bazár, predaj, inzercia, predám

Opatrovanie detí v NMnV.

Kategória: Stráženie detí

Dobrý deň, som profesionálna opatrovateľka detí.
Aktuálne mám voľné termíny na stráženie/opatrovanie detí od 23.7.do 10.8.
Stráženie je možné podľa potreby, dohody v priebehu celého dňa.
Hodina stráženia:
7eur(pri strážení do 3hodín)
6eur(pri strážení viac ako 4hodiny)
Opatrovanie, stráženie detičiek je možné z mojej strany iba v Novom Meste nad Váhom.

Kontaktovať ma môžete mailom sylvia3ki@
Fb: Príprava na škôlku(Mini Mestečko - opatrovanie detí)
Mob :
Opatrovanie detí v NMnV.
Podobné inzeráty
Stráženie detí
Ponúkam opatrovanie (stráženie) detí. Mám absolvovanú Strednú pedagogickú školu a Vysokú školu - Pedagogickú fakultu TU v TT, druhý stupeň magisterského štúdia v dennej forme. Pracujem ako učiteľka v materskej škole (MŠ), kde popri nej opatrujem/strážim/varujem detičky. Som aktívny vodič 9 rokov. Pracovala (brigádovala) som 5 rokov ako animátorka a vedúca v táboroch (turnusových, denných) pre deti a mládež, kde som sa koncentrovala predovšetkým na deti vo veku od 4 do 12 rokov. Absolvujem školenia a kurzy. Preto mám bohaté skúsenosti s deťmi, vďaka škole, praxi (ŠKD, MŠ, ZŠ, CVČ, Školy v prírode) a rôznych akcií pre deti na ktorých som sa zúčastňovala a organizovala (Mikulášska/vianočná besiedka, Divadielka, Deň detí, Narodeninové oslavy). Patrím medzi kreatívnych a pozitívne naladených ľudí. Mám pozitívny vzťah k deťom. Zameraná som umeleckým (tanec, spev, hra na hudobnom nástroji) a športovým (lyžovanie, korčuľovanie /kolieskové, ľade/, bicyklovanie, futbal, turistika, bedminton) smerom. Stráženie ponúkam doobeda/poobede (prípadne aj cez víkend) v závislosti od mojej pracovnej doby (ranná/poobedná) Deti Vám postrážim u Vás doma, prípadne vonku v prírode. PEZINOK a blízke okolie (prípadne dohoda) Ponuky poprosím formou SMS :-)
Stráženie, opatrovanie detí
Nemáte,kam dať dieťa cez prázdniny? som profesionálna opatrovateľka detí s dlhoročnými skúsenosťami. Aktuálne mám voľné termíny na stráženie/opatrovanie detí od 23.7.do 31.8 . Hodina stráženia:7 eur,podľa dohody a času stráženia. Kontakt.
Opatrovanie detičiek vo veku od 0 - 2 roky.
Postarám sa o Vaše detičky vo veku od 1 mesiaca do 2 rokov u seba doma alebo u Vás ak je to potrebné.Bývam v rodinnom dome v príjemnom kludnom prostredí. Skúsenosti s deťmi mám nielen vlastne a to ako 15 rokov mamina svojej dcéry ale aj opatrovanie cudzích deti už skoro 7 rokov.Deti znamenajú pre mna veľmi veľa,su to osobnosti s ktorými sa veľmi rada hrám,učím ich nove veci,veľmi rada im odpovedám na ich otázky,veľmi rada s nimi zažívam nove zážitky a hlavne milujem na deťoch tu lasku a úprimnosť.Deti su neskutočne vzácne osobnosti.
Opatrovanie detí
Ponúkam svoje služby - opatrovania detičiek. Opatrovaniu sa venujem už niekoľko rokov. Strážim deti od obdobia 6 mesiacov do predškolského veku. V prípade potreby viem poskytnúť aj referencie od predchádzajúcich rodín. Preferujem dlhodobé a pravidelné opatrovanie, najideálnejšie v rodinke dieťaťa - aby bol vo svojom vlastnom prostredí. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať mailom - iveta.dianisova@
Opatrovanie
Ponúkam opatrovanie detí. Cez prázdniny a po dobrej spolupráci aj dlhodobo. Od 6 mesiacou. K dispozícii mám rodinný dom aj auto. Som matka 4 deti. Doma mám už iba 6ročnu dcérku. Na ostatné otázky odpoviem osobne či telefonicky. Cena dohodou.
Hľadám opatrovateľku pre dve deti 3 a 4 r.
Dobrý Deň . Hľadám opatrovateľku pre svoje dve deti ( chlapec 3rocny dievča 4rocne ) na občasné opatrovanie . Máme rodinný dom plne vybavený v meste Humenné kde je možné ostať a venovať sa deťom naplno nakoľko tu majú svoj domov , zázemie a pohodlie. Zväčša sa jedná na opatrovanie počas noci keď ideme niekam na oslavu poprípade sa s partnerkou niekam zabaviť ale aj počas dňa . Je to individuálne podľa potrieb partnerky . V prípade záujmu poprosím sms alebo mail s krátkym oisom o vás ako aj fotografiou . Bližšie informácie podám po telefonickom dohovore. ;)