bazár, predaj, inzercia, predám

Práca stolár Rakúsko, Nemecko

Kategória: Remeselné práce

Dobrý deň.
Ponúkam prácu pre stolarov , jednotlivec či partia.
Ponúkam náradie,po dohode auto,práca na turnusy tiež po dohode. Prepláca sa časť cesty, ubytovanie hradené.
Požadujeme znalosť NJ,AJ jazyka a práca v obore stolár montážnik.
Práca pod rakúskou firmou.

- týždenná fakturacia
- náradie
- ubytovanie hradené
- auto po dohode,zaškolení.

Poprosím len vážny záujem a ľudí čo majú jasno v tom do je práca s drevom.
Plat od 18€-25€

Práca stolár Rakúsko, Nemecko
Podobné inzeráty
Elektrikár/Pomocný elektrikár - Rakúsko/Nemecko
Hľadáme ELEKTRIKