bazár, predaj, inzercia, predám

Nová kosačka Einhell GC-PM 51/3 S HW-E s pojazdom

Kategória: Kosačky

tel.
Benzínová rotačná kosačka s pojazdom, 1-valcový 4-taktný OHV motor, výkon 2,7 kW, krútiaci moment 13 Nm, 6-stupňové nastavenie výšky kosenia od 30 do 80 mm, 70l zberný kôš, štartovací kábel na riadidlách, skladacia konštrukcia pre ľahké skladovanie.
Štartovací kábel sa nachádza priamo na riadidlách, čo zaistí jednoduché spustenie kosačky. Pojazd zaistí ľahký posun kosačky vpred bez usilovného tlačenia, kedy je aktivovaný stlačením páky pod madlom a akonáhle túto páčku pustíte, kosačka sama zastaví. Vďaka 6-stupňovému centrálnemu nastaveniu výšky kosenia v rozsahu 30 až 80 mm je možné zariadenie presne nastaviť na mieru vášho trávnika pre dokonalú starostlivosť o váš trávny porast. Zberný kôš potom ponúka objem až 70 l a ukazovateľ plnosti vás vždy upozorní, kedy je nutné kosačku vyprázdniť.
Hlavné prednosti

Kosačka Einhell GC-PM 51/3 S sa hodí pre plochy do 1800 m²
Benzínový pohon znamená pohodlnú prevádzku bez káblov
Kosačka je vhodná pre miesta bez dostupnosti elektrickej siete
Poradí sa s veľkými rodinnými záhradami, kde sa často hrajú deti
Štartovací kábel sa nachádza na riadidlách pre lepší prístup
4-taktný OHV motor dokáže vyvinúť krútiaci moment 13 Nm
To zaistí dostatočnú rotáciu noža pre lepšie výsledky kosenia
Moderné ventilové rozvody redukujú emisie a znečistenie vzduchu
6 stupňov pre nastavenie výšky zaistí dokonalú starostlivosť o váš pažit
Pojazd zaistí posun kosačky vpred bez usilovného tlačenia
70l zberný box na trávu pojme väčšie množstvo pokosenej trávy
Ukazovateľ plnosti vás upozorní, kedy je nutné kosačku vyprázdniť
Nízka hmotnosť zaistí bezproblémové manévrovanie aj skladovanie
Sklopné riadidlá sa prispôsobia telu kosačky, čím znížia jej rozmery
Kosačku je možné skladovať v stiesnených kôlniach a záhradných domčekoch
Pohon: benzínový motor
Typ motora: OHV
Počet valcov: 1
Počet taktov: 4
Obsah motora: 170 cm3
Maximálny príkon: 2,7 kW
Rýchlosť otáčok: 2 900 min-1
Krútiaci moment: 13 Nm
Chladenie motora: vzduch
Vhodné palivo: benzín E10
Kapacita palivovej nádrže: 1 l
Objem nádrže na olej: 0,4 l
Zapaľovacia sviečka: F7RTC
Medzera elektród: 0,6 až 0,8 mm

Kosenie

Sekací systém: rotačný nôž
Šírka strihu: 51 cm
Centrálne nastavenie výšky: 6 stupňov
Výška strihu: 30 až 80 mm
Zberný kôš: Áno
Objem zberného koša: 70 l
Ukazovateľ plnosti: Áno
Odporúčaná pracovná plocha: do 1800 m²

Madlo na prenos: Áno
Druh rukoväte: sklopná
Nastaviteľná rukoväť: 3 polohy
Pojazd: Áno
Mulčovacia súprava: Nie
Guličkové ložiská: Áno
Priemer zadného kolesa: 280 mm
Priemer predného kolesa: 204 mm
LEN OSOBNÝ ODBER V TVRDOŠÍNE.
