bazár, predaj, inzercia, predám

NOVOSTAVBA, 3 -izbový byt, Rajecké Teplice, RAJPARK

Kategória: Byty

V novej obytnej štvrti RAJPARK v Rajeckých Tepliciach Vám ponúkame na predaj 3 -izbový byt s výmerou 95,28 m2 , z toho obytná plocha činí 76,55 m2 a balkóny 12,43 m2 a 4,16 m2. Pivničná kobka má výmeru 2,14 m2.
Byt sa nachádza na 2NP podlaží (1. poschodie) v 4 -podlažnej novostavbe.

Predáva sa v prevedení ŠTANDARD, v cene bytu je zahrnutá sanita - dlažba, obklady, sprchový kút, umývadlá, vodovodné batérie, laminátové podlahy, interierové dvere.

Výstavba začala na jar 2022, kolaudácia je plánovaná už na 4-kvartál 2023. Aktuálne sú voľné posledné dva 3 -izbové byty v BUDOVE "B" a to na 2NP.
Všetky ostatné byty sú už v oboch blokoch (A aj B )vypredané.

Rezidencia RAJPARK sa nachádza v tesnej blízkosti liečebných kúpeľov, cca 5 min. pešo od námestia. Blízko je aj autobusová stanica, vlaková stanica, zdravotné stredisko, pošta a aj obchodný dom Jednota.

Prikladám pôdorys inzerovaného bytu.

V prípade záujmu volajte: Gerlinda Bérešová, tel: , mail: linda@


Poschodie: 1
Počet poschodí: 3
Počet izieb: 3
Obytná plocha: 76m²
Celková rozloha: 95m²
Úžitková plocha: 76m²
Vlastníctvo: firemné
Odvoz odpadu: áno
Voda: neuvedené
Plyn: áno
Internet: optika
Kúpeľňa: áno
Vykurovanie: spoločné
Balkón: áno - 2
Pivnica: áno
Výťah: áno
Parkovanie: vonkajšie
Postavené z: tehla
Zateplený objekt: áno
Energetický certifikát: áno
Okná: plastové
NOVOSTAVBA, 3 -izbový byt, Rajecké Teplice, RAJPARK