bazár, predaj, inzercia, predám

Ponúkam

Kategória: Akvarijné rybičky

Akvária s vybavením technickým
Ponúkam
Podobné inzeráty
Flowerhorn fireman's dream Gene
Ponúkam na predaj komplet celý, vzácny, prvý na SVK aj ČR a iných štátoch EU odchov exotickej ryby druhu - Flowerhorn golden base fireman's dream F1. Cca 40 mladých kusov vo veľkostiach 4-8 cm (viď. foto) Nositelia génu fireman's dream.Odchov tejto nádhernej ryby posunutý o niekoľko levelov vyššie u nás. Mladé sú vo fáze vyfarbovania sa. Takže napr. skúsený chovateľ vie, že sa odchov dofarbí postupne do finálnej farebnej variácie, nakoľko už v tejto fáze rastu prekračujú štandard a chytajú krásne perly a sneaklines (hadie línie). Rodičia sú z importu, nepríbuzneho génu (prvé štyri fotografie), v mladosti a teraz, ich cena bola 1200 €, teraz v dospelosti je mnohonásobne vyššia. Na predaj ponúkam celý odchov! Mladé netreba selektovať. Dofarbia sa všetky. Už len postupne oddeľovať samostatne do nádrži, kde dorastu a získajú finálnu farbu a ich cena sa zvýši na niekoľko stoviek eur. Ja momentálne nemám nato čas a stanovený projekt s kolegami sa dovŕšil do finálnej fázy a idem sa sústrediť na odchov kamfa, taktiež z importu. Pri rýchlom jednaní, dohoda na cene možná! Ryby ponúkam za cenu, ktorá je daná, nech si každý prepočíta, koľko vyjde 1 kus. Spolupracujem s ľuďmi, ktorí sú osvedčení chovatelia flowerhornov na SVK a ČR a posúvame odchov týchto krásnych rýb dopredu,takže kľudne sa stačí informovať aj u nich. Fb :Peter Kopšo, Pavel Petr. Preferujem osobný odber, kde je možnosť vidieť rodičov. Lokalita :Bytča.
Ponúkam na predaj rybičky a krevety:
Ponúkam na predaj akvarijné rybičky a krevety: Ancistrus sp 2-4cm - 1€/ks Ancistrus gold 3-4 cm - 1,5€/ks Ancistrus super red - 2-4 cm 3€/ks modré krevety - 2€/ks červené krevety - 1€/ks Slimák Clea Helena - 1€/ks Slimák Vežovka malajská 10 ks -2€ Mini račik - 3,5€/ks Osobný odber Bratislava - Dúbravka. Reagujem na mail a sms.
Africké cichlidy Malawi
Ponúkam nasledovné odchovy: Aulonocara Fire Fish Coral red veľkosti od 4 až 9cm (ponúkam aj dospelé plne vyfarbené) Aulonocara Red Rubin 5-7cm Aulonocara Baenschi Benga 5-7cm Aulonocara Calico Red 4,5cm Labidochromis Caureleus Yellow Kakusa veľkosť 4 až 6cm Labidochromis Hongi Sweden Red Top 4cm Sciaenochromis Ahli Gold 5cm Na všetkých fotkách sú moje chovné ryby. Fotky idú v poradí ako sú ryby vypísané (info pre začiatočníkov ktorí nepoznajú názvy rýb ) Cena podľa druhu a veľkosti. Pekné a zdravé rybky po kvalitných rodičoch, kŕmené prémiovými krmivami. Sáčky aj kyslík na balenie rýb mám. Na fotkách moje chovné ryby aj odchovy. Navážim aj kvalitné krmivo ak treba - Aquatic Nature Cichlid excel color, Tropical Astacolor, A-Stax carotenoid supercolor, Tropical spirulina granulát. Osobný odber v Pliešovciach prípadne dohodou. Všetky ryby v inzeráte sú aktuálne.
Seachem Matrix, Purigen, Stability, Prime do akvária
Dobrý deň, opäť ponúkam na predaj zvyšok filtračných médií Seachem Matrix a Seachem Purigen. Kupujem väčšie množstva kvôli tomu, že pomáham zariaďovať akvária a skladať filtrácie, dostal som veľa pozitívnych spätných väzieb ohľadom toho za posledné mesiace, takže sa neváhajte opýtať, rád pomôžem. Tak ak by mal niekto záujem nie je problém poskytnúť, poprípade pomôcť so založením akva alebo skladbou filtra. (pokojne pozrite aj moje recenzie) Taktiež mám ešte v ponuke SEACHEM STABILITY - čo sú baktérie pre zábeh filtra a jeho správne dlhodobé fungovanie. SEACHEM PRIME pre úpravu vstupnej vody alebo akvariovej vody od chlóru a odstránenie čpavku - amoniaku, ktorý je jedovatý pre ryby (dávkovanie 5 ml na 200 l vody). Najnižšie dávkovanie na trhu, vydrží veľmi dlho. SEACHEM MATRIX - najúčinnejšie filtračné médium, obsahuje najväčšiu plochu pre usídlenie nitrifikačných baktérií, čím pomáha k odstraňovaniu nežiaducích látok, ako je amoniak a dusičnany. SEACHEM PURIGEN - perfektne prečistí vodu od akýchkoľvek zákalov a drobných nečistôt, voda je naozaj po ňom akoby neviditeľná - možnosť sa prísť pozrieť na moje akvárka ;)...vkladá sa ako posledná zložka do filtra - buď do špeciálnej sieťky (viem poskytnúť) alebo stačia aj 2 silonky. Všetko využívam sám vo svojej filtrácií, funguje na 100%, poradím a pomôžem aj poskladať filter, zoradiť média pre menej znalych aby šliapal ako má :) Taktiež k tomu ponúkam aj SEACHEM STABILITY - čo sú vlastne nitrifikačné baktérie, ktoré pomáhajú rozbiehať filter (nie je potreba čakať na zabehnutie) dávkovanie 5ml - 40 l vody, ja pridávam raz mesačne polovičnú dávku aby sa filter udržal bez výmeny aj pol roka. CENA: Seachem Matrix: 1 liter - 10 EUR 500 ml - 6 EUR Seachem Purigen: 250 ml - 17 EUR 100 ml - 8 EUR Seachem Stability: 250 ml - 8 EUR 100 ml - 4 EUR Seachem Prime: 250 ml - 10 EUR 100 ml - 4,5 EUR (balené v uzatvárateľných sáčkoch, možnosť poslať aj poštou) Kontaktovať ma môžete cez email matus.matej93@ alebo telefonicky. Ďakujem.
Ponúkam Karas závojnatka
Ponúkam Karas závojnatka. zavojnatky ,závojnatky červená čiapočka aktuálne vypredaná .... už sú len varianty bez červenej čiapky . Ryby chované celoročne vo vonkajšom prostredí v jazierku ,....veľkosť 10-14cm .... viac info telefonicky Na SMS neodpovedám pre viac info poprosím volať na alebo na Email ... Ak ste ma kontaktovali E-mailom skontrolujte si SPAM poštu niekedy moja odpoveď končí tam .
Karas strieborný,zlatý , biely
Ponúkam na predaj Karas strieborný,zlatý , biely , závojnatý (Carassius auratus). cena od 4€ za ks . pri väčšom odbere aspoň 10ks zľava cena 3€ za ks . Ponúkam aj iné ryby na predaj Koi kare , Jesetery atd. Pre viac info volať na na SMS neodpovedám.