Nová kosačka Einhell GC-PM 51/3 S HW-E s pojazdom
Podobné inzeráty
GARDENA Smart SILENO life Robotická kosačka 750 m2
GARDENA Smart SILENO life Robotická kosačka 750 m2/všetky komponenty k tomu-nabíjacia stanica-nabijacka , pribaliť ešte navyše nože Rok používaná kosačka veľmi kvalitná so zárukou 2 roky a dokladom o kúpe-bežne používaná ak by niekto mal záujem poblízku viem pomôcť s instalaciou -dá sa zabezpečiť proti ukradnutiu Robjavte inovácie v zahradničení a pohodlí pri kosení trávy s vašou chytrou robotickou kosačkou: GARDENA smart SILENO life, sada 750 m2! Vďaka smart systému GARDENA je vaša kosačka plne pripojená. Inteligentná LONA technológia LONA je technológia založená na umelej inteligencii, ktorá sa učí, mapuje a prispôsobuje jednotlivým záhradám. Vďaka funkcii Zone Management dostupnej v aplikácii GARDENA smart system je možné ľahko definovať, ktoré plochy sa majú kosiť, kedy, ako často a s akou intenzitou. Area Protect vám umožní určiť oblasti bez kosenia. Polohu kosačky je možné kedykoľvek sledovať v reálnom čase. V rámci aktualizácií aplikácie GARDENA smart sa bude LONA neustále vyvíjať a časom budú sprístupňované nové funkcie. Úplné pripojenie Kosačka smart SILENO life je plne prepojená s GARDENA smart systémom. O svoju záhradu sa môžete postarať odkiaľkoľvek. Vyžaduje sa online registrácia v aplikácii GARDENA smart. Pro-silent: veľmi tichá Relaxujte vo vašej záhrade, zatiaľčo robotická sekačka smart SILENO life bude potichu pracovať. Vďaka najnižšej hladine hluku vo svojej triede (57 db A) vás nebude vôbec rušiť. Al-precise: presnosť Táto kosačka je expert-navigátor, so spoľahlivou presnosťou zvláda aj najužšie priestory a najtesnejšie zákutia. Auto Weather & Terrain: automaticky podľa počasia a terénu Robotická kosačka smart SILENO life je silný záhradný pomocník, ktorý pracuje za každého počasia, či prší alebo svieti slnko. Táto kosačka pokosí trávnaté plochy všetkých tvarov, od jednoduchých po členité, zvládne tiež svahy so sklonom až 35 percent. Objavte aplikáciu GARDENA smart Užite si všetky benefity GARDENA smart systému. Inštalácia a používanie vašej robotickej kosačky smart SILENO life sú naozaj nenamáhavé, a to vďaka funkciám EasyConfig, Auto Schedule a Smart Home. Všetko budete riadiť stlačením klávesy v aplikácii GARDENA smart. Ideálne pre stredne veľké a komplexné trávnaté plochy GARDENA robotická kosačka smart SILENO life pokosí stredne veľké trávnaté plochy úplne automaticky, spoľahlivo, bez pruhov a rovnomerne. Bez problémov zvládne aj úzke miesta a tesné pasáže. Nabíjaciu stanicu možno tiež umiestniť flexibilne takmer bez obmedzenia. Skvelý Šikovný senzor mrazu zaznamená teplotu blízko bodu mrazu a pozastaví plán kosenia z dôvodu ochrany vášho trávnika. Je tiež dostupný v GARDENA smart aplikácii. Jednoduché čistenie GARDENA robotická kosačka smart SILENO life bola skonštruovaná tak, aby sa jednoduchým postrekovaním vodou zo záhradnej hadice dôkladne očistil plášť, nože a kolieska od nečistôt, prachu a zvyškov
