bazár, predaj, inzercia, predám

pomocná práca v dielni/ zručný pracovnik

Kategória: Ostatné

Hľadáme zručného pomocníka/pracovníka -
- práca s prípravkami
- práca so stojanovou vŕtačkou
- presné meranie, rezanie, brúsenie, tmelenie malých hliníkových boxov,
- práca s raptorom
- ŽIVNOSŤ výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- precíznosť
- potrebné vzdelanie
Miesto výkony práce: Pezinok
Mzda podla výkonu práce dohodou.

V prípade záujmu volajte prosím . Ďakujem
pomocná práca v dielni/ zručný pracovnik
Podobné inzeráty
pomocná práca v dielni/ zručný pracovní
Hľadáme zručného pomocníka/pracovníka - - práca s prípravkami - práca so stojanovou vŕtačkou - presné meranie, rezanie, brúsenie, tmelenie malých hliníkových boxov, - práca s raptorom - ŽIVNOSŤ výhodou Osobnostné predpoklady a zručnosti: - manuálna zručnosť - samostatnosť - precíznosť Miesto výkony práce: Pezinok Mzda podľa výkonu práce -dohodou. V prípade záujmu volajte prosím . Ďakujem
Доглядач за тваринами / Zverostrážca - manipul.pracovník
Доглядач за тваринами Шукаємо компетентного та відповідального доглядача за тваринами, кому подобається робота на природі. Ми пропонуємо стабільну роботу, умови для постійного переїзду у Словаччину (безкоштовне житло). Посадова характеристика: догляд та годування тварин, ручна робота (фізичний контроль території, косіння, ремонт огорож, годівниць, сідалок тощо), реалізація права полювання, цілорічна робота. Умови оплати праці (брутто): 1000-1200 євро/місяць і більше в залежності від навичок та активного підходу ТЕЛ./VIBER/WhatsApp: (Tetiana) Zverostrážca - manipulačný pracovník Hľadáme zdatného a zodpovedného zverostrážcu, pre ktorého je práca v prírode splneným snom. Ponúkame mu zázemie stabilnej práce a podmienky k trvalému presťahovaniu sa (bezplatné ubytovanie). Náplň práce: ošetrovanie a kŕmenie zveri, manuálna práca (fyzická kontrola revíru, kosenie, opravy oplotenia, krmelcov, posedov a iné), výkon práva poľovníctva, celoročná práca. Mzdové podmienky (brutto): 1000-1200 EUR/mesiac a viac, v závislosti od zručností a aktívneho prístupu TEL./VIBER/WhatsApp: (Tetiana)
Mestská časť Bratislava-Petržalka - Pomocný pracovník údržby
Náplň práce: S vašou vysnívanou prácou so super kolegami v Petržalke budete spokojný, ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO - Radi pracujete manuálne s rôznorodým náradím a najmä vonku na čerstvom vzduchu? - Ste zručný/á a nezľaknete sa ani prípadného upratovania, kosenia alebo starostlivosti o zeleň? - Záleží vám na tom, ako Petržalka vyzerá a viete s úsmevom urobiť to, čo je práve treba? Činnosti, ktorými vás budeme u nás v Petržalke zamestnávať - ručné čistenie verejných priestranstiev - vyhrabávanie lístia a starostlivosť o zeleň - kosenie podľa potrieb a harmonogramu - zber a odvoz organického aj iného odpadu - upratovanie verejných priestranstiev - čistenie parkovísk aj komunikácií III. a IV. triedy - zimná údržba chodníkov a ciest - pomocné práce pre kolegov s technikou Počas leta budete pracovať od 06:00 do 14:00 a cez zimu zase od 07:00 do 15:00. Keďže prác súvisiacich s čistotou a zeleňou má naša Petržalka, našťastie, požehnane, nudiť sa naozaj nebudete a zaslúžená vďaka obyvateľov alebo návštevníkov najväčšej slovenskej mestskej časti tak bude viac než pohladením pre dušu. Ponúkané výhody: Ubytovanie Mesačný plat: 700-840€ v závislosti od skúseností, kvalifikácie, výsledkov a výšky kvartálnych odmien. - 5 dní dovolenky navyše - možnosť ubytovania na zamestnaneckej ubytovni v Petržalke - kvalitné technické vybavenie - príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia (po 1 roku) - možnosť výkonnostných odmien do výšky 20% platu - stabilná práca v prívetivom kolektíve - potrebné školenia a kurzy - teambuildingy s občerstvením - samozrejme príspevok na stravovanie a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či kolektívnej zmluvy Náš nový kolega by mal mať prax a skúsenosť s rôznymi manuálnymi prácami. Zároveň minimálne základné vzdelanie, ideálne odborné