Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie

Oblastný manažér, finančný konzultant

Kategória: Práca > Management

Lokalita: Nitra 952 01, Dátum: 20. 9. 2021, Cena: V texte

Pracuješ? Študuješ? Hladáš zmenu či možnosť privyrobiť si? Si na správnom mieste. Čaká ťa zaujímavá a podnetná príležitosť pre slovenskú spoločnosť, ktorá prináša možnosť na osobnostný a kariérny rast, nadštandardné platové ohodnotenie a benefity vo forme áut či dovoleniek. Prax a špeciálne vzdelanie nie sú potrebné stačí spraviť prvý krok. Kontaktuj nás a dozvieš sa, ako môžeš zarábať 1000€ a viac. Svoj životopis pošli na

https://praca.bazos.sk/inzerat/129112521/oblastny-manazer-financny-konzultant.php
Oblastný manažér, finančný konzultant 1
Podobné inzeráty
Manažér KP AQUACITY Poprad
Lokalita: Poprad 058 01, Dátum: 14. 9. 2021, Cena: V texte
Klub plávania AQUACITY Poprad V súlade s platnou legislatívou vyhlasuje výberové konanie na pozíciu Manažér Klubu plávania AQUACITY Poprad
Manazer velkoskladov
Lokalita: Nitra 949 05, Dátum: 19. 9. 2021, Cena:  2 000 €
Slovenska firma zastupujúca nadnárodnu spoločnosť, v oblasti predaja materialov pre technicke zabezpecenie budov tzv. voda, plyn, kurenie atd.hlada manazera z NR kraja pre vybudovanie profesionalnych velkoskladov v Nitrianskom, Trencianskom a Banskobystrickom kraji. Naplnou prace manazera bude, sa starat o zamestnancov a chod vsetkych velkoskladov atd. Osobnostné predpoklady a zručnosti - SŠ alebo VŠ vzdelanie - skúsenosti v oblasti voda/plyn/kurenie - sebavedomé vystupovanie a prejav - pozitívny a aktívny prístup k práci - samostatnosť, flexibilita, org.schopnosti a orientácia na výsledok - znalosť práce s PC - VP sk.B - aktívny vodič výhody, benefity - kancelária, služobný automobil, notebook, mobilný telefón - zodpovedajúce ohodnotenie v závislosti na pracovných výsledkoch Ostatné znalosti Microsoft Excel - pokročilý Microsoft Outlook - pokročilý Microsoft Word - pokročilý Microsoft PowerPoint - pokročilý Internet(e-mail, www) - pokročilý *žiadame vážených záujemcov, aby svoj životopis zasielali na e-mailovu adresu:
Obchodný partner, manažér - celé Slovensko
Lokalita: Trnava 917 01, Dátum: 8. 10. 2021, Cena: V texte
Hľadám ambicióznych ľudí, obchodného partnera, ktorému pomôžem na manažérsku pozíciu, kde popri práci/škole/materskej dovolenke si dokáže vytvoriť príjem 1.000€/mesačne. Práca z domu, osobnostný a kariérny rast, dlhodobo stabilný príjem. Prosím o zaslanie vášho životopisu na mail Budem kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujem za pochopenie.
Manažér , obchodný partner ,celé Slovensko
Lokalita: Martin 036 01, Dátum: 13. 10. 2021, Cena: V texte
Hľadám ambicióznych ľudí, obchodného partnera, ktorému pomôžem na manažérsku pozíciu, kde popri práci/ škole/ materskej dovolenke si dokáže vytvoriť príjem fix 1200€/mesačne + bonus až do výšky 2500€ .Práca z domu, osobnostný a kariérny rast, benefity dovolenky ,firemne akcie,odmeny . Možnosť pasívneho príjmu.Prosím o zaslanie vášho životopisu email : Tel.
Projektový manažér
Lokalita: Bratislava 841 04, Dátum: 15. 10. 2021, Cena: V texte
Sme spoločnosť vznikla v roku 2009 a zaoberá sa dodávkou a montážou presklených bezrámových konštrukcií, automatických dverí, navíjacích mreží, ponorných stĺpikov, parkovacích systémov a pod. Náplň práce : - vyhľadávanie potencionálnych zákazníkov na predaj kompletného sortimentu výrobkov a služieb poskytovaných spoločnosťou - technicko-cenové informácie a poradenstvo zákazníkov, - príprava a realizácia zákaziek Druh pracovného pomeru : - hlavný pracovný pomer alebo na živnosť Ponúkaný plat : od 1800,00 €/brutto Miesto práce : Bratislava Termín nástupu : dohodou Požadujeme : - vzdelanie stredoškolské s maturitou alebo vysokoškolské technického zamerania - prax min. 5 rokov - počítačové znalosti – word, excel, internet - znalosť čítania technických výkresov - vodičský preukaz sk. B V prípade záujmu o ponúkanú pozíciu zašlite svoj životopis na e-mailovú adresu : Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.