bazár, predaj, inzercia, predám

PONUKA NA PREDAJ NOVOSTAVBA RD V BLÍZKOSTI TRNAVY DOKONČENIE

Kategória: Domy

CASMAR REALITY ponúka na predaj novostavbu 4izb RD, ktorý sa nachádza v obci Šúrovce na pozemku o rozlohe 548m2. Úžitková plocha je 114,49m2.

Dokončenie elektroinštalácie, vodovodu a kúrenia podľa Vašich predstáv a bez zmeny ceny !

Dispozícia a riešenie domu:
Zo strany ulice je vytvorené príjemné závetrie s odkladacou plochou, ktoré je čiastočne chránené pred zlým počasím. Za hlavným vstupom do domu sa nachádza priestranné zádverie s dostatočným odkladacím priestorom vhodným na vstavanú skriňu, prípadne na vešiak a botník. Napravo od vstupu sa nachádza technická miestnosť (na umiestnenie technických zariadení, väčších spotrebičov – napr. práčka, tep.čerpadlo a pod.). Rodinný dom je rozdelený funkčne na dennú a nočnú časť, čím sa zvyšuje miera súkromia jeho obyvateľov. V dennej časti je centrom obývacia izba, ktorá je spojená s väčšou kuchyňou s barovým pultom, jedálenskou časťou ako aj prekrytou terasou. Kuchyňa má menšiu odkladaciu špajzu a tiež priamy prístup na terasu. Jedálenská časť je umiestnená tak, aby z nej bol výhľad aj prístup do záhrady. Čiastočne prekrytá terasa je chránená pred nepriaznivým počasím aj tvarom domu do L. V nočnej časti domu sa nachádzajú tri spálne s kúpeľňou a samostatným WC.
Materiály a vyhotovenie stavby:
Obvodové steny RD sú postavené z murovanej z tehly 300mm, nosné murivo 240mm a nenosné steny sú 115mm.
RD je pripojený na inžinierske siete - voda, kanalizácia, plyn, elektrina, optika internet.
Krov je väzníkový, vykurovanie bude v dome riešená podlahovým kúrením s predprípravou na tepelné čerpadlo a 2x regulátor teploty, predpríprava na prívod vody zo studne, kabelové inštalácie komplet 230V a tiež slaboprúdové systémy (štruktúrovaná kabeláž, kamerový systém, zabezpečovací systém, videovrátnik).
V celom dome budú realizované rozvody rekuperácie, takisto sú osadené krycie plechy v zateplení pre vonkajšie žalúzie. Dom je zateplený - 150mm. Vo všetkých miestnostiach budú natiahnuté sadrové strojové omietky a takisto budú v celom interiéri namontované sadrokartónové stropy. Všetky tovary a práce do štádia holodom sú v cene, presné ukončenie ZTI a ELI si viete zadefinovať podľa Vašich predstáv.

Možnosť dokončenia do štandardu prípadne "na kľúč".

Link na virtuálnu obhliadku: nehnuteľnosti: 224 900 € v štádiu holodom, vrátane provízie RK

V cene je zahrnuté profesionálne realitné a právne poradenstvo, vypracovanie zmluvnej dokumentácie a návrhov na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.
Túto nehnuteľnosť je možné kúpiť aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorým Vám radi pomôžeme.
Info. a obhliadky: Michal Ondica , , ondica@
© Popis nehnuteľnosti, text a foto - dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti CASMAR REALITY s.r.o.
PONUKA NA PREDAJ NOVOSTAVBA RD V BLÍZKOSTI TRNAVY DOKONČENIE