bazár, predaj, inzercia, predám

Obrazy

Kategória: Umelecké predmety

Predám olejomaľby
Obrazy
Podobné inzeráty
OBRAZY .
PREDÁM OBRAZY OD AUTOROV Martin Benka, Endre Nemes, Milan Paštéka, Armand Schönberger, Aladár Brüll, Hála, Jakoby, Bazovský, László Mednyánszky, Cyprián Majerník, Milan Sokol a iné obrazy Talianskej a Holandskej školy od 18 storočia. Sakrálne umenie, mytológia, biblické výjavy. Obrazy od súčasných autorov ako Igor Navrotskyi, Gerhard F Schmer. OBRAZY VHODNÉ AKO INVESTÍCIA. VŠETKY OBRAZY A DIELA MAJÚ ZNALECKÉ POSUDKY OD ZNALCOV V OBLASTI VÝTVARNÉHO UMENIA ALEBO SÚ OVERENÉ ZNALCAMI PODĽA AUTORA UZNÁVANÍ ZNALCI . CENY DOHODA. AKTUÁLNU PONUKU POŠLEM NA VYŽIADANIE VÁŽNYM ZÁUJEMCOM DO SPRÁVY ALEBO TEL. KONTAKT . PROSÍM ABY MA KONTAKTOVALI IBA ĽUDIA S VÁŽNYM ZÁUJMOM A ĽUDIA KTORÍ MAJÚ ASPOŇ NEJAKÝ AKTUALNY PREHĽAD O CENÁCH UMENIA . OBHLIADKA OBRAZOV JE MOŽNÁ V ZÁVADKE NAD HRONOM .
Nádhérná akrylová abstraktná maľba
Podporte umeľkyňu z Maďarska ktorá miluje Slovensko. Vytvára svoje obrazy tak aby v ľuďoch vyvolávali nejaké emócie, pocity alebo spomienky. Čo vo Vás vyvalávajú jej obrazy? Obrazy sú jedinečné, nikdy netvorí rovnaké obrazy. Obrazy majú 50x70 cm. Kvalitné farby. Každá maľba má svôj jedinečný názov. Osobný odber v okolí Nových Zámkov. Hovorím maďarsky aj slovensky - cislo madarske.
DÉNES MESTERHÁZY OBRAZ
Predám krásny starý obraz olej na plátne od DÉNES MESTERHÁZY adjustovaný v masívnom zdobenom zlatom ráme .Formát 40 x 50 cm bez rámu. Obraz je bez poškodenia v dobrom stave . Maďarský maliar. Narodil sa v druhej polovici devätnásteho storočia. Známymi sa stali predovšetkým jeho krajinomaľby a jeho zátišia, či vyobrazenia zvierat. Jeho obrazy boli vydražené vo viacerých aukčných domov (Napr. Nagyházi Galéria, Galéria Savaria, DARTE aukčná spoločnosť, Soga). obrazy od Dénes Mesterházy sú známe vyobrazením krajiny vidieka ,nachádzajú sa v majetkoch kúrii ,kaštieľov ,,súkromných zbierkach ,múzeách. Obhliadka možná kedykoľvek po dohode .Volať iba vážny záujem .Neodpovedám na mail .informacie tel alebo whatsapp . V ponuke mám aj iné obrazy od MILAN PAŠTÉKA, ENDRÉ NÉMEŠ, ARMAND SCHÖNBERGER, ALADÁR BRÜLL, MAJERNÍK ,,BENKA ..OBRAZY TALIANSKEJ A HOLANDSKEJ ŠKOLY.. Český maliari... AKTUÁLNU PONUKU POŠLEM NA VYŽIADANIE . Všetky obrazy a diela majú znalecké posudky .V ponuke aj hodnotné umelecké diela, vhodné ako investícia. Pri vážnom záujme možnosť doručenia.
Ručne maľované obrazy
Predám krásne ručne maľované obrazy olejovými farbami, vypnuté v drevenom ráme. Na obrazoch sú namaľované krajinky s tečúcou vodou od vrchu medzi jesennými briežkami. Obrazy je možné zarámovať do dreveného ozdobného rámu, alebo ho vybaviť drevenou ozdobnou lištou. Obraz: 1-80€ 50x60 cm 2-80€ 50x60 cm 3-180€ 75x90 cm Obrazy je možné kúpiť osobitne ale aj ako celok. DOHODA MOŽNÁ!!!!!
Obrazy
Predám obrazy od MILAN PAŠTÉKA, ARMAND SCHÖNBERGER, ALADÁR BRÜLL, MAJERNÍK, JAKOBY, LÁSZLÓ MEDNYÁNSZKY, MARTIN BENKA, OBRAZY HOLANDSKEJ A TALIANSKEJ ŠKOLY OD 18 STOROČIA SAKRÁLNE NÁMETY, BIBLICKÉ VÝJAVY, MYTOLÓGIA,.. AKTUÁLNU PONUKU POŠLEM NA VYŽIADANIE VÁŽNYM ZÁUJEMCOM V PONUKE HODNOTNÉ OBRAZY VHODNÉ AKO INVESTÍCIA.
Obraz Igor Navrotskyi a iné obrazy .
Predám obraz , olej na plátne formát 80 x 120 cm od Igor Navrotskyi . Cena 1,200.-eur . Igor Navrotskyi je súčasný európsky umelec, žijúci na Slovensku, ktorý sa venuje primárne figurálnej a portrétnej maľbe. Kľud na prácu a svoj ateliér našiel v malebnom nitrianskom kraji. Narodil sa v roku 1971 v Kyjeve (Ukrajina) v umelecky založenej rodine. Prvými učiteľmi maľby boli jeho rodičia, následne svoj talent rozvíjal štúdiom na Kyjevskej akadémii výtvarných umení na Ukrajine. Inšpiráciou mu bol vtedy Petro Olexandrovič Zikunov, v ktorého ateliéri študoval. Venoval sa hlavne tvorbe v starom štýle viacvrstvovej maľby. Ako vyštudovaný a umelec – výtvarník s bohatou praxou a skúsenosťami sa v roku 2012 presťahoval na Slovensko, kde tvorí a žije priamo v Nitre. Svoju výtvarnú kreativitu využil aj pri pedagogickej činnosti. V spolupráci s Musicum Ad Libitum, viedol sériu majstrovských kurzov pre milovníkov výtvarného umenia. Igor Navrotskyi neustále rozvíja a zdokonaľuje svoje tvorivé schopnosti. Každá z jeho malieb prináša a popisuje svet ľudských emócií a zážitkov. Najradšej maľuje ženské portréty a figúry a celkom v súzvuku ku nim aj kvety či bohaté kytice kvetov. Sám o svojej tvorbe hovorí: „Moja tvorba je na križovatke inšpirácie, tvorivej skúsenosti a pozorovania. Z nich prenášam jemné vibrácie emócií a pocitov do mojich obrazov. Takto som tvoril aj galériu ženských portrétov, ktoré odhaľujú jemné stránky ženskej psychológie prostredníctvom vizuálneho umenia.“ Diela umelca sú v súkromných a verejných zbierkach v Európe a Severnej Amerike. V ponuke mám aj iné obrazy od MILAN PAŠTÉKA, ENDRÉ NÉMEŠ, ARMAND SCHÖNBERGER, ALADÁR BRÜLL, MAJERNÍK ,,BENKA ..OBRAZY TALIANSKEJ A HOLANDSKEJ ŠKOLY.. ...AKTUÁLNU PONUKU POŠLEM NA VYŽIADANIE VÁŽNYM ZÁUJEMCOM Všetky obrazy a diela majú znalecké posudky .