Predam kosacku s pohonom HECHT
Predam kosačku na trávu s pojazdom HECHT 5484 SX. Pouzivana 2 sezony. Velmi zachovala. je určená pre stredné a väčšie záhrady (do 12 árov) a je vybavená kompletným príslušenstvom, vďaka ktorému je možné ju jednoducho a bez náradia prestavať na mulčovaciu prevádzku, alebo použiť bočné vyhadzovanie namiesto zberného koša. Má robustnú konštrukciu, kvalitný benzínový motor so štyrmi rýchlosťami pojazdu, 60 litrový zberný kôš, záber noža 46 cm a technológiu EDGE CUTTING, ktorá umožňuje kosiť pozdĺž domov a plotov, veľké kolieska s protišmykovým dezénom a ergonomickú nastaviteľnú rukoväť. Konštrukcia HECHT 5484 SX Ak patríte medzi majiteľov väčších záhrad s rozlohou do 12 árov, tak práve vám je určená robustná a spoľahlivá kosačka na trávu s pojazdom HECHT 5484.SX Kosačka má robustný podvozok z kvalitnej ocele opatrený veľmi odolnou komaxitovou farbou, vďaka ktorej je zaručená jej dlhá životnosť a perfektný povrch. Technológia EDGE CUTTING Vďaka premyslenej kosiacej komore a špeciálnemu tvarovanému nožu je zistený perfektný výsledok kosenia i zberu pokosenej trávy. Kosačka je navyše vybavená konštrukciou EDGE CUTTING, vďaka ktorej je možné kosiť tesne pozdĺž plotov a múrikov. Zberný kôš 60 litrový zberný kôš vybavený dlhou ergonomickou rúčkou a vzduchovou klapkou pre kontrolu stavu naplnenia sa vďaka dobrému ťahu jednoducho plní až po okraj. Pojazdové kolieska Veľké pojazdové kolieska s patentovaným dizajnom a výrazným dezénom proti prešmykovaniu zaistia jednoduchý pojazd i manévrovanie v teréne. Kvalitný motor Pohon zabezpečuje kvalitný 4-taktný benzínový motor HECHT OHV s výkonom 2,4 kW, ktorý spoľahlivo zvláda nôž aj pojazd. Pre hladký chod je kosačka vybavená kvalitnou prevodovkou GT Synchro a guličkovými ložiskami na všetkých kolieskach. Rýchlosť kosenia si pohodlne vyberiete podľa vlastnej potreby zo štyroch možných nastaviteľných rýchlostí. Ergonomická konštrukcia Celá kosačka je ergonomicky navrhnutá tak, aby zaisťovala perfektné výsledky pri čo najpohodlnejšom používaní. Sedemstupňové centrálne nastavenie výšky kosenia od 25 do 75 mm zaručuje optimálne využitie v každej záhrade. Rúčku s mäkčeným povrchom možno ľahko nastaviť podľa výšky postavy alebo zložiť pre ľahšie uskladnenie a prevoz. Dlhé rukoväte pre ovládanie brzdy a pojazdu sú vhodné pre pravákov aj ľavákov. Pre pohodlné prenášanie má kosačka aj predný úchyt. Technické parametre Motor: Hecht OHV Hmotnosť: 36,7 kg Doporučená plocha 1200 m2 Nastavenie výšky: 25 - 75 mm Centrálne nastavenie výšky: áno Guličkové ložiská: áno Pojazd: áno Skelet: kovový Edge Cutting: áno Nastavenie výšky rukoväte Kryt bočného vyhadzovania v cene: áno Záber: 46 cm Obsah: 135 cm3 Výkon: 2,4 kW/3,3 HP Kôš: 60 litrov. Povodna cena 370e Osobny odber Zilina, Prievidza a cesta medzi.
