Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie

Odťahová služba

Kategória: Služby > Preprava a sťahovanie

Lokalita: Nové Zámky 940 02, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: Dohodou

Ponúkam odťah, prepravu vozidiel NONSTOP 24H v rámci celej SR a EU, nepojazdne, neprihlasene, nabúrané, bez STK, poškodené -možnosť odvozu až do 2700kg Prepravím aj SUV, dodávky, motocykle, štvorkolky, stavebnú a agro techniku. Ceny už od 0,50€/km. 1 4 Tag: Odťahová služba , Odťahovka , doprava , prevoz , autoprepravník , vozík , preprava , dovoz , odtah

https://sluzby.bazos.sk/inzerat/130713991/odtahova-sluzba.php
Odťahová služba 1
Podobné inzeráty
Odťahová služba-24/7Asistenčná cestná služba-24/7
Lokalita: Levice 934 01, Dátum: 14. 10. 2021, Cena: V texte
Sme tu pre Vás 24/7 Odťahová služba (6 miestna)celá EU Asistenčná cestná služba(5 miestna) Naložíme a odtiahneme aj nepojazdné-havarované , bez STK,EK,štvorkolku,motorku,malotraktor,športové vozidlá vďaka sklopnej plošine je nakladacia výška nulová nakladá sa úplne od zeme. Úžitková plocha 5500x2300 Navijak 5,5t Možnosť zloženia a uskladnenia na našom chránenom záchytnom parkovisku. Po dohode možnosť opravy v certifikovanom servise s ktorým spolupracujeme. Asistenčná cestná služba-nonstop -Označenie nehody,prekážky na ceste -Doplnenie PHM,ADBLUE -Výmena kolesa -Oprava defektu na mieste -Štartovanie automobilu -Otvávanie zabuchnutých dverí automobilu -Prípadná výroba a nakódovanie kľúča -Sprievodné vozidlo (označené oranžovou svetelnou rampou,reflexné polepy) (Sprievod poľnohospodárskych strojov,pri preprave veľkých nákladov atď.) Možnosť využitia odťahovky a asistenčné vozidlo spolu,alebo samostatne. Dovoz vozidiel zo zahraničia aj SR Stavebného materiálu-Drevo,Stavebný materiál,Železo Cena 0,50€/km(Dlhšia trasa-nad 1000km cena dohodou) Vystavenie faktúry samozrejmosťou Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. odťahová služba,odťah,nákladná doprava,odťahovka,odťahovacia služba,preprava,malotraktor,štvorkolka,asistenčná služba,cestná služba
Odťahová služba, prepravná služba
Lokalita: Dunajská Streda 930 30, Dátum: 30. 10. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam prevoz/dovoz/odťah vozidiel(pojazdné, nepojazdné) minibagrov, prepravu rôzneho materiálu, prepravu agregátov, prívesov. Cena od 25€, podľa dohody.
Odťahová služba, preprava aut, odvoz materiálu
Lokalita: Trenčín 911 01, Dátum: 7. 9. 2021, Cena: Dohodou
REALIZUJEME: VÝVOZ ODPAD. VÔD ZO ŽUMPY Objem fekálneho vozu (jeden vývoz) je 14 m3. PREPRAVA-PREVOZ-ODVOZ Odvoz odpadu veľko-objemovými kontajnermi do 6t + pristavenie a prenájom kontajnerov OdŤAHOVÁ SLUŽBA-ODŤAHOVKA Zabezpečíme odťah a prepravu Vášho osobného vozidla v akejkoľvek situácií. Pôsobíme nielen na území Slovenskej republiky, ale aj v Českej republike. Vozidlo s hydraulickou rukou a plošinou, s nízkym nájazdom pre vozidlá do hmotnosti nákladu 4000kg. Dosah hydraulickej ruky je 8 metrov so zdvihom bremena do 0,8tony. Maximálny zdvih 2 tony. Vozidlo s hydraulickou rukou a nájazdovými rampami pre vozidlá do hmotnosti nákladu 8000kg. Dosah hydraulickej ruky je 16 metrov so zdvihom bremena do 0,8tony . Maximálny zdvih 4 tony.
Odťahová služba Kezmarok
Lokalita: Kežmarok 060 01, Dátum: 8. 9. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam odtahovu službu,odvoz nepojazdnych vozidiel,dodávok,SUV,4x4,bagrov,techniky do hmotnosti 2900kg, možný odvoz aj dvoch vozidiel, dovoz vozidiel na objednávku,Tuzemsko aj celá Európa.
Preprava podvalníkom, odťahová služba, preprava
Lokalita: Považská Bystrica 017 01, Dátum: 8. 9. 2021, Cena: Dohodou
Ponúkam prepravu ťahačom Renault C520 s podvalníkom s nostnosťou 40 ton. Možnosť prepravy stavebných či poľnohospodárskych strojov, preprava stavebných či hútnických materiálov, preprava nadrozmerného nákladu. Podvalník sa dá roztiahnuť na dĺžku 19,4 m a je možnosť roztiahnutia aj na šírku hlavne v prípade pásových strojov. Ponúkame tiež odťahovú službu s vozidlom s navijakom s nostnosťou 5 ton.
Prepravná a odťahová služba
Lokalita: Malacky 900 31, Dátum: 9. 9. 2021, Cena: V texte
Preprava vozidiel, prevoz aut, dovoz aut zo zahraničia(EU), odťahová služba. Viem naložiť nízke luxusné športove auta vdaka malému nakladaciemu uhlu, ale aj veterány, suw či dodávku do 2500kg. Stačí ma kontaktovať a dohodnúť sa. Ceny podľa hmotnosti,vzdialenosti a nakládky vozidla, od 0,50€/km. Možnosť prepravy dvoch aut naraz. Poistenie tovaru samozrejmosťou. Odtahovka, autopreprava, doprava, preprava, odtahovacia sluzba, odtahova sluzba, nehoda, havária, nepojazdné auto. Viac info: