Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie

Ponúkam súkromné doučovanie v hre na trúbku

Kategória: Služby > Výuka hudby

Lokalita: Trenčín 914 42, Dátum: 2. 11. 2021, Cena: Dohodou

Ponúkam súkromné doučovanie v hre na trúbku, pochádzam z Horného Srnia (okres Trenčín). Tento rok som ukončil absolventský ročník hry na trubku na Konzervatóriu v Žiline a ponúkam doučovanie od základov až k pokročilosti. Na veku nezáleží. Postarám sa o to, aby som tvoje danosti rozvíjal v tvoj prospech, aby si sa z toho tešil a na hodiny chodil s dobrou náladou či chuťou sa niečo nové naučiť. Spoločne popracujeme na správnej technike hrania, ktorá ťa dovedie k cieľu zahrať akýkoľvek žáner. Keďže sa venujem aj nahrávaniu v štúdiu, ako bonus si môžeš nahrať skladbu pre vlastne účely.

https://sluzby.bazos.sk/inzerat/130628529/ponukam-sukromne-doucovanie-v-hre-na-trubku.php
Ponúkam súkromné doučovanie v hre na trúbku 1
Podobné inzeráty
Dávam súkromné hodiny klavíra
Lokalita: Bratislava 850 00, Dátum: 4. 10. 2021, Cena: Nerozhoduje
Dávam súkromné hodiny klavíra + hudobnú teóriu. Čas podľa dohody. Dôkladne riešim technické záležitosti: správne sedenie za klavírom, držanie tela, správne postavenie rúk na klávesnici. Cieľ je dosiahnuť uvoľnenú hru. Teória: noty, stupnice, akordy a intervaly. Učím klasickú, populárnu hudbu a trochu aj z džezovej oblasti. Úplný začiatočníci: pre začiatok, len klasickú hudbu,kde žiak získava úplné základy-rytmické cítenie(rytmus), noty, zbehlosť prstov( zručnosť), hudobné cítenie(dynamika)
Súkromné hodiny na bicie
Lokalita: Nitra 951 41, Dátum: 7. 10. 2021, Cena: Dohodou
Výuka prebieha v Lužiankach
Súkromné hodiny bicích /aj pre začiatočníkov/
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 27. 10. 2021, Cena: Dohodou
Ahoj, chceš sa naučiť hrať na bicie ? Tak neváhaj a prihlás sa. Som bubeník kapely King Shaolin, ktorá je zároveň aj kapelou Celeste Buckingham. Ak sa chceš naučiť hrať songy, prípadne osvojiť si techniku hry, som tu pre teba :)
Súkromné hodiny elektrickej / akustickej gitary
Lokalita: Nitra 949 01, Dátum: 5. 11. 2021, Cena: V texte
Ponúkam: - flexibilné termíny hodín, - učenie aj s teóriou - ľudský prístup - poradenstvo pri výbere nástroja/aparátu/doplnkov Cena - 15€/60min Minimálny vek: 13 rokov; Ak neviete, do čoho idete, príďte si to zadarmo vyskúšať.
Doučovanie hudby
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 25. 9. 2021, Cena: 8 €
Ponúkam súkromné hodiny klavíra a hudobnej náuky pre všetky vekové kategórie a úrovne. Hre na klavír sa venujem od detstva. Študovala som na konzervatóriu v Košiciach. Moja výučba je prispôsobená veku žiaka (hravá, tvorivá a osvedčená) Som trpezlivá a mám skúsenosti s vyučovaním detí. Súkromné hodiny je možné si dohodnúť na telefónnom čísle
Doučovanie klavíra
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 21. 10. 2021, Cena: 8 €
Ponukam súkromné hodiny klavíra Ak ste na klavíri ešte nikdy nehrali teraz mate možnosť naučiť sa toto umenie od úplných základov. Nauč sa všetko čo potrebuješ pre hru na klavíri je dôležité chcieťsa učiť vhodné pre začiatočníkov pokročilých deti od 7 rokov učím. Aj vykendy pre viac info ma kontaktujte správou