Predám robotickú kosačku Worx Landroud M500 Wifi
Predám novú robotickú kosačku v záruke. LANDROID WR141E M500 WIFI robotická kosačka Nová nepoužitá robotická kosačka kúpená na jeseň 2022. V záruke. Chcel som ju na jar, no kúpil som klasickú kosačku. Mam na predaj aj gps lokator na Landroid. Ideálne pre stredne veľké záhrady až do 500 m² Nová robotická kosačka Worx Landroid M WR141E je perfektná pre stredne veľké záhrady do 500m2. So Smart Auto plánovaním a inteligentnou navigáciou je rýchlejšia a obratnejšia než iné robotické kosačky. Kosačka WR141E je vybavená funkciou Cut to Edge, čo ju dostane čo najbližšie k okraju vášho trávnika. Kosačka Landroid je bezpečná, tichá a je vybavená batériou, ktorá sa hodí do ktoréhokoľvek bezdrôtového nástroja Worx 20V. Prvá úplne prispôsobiteľná robotická kosačka na trhu. Môžete tiež vylepšiť svoj Landroid pomocou piatich jedinečných možností. Chytré Smart Auto Plánovanie Technológia AIA. Obratnejšie a rýchlejšie ako iné Funkcia Cut to Edge je pre lepšie dokosenie až k okraju vášho trávnika - kosenie ku kraju Worx PowerShare. Landroid môže zdieľať svoju batériu so všetkými bezdrôtovými nástrojmi Worx 20V Automatická aktualizácia softvéru Over the Air Technické parametre Odporúčaná plocha: do 500 m² Šírka záberu: 180 mm Výška kosenia: 30-60 mm Typ a počet nožov: 3x rotujúci žací nôž Kosenie do strany/stredom: Do strany ku kraju Akumulátor: 20V / 2,0Ah Nabíjačka: 1,5 A Rozdelenie do zón: Áno Svahová dostupnosť: 20° (35%) PIN kód: Áno Alarm: Áno Dažďový senzor: Áno Senzor náklonu a prevrátenia: Áno Pripojenie Wi-Fi: Áno Ovládanie aplikácií: Smartphone, klávesnica Ovládanie/zobrazenie: Smartphone, LCD displej Obvodový drôt: 130 m Upínacie kolíky: 180 ks Dobíjacia stanica: Áno Hladina hluku: 67 dB Hmotnosť: 9 kg
Aku kosačka Worx Nitro WG749E 2x20V set vr. 2 ks aku
Predávam z rodinných dôvodov. Navyše ďalší set 2x batérie. Dokopy 4x AKU. Ak uprednostňujete variabilné rýchlosti pohonu kolies, potom je akumulátorová kosačka Worx WG749E 40V ideálnou voľbou. Môžete si nastaviť, ako rýchlo bude svišťať po trávniku, a zaručene sa pri tom nezapotíte. Model WG749E 40V od značky Worx je inteligentná kosačka na trávu. Kosačka prináša technológiu Intellicut. Výkon motora sa dá automaticky prispôsobiť dĺžke prevádzky alebo maximálnemu výkonu kosenia. Vďaka pohonu kolies, ktorý dokonale spolupracuje s variabilným nastavením rýchlosti, je pre vás kosenie trávnika dvakrát príjemnejšie. Pred spustením kosačky zapojte obe 20V batérie do dodanej nabíjačky. Keď sa batérie nabijú, vložte ich do slotu pre batérie v kosačke. A potom sa môžete pustiť do toho! Akumulátorová kosačka Worx WG749E 40 V je určená na kosenie trávnikov s výmerou 500 m². Výnimočnou vlastnosťou kosačky je, že dokáže pokosiť túto plochu na jedno nabitie batérie. Sečný mechanizmus a pohon kolies je poháňaný bezkefkovým motorom. Najprv však musíte nastaviť výšku kosenia. Jej hodnotu možno nastaviť v 7 stupňoch od min. 20 mm až po max. 80 mm. Okrem toho sa môžete rozhodnúť, či budete pokosenú trávu zbierať alebo mulčovať. Integrovaná funkcia 2v1 modelu WG749E 40 V vám ponúka možnosť výberu. Pri mulčovaní sa tráva naseká na malé kúsky a rovnomerne sa rozloží ako hnojivo na čerstvo pokosený trávnik. Skvelé je, že vám kosačka ponúka komfortné ovládanie vďaka nastaviteľnej výške rukoväte. Keď budete chcieť záhradného pomocníka po skončení práce uložiť, jednoducho