich pôvodnej ceny.
Kupón na víno v hodnote 30 EUR
Podobné inzeráty
Kupón na víno v hodnote 30 EUR + 30 EUR
Poukážka /voucher/ v hodnote 30 eur na nákup vína na stránke na zadnej strane je unikátny kód, ktorý je potrebné zadať pri objednávke, podmienkou je nákup nad 60 eur. Platí aj na zľavnené ponuky a testovacie balíčky. Ak vám víno nebude chutiť, peniaze vám vrátia späť. /Podmienky uplatnenia, viď zadná strana voucheru, platí pre všetkých nových zákazníkov/. Víno Kráľ získal na Frankfurt International Trophy titul "najlepší online predajca vína 2022".
Antik Tv - 2x SmartTV ako Magio GO orange IPTV na 6 mesiacov
Predám ANTIK TV kupón nepouzity kupon / voucher pre Smart TV, Antik TV Box nano + mobil, tablet /spolu az 7 zariadeni na jeden voucher/. Kupon po aktivacii ma platnost 6 mesiacov na NAJVYSI balik TV programov v ponuke AntikTV. *voucher je novy/nepouzity a platny do 31.12.2023, ktory som dostal k novo zakupenej TV a kedze mam uz dlhodobo MagioTV tak je pre mna zbytocny. Blizsie informacie poskytnem e-mailom.
Kupón AntikTV 2x na 6 mesiacov
Predám 2x 6 mesačný kupón na AntikTV, je potrebné ich aktivovať najneskôr do 31.12.2023. Môžete si ich aktivovať aj na tom istom konte, v tom prípade máte predplatné na 1 rok. Cena za jeden kupón 30 €, ak si zoberiete oba, tak je cena spolu 50 €. Platba predom na účet, kódy zasielam až po nabehnutí peňazí na mojom účte. Kupóny som dostal spolu s nákupom novej TV techniky, ale nemám ich ako využiť. Prosím kontaktovať len cez email, telefónne číslo je vymyslené.
Kupón na víno v hodnote 30 eur
Poukážka (voucher) v hodnote 30 eur na nákup vína na na zadnej strane je unikátny kód, ktorý je potrebné zadať pri objednávke, podmienkou je nákup nad 60 eur. Platí aj na zľavnené ponuky a testovacie balíčky, zľava teda môže byť až 70%. Podmienky uplatnenia, viď zadná strana voucheru, platí pre všetkých nových zákazníkov. Vhodné aj ako darček pre milovníka dobrého kvalitného vína. V ponuke sú suché, polosuché, červené aj biele vína.
Predám 100€ kupón za 80€ do Kaderníctva Bory Mall
Predám kupón do kaderníctva v Bory Mall v hodnote 100€ za 80€ Nevhodný darček.
AntikTV voucher kod kupon na 1/2 roka po aktivacii
Predam voucher na spustenie AntikTV po zakupeni SmartTV. Kupon na 6 mesiacov si zaktivujete sam na webe antiku. Je to najvyssi ponukany balicek programov v hodnote cca 72eur podla ich webu.