bazár, predaj, inzercia, predám

Na predaj priestranný 3izb byt na A.Jiráska

Kategória: Byty

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt o celkovej výmere 74m² v v tehlovom bytovom dome v obľúbenej lokalite A.Jiraska v Lučenci.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej toalety, kuchyne z ktorej je vstup na balkón, veľkej obývacej izby, a dvoch obytných izieb z ktorých je vstup do priestrannej kúpelne. V byte sa nachádza menší kumbal kde je umiestnený el.bojler na ohrev teplej vody.

Nehnuteľnosť prešla kompletnou rekonštrukciou pred cca 10rokmi počas ktorej boli vymenené plastové okná, laminatová podlaha, el. rozvody, znížene stropy, stierky, zmenená dispozicia bytu.

Parkovanie je zabezpečené priamo pred vchodom. S vlastnou správou bytu máte plnú kontrolu nad vaším novým domovom.

Využite túto príležitosť a kontaktujte nás ešte dnes na dohodnutie obhliadky!

Cena ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa kompletný právny servis, vybavenie financovanie nehnuteľnosti.

Naša realitná kancelária PROXAM reality sídli v Ipeľských tehelniach (oproti hotel Slovan) na 1. poschodí.
V pracovných dňoch nás môžete navštíviť.
Na predaj priestranný 3izb byt na A.Jiráska