bazár, predaj, inzercia, predám

Ponuka práce na TPP pre Čašníčku/ Barmanku do 1500€

Kategória: Pohostinstvá a ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovných kolegov na pozíciu barman/ barmanka čašník/čašníčka na trvalý pracovný pomer.

Plat do 1500€, záleží od skúsenosti a šikovnosti uchádzača.

Náplň práce:
- príprava káv
- príprava nápojov
- práca za barom a starostlivosť oň
- práca s pokladňou,
- Udržiavanie čistoty na pracovisku

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- Príjemné vystupovanie
- Spoľahlivosť

Kontakt
Kontaktná osoba: Patrik Hujo
Tel.:
E-mail: klubstiavnik@
Ponuka práce na TPP pre Čašníčku/ Barmanku do 1500€
Podobné inzeráty
Prijmem barmanku/casnicku na TPP do baru
Do baru/kaviarne v Podunajskych Biskupiciach hladame barmanku/casnicku na TPP. Požiadavky: príjemne vystupovanie, prax v obore. Životopis posielajte na mail: igor.hajdu@ Blizsie info:
Príjmeme Barmanku a čašníčku.
Príjmeme Barmanku a čašníčku do novootvorenej prevadzky v Košiciach.
Hľadáme čašníka/čašníčku/kuchára
Dobrý deň, hľadáme kuchárku/čašníčku - čašníka do novootvoreného podniku v Prešove na Hlavnej. možnosť TPP alebo na dohodu pre študentov v prípade TPP práca cca od 7:00-15:00 v prípade práce na dohodu pre študentov, skôr večerné služby jednoduchá práca v kuchyni a obsluha zákazníkov mzda dohodou V prípade, že máte záujem buď o prácu na TPP alebo prácu na dohodu pre študentov, pošlite prosím životopis na gabriel.sofranko@
Hladame časníčku do American Pub do Rakuska blizkosti hraníc
Hladame časníčku do American Pub do Rakuska blizkosti hraníc Ahojte , hladame milu, serioznu , komunikativnu časničku / Kellnerin do American Pub v Rakusku ( blizkosti hranic ) Jedna sa o serioznu pracu časnicky, legalne , na papiere , so zdravotnym aj dochodkovym poistenim Pracuje sa na turnusy, respektivne 1 tyzden praca a 1 tyzden volno na striedacku s druhou babou. Nakolo nas naša verna časnička opušta po 8 rokoch prace ( čaka babätko ) hladame niekoho noveho do našho Team . Majitel je Rakušan a jeho zena je Slovenska . Super šanca si zarobit slusne peniaze za 2 tyzdne prace v mesiaci a Este byt aj doma s rodinou ( nakolo, Ako som hore uviedla sa pracuje jeden tyzden a druhy je volno a znova na striedacku) . Ubytovanie a strava zabezpecena Pub sie viete pozriet i na FB pod menom Schauma mal Podmienka: Mila , seriozna , prax vitana - neni nutna, chut pracovat a jazyk nemecky ( na zaciatok aby sa dalo dorozumiet, z vlastnej skusenosti viem, ze sa potom rychlo uči ) Ak ta praca zaujala nevahaj a napis na ; Poprosim strucny zivotopis danastricova@
Barmanka čašníčka
Do zabehnutého pubu Riders Pub na Južnej triede 48 v Košiciach príjmeme do tpp barmanku -čašníčku s praxou Hľadáme zodpovednú samostatnú, šikovnú ,milú, komunikatívnu kolegyňu s praxou v obore. Pracovnú naplň zahŕňajú: bežná prevádzka pivárne, príprava kávy,nápojov, čapovanie piva, obsluha zakaznikov,udržiavanie poriadku na prevádzke, rôzne podujatia, koncerty, večierky. Otváracia doba po-pia 11,00-23.00 so ne 14.00-23.00,pracuje sa krátky dlhy týždeň. Finančné ohodnotenie: 5€ v čistom+ strava+benefity V prípade záujmu pošli svoj životopis na:feshisro@ alebo Viac info na .
Piváreň Pikart príjme Časnika/Čašníčku TPP
Piváreň Pikart prijme Čašníka/Čašníčku TPP Pracovná doba 11.00-23.00 ( poďla ľudí ) Krátky/Dlhý týždeň Mzda 5€hod.+bonusova zložka+tringelty (1000€+) Pre viac info volajte tel.č.