Nemecko - Výroba drevodomov a schodísk v hale - Celoročne

Kategória: Stavebníctvo

Hľadáme dvojicu do nášho tímu!

Práca spočíva vo výrobe montovaných drevených domov na kľúč, schodísk a drevených konštrukcií v krytej hale,

Základné informácie:
Miesto práce : Bodamské jazero Nemecko
Termín nástupu : ihneď
Druh pracovného pomeru : živnosť
Ubytovanie: Zabezpečené - plne hradené
Mzdové podmienky : Od 17 do 18 €/h na začiatok (po overení je možné navýšenie mzdy)
Pracovná doba : 60 hod týždenne (Pracujú sa aj soboty)
Turnusy: 4 tyzdne praca + 1 tyzden doma prípadne 3,5 tyzdna praca + 10 dni doma

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• Výroba jednotlivých komponentov z dreva podľa šablón
• Spájanie jednotlivých drevených komponentov
• Finálny produkt je drevený montovaný dom
• Práca s klincovačkami a pílami
• Realizácia konštrukcii domov
• Výroba a montáž schodísk a schodóv

Zamestnanecké výhody, benefity
• práca v stabilnej firme pôsobiacej na trhu už od roku 2012
• práca je na dlhodobo a celoročne!
• peniaze vždy na čas!
• práca v hale
• práca v príjemnom kolektíve
• posytujeme kompletné náradie
• ubytovanie hradené a v blízkosti stavby

Požiadavky
• prax v oblastí aspoň 1 rok
• vodičský preukaz
• vlastné auto - výhodou
• manuálna zručnosť
• chuť do práce a záujem o dlhodobú spoluprácu
• prilba, bezpečnostné topánky a pracovný odev
V prípade záujmu Vás poprosím vyplniť formulár na nasledujúcom linku alebo nás kontaktovať mailom na info @ alebo telefonicky na