sklopte rukoväť. Mimochodom: 20V akumulátory PowerShare možno samozrejme používať aj s iným náradím Worx. Akumulátorová kosačka WG749E 40 V značky Worx sa môže pochváliť sofistikovanou technológiou. Variabilná rýchlosť pohonu kolies a výhody technológie Intellicut zaručujú výnimočný zážitok pri kosení trávy. S týmto modelom môžete pokosiť trávnik o výmere 500 m² po pásoch so šírkou 46 cm bez dobíjania batérií. Ak nebudete batérie používať v kosačke na trávu, môžete ich použiť na napájanie iného systémového prístroja. Informácie o výrobku Napätie akumulátora 40 V Kapacita akumulátoru 2 x 4 Ah Typ akumulátora Li-Ion Počet akumulátorov 2 batérie Typ nabíjačky Rýchlonabíjačka Šírka strihu 46 cm Záchytné zariadenie Zberný kôš plastový Nastavenie výšky s 7 polohami Výška strihu min - max. 20 mm - 80 mm Hmotnosť vrátane akumulátora 30 kg Mulčovacia súprava Integrované Prevedenie krytu kosačky Plast Funkcia pohonu S pohonom kolies Bočné vyhadzovanie Nie Oblasť použitia Exteriér Použitie Kosenie Odporúčaná plocha Až do 500 m² Typ pohonu Aku Systém Aku systém WORX 20 V Číslo výrobku dodávateľa WG749E EAN
Güde Kosačka High Wheeler 480-139
Na predaj používaná kosačka Gude. Najštýlovejšia kosačka s pojazdom zo série PREMIUM 2020 značky Güde so záberom 480 mm, centrálnym nastavením výšky kosenia, mulčovacím nožom, mulčovacou záslepkou a bočným vyhadzovaním. Kosačka má mohutný a pevný lakovaný oceľový skelet, penové rukoväte, sytičovú klapku a reguláciu otáčok na madle. Pre zvýšenie pohodlia pri práci dopomáhajú veľké kolieska uložené na ložiskách, ktoré majú puklice z oboch strán, čím sa zabráni zachytávaniu pokosenej trávy do kolies a následnému problému s čistením. Zároveň však zostávajú štýlové a dopĺňajú celkový dojem kosačky. Kosačka má zároveň na madlách priestor na odkladanie nápoja, alebo iných drobných predmetov. Pojazd kosačky je zabezpečený prepracovanou prevodovkou, ktorá je úplne zakrytovaná vrátane náhonového remeňa. Čistenie noža a vnútornej časti skeletu je jednoduché vďaka rýchlospojke na pripojenie záhradnej hadice. Objem motora: 145 cm3 OHV Výkon motora: 2,6 kW / 3,6 PS Šírka záberu: 480 mm Odporúčaná plocha: 1300 m2 Objem zberného vaku: 65 l Centrálne nastavenie výšky: 25 – 75 mm Kolieska predné / zadné: 178 / 254 mm Hladina hluku LWA: 96 dB Kolieska na ložiskách: áno Mulčovací nôž: áno Mulčovacia záslepka: áno Bočné vyhadzovanie: áno Signalizátor plného koša: áno Sytičová klapka: áno Regulácia otáčok: áno Rýchlospojka na čistenie vodou: áno Kosenie priamo pri obrubníku: áno Hmotnosť: 36 kg
Profi kosačka Wolf s pojazdom
Predám používaná kosačka profi Wolf-Garten Blue Power 48 A HW ES Parametre produktu Šírka záberu 48 cm WOLF BLUE POWER 48 A HW ES - motorová kosačka so zberaním, pojazdom kolies 4 rýchlosti Objem motora - 175 cm3 Motor - Briggs & Stratton 800 series ECO PLUS ES Krútiaci moment - 10,88 Nm BLUE POWER monitor pre servisné kontroly a spotrebu paliva Pracovný záber - 48 cm Pohon zadných kolies Variátor pojazdu 2-5 km.h-1 Podvozok z oceľového plechu Centrálne, 6 násobné prestavenie výšky kosenia Výška kosenia - od 25-90 mm Guličkové ložiská kolies Priemer kolies vpredu/vzadu - 180/300 mm Objem zásobníku - 75 l, plátno, vrch plast Signalizácia plného koša Sklopná, ergonomická rukoväť Cena 249 Eur Cena je pevná. Zjednávači nevolať. Len osobný odber s odskúšaním Zvolen. Použitie dom záhrada chata chalupa...