vzdelanie, ktoré s týmito prácami priamo súvisí. Samozrejmosťou je zdravotná spôsobilosť na výkon práce a veľkými výhodami sú skúsenosti pri používaní a so servisom rôznych strojov a zariadení. Vodičský preukaz skupiny B je rovnako skvelým bonusom. K vašej novej práci pre Petržalku budete určite potrebovať - ochotu a chuť pracovať - flexibilitu a dochvíľnosť - samostatnosť a spoľahlivosť - vynaliezavosť a kreativitu - záujem o rozširovanie vedomostí a zručností Vašu žiadosť o prácu a životopis pre Petržalku spolu s uvedenými dokumentmi môžete posielať na e-mail V prípade záujmu môžete kontaktovať aj pána Petra Slováka na tel. čísle . Účelom spracovania osobných údajov je zabezpečenie priebehu výberového konania vyhláseného Prevádzkovateľom. Informácie o spracúvaní osobných údajov prevádzkovateľom sú vám plne k dispozícii na webovom sídle ako aj vo fyzickej podobe v sídle a na všetkých kontaktných miestach prevádzkovateľa.
Mestská časť Bratislava-Petržalka - elektrikár
s vašou vysnívanou prácou so super kolegami v Petržalke budete spokojný/á, ak na čo najviac z otázok nižšie odpoviete ÁNO Radi pracujete manuálne s rôznorodým náradím? Ste zručný/á a nezľaknete sa elektrikárskych prác rôzneho druhu? Záleží vám na tom, ako Petržalka vyzerá a viete s úsmevom urobiť to, čo je práve treba? činnosti, ktorými vás budeme u nás v Petržalke zamestnávať pokládka káblov a konektorov, rezanie káblov inštalácia zariadení, rozvodných skríň a rozvodov hĺbenie rýh pre káble v stenách, vŕtanie otvorov v stenách inštalácia vypínačov, zásuviek, osvetlenia, zvončekov a dverových systémov merania obsluha ručnej mechanizácie a práca s náradím pri zabezpečovaní výkonu správy verejných priestranstiev a objektov mestskej časti údržbárske a opravárske práce pre potreby zamestnávateľa (vozový park, objekty v správe zamestnávateľa) - zimná údržba Počas leta budete pracovať od 06:00 do 14:00 a cez zimu zase od 07:00 do 15:00. Keďže prác súvisiacich s údržbou má naša Petržalka, našťastie, požehnane, nudiť sa naozaj nebudete a zaslúžená vďaka obyvateľov alebo návštevníkov najväčšej slovenskej mestskej časti tak bude viac než pohladením pre dušu. Ubytovanie Mesačný plat: od 1200-1440€/ na základe kvalifikácie, skúseností a výsledkov a v závislosti od výšky výkonnostných odmien 5 dní dovolenky navyše možnosť ubytovania na zamestnaneckej ubytovni v Petržalke kvalitné technické vybavenie príspevok do 3. piliera dôchodkového sporenia (po 1 roku) výkonnostné odmeny do výšky 20% z platu stabilná práca v prívetivom kolektíve potrebné školenia a kurzy teambuildingy s občerstvením samozrejme príspevok na stravovanie a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či kolektívnej zmluvy po skúšobnej dobe možnosť navýšenia platu Vašu žiadosť o prácu pre Petržalku spolu s uvedenými dokumentmi môžete posielať na e-mail V prípade záujmu môžete kontaktovať aj pána Petra Slováka na tel. čísle alebo e-maile peter.slovak@ Účelom spracovania osobných údajov je zabezpečenie priebehu výberového konania vyhláseného Prevádzkovateľom. Informácie o spracúvaní osobných údajov prevádzkovateľom sú vám plne k dispozícii na webovom sídle ako aj vo fyzickej podobe v sídle a na všetkých kontaktných miestach prevádzkovateľa.
Servisný technik
Náplň (druh) práce - Inštalácia antén a kabeláže, - práca aj vo výškach, - nastavovanie wifi zariadení, - servis počítačov, - servis počítačových sietí a sieťových zariadení, - zaškolíme, - práca na živnosť. Ponúkané výhody Preplácanie PHM. Pracovné podmienky Pracovný čas: od 8:00 do 16:30 Miesto výkonu práce: okres Zlaté Moravce Neverice 250 95172 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim Ďalšie požiadavky: - Vlastný automobil, notebook, základné náradie na montáž antén, - uprednostňujeme absolventov, - práca na živnosť, - práca v mladom kolektíve. Životopis zasielať, prosím, na e-mail: admin@ alebo externa spolopraca praca na ukol
Pracovník SBS
Ponukame pracu ako pracovnik SBS v Dunajskej Strede. Práca s kamerami. Platove ohodnotenie: 6,65€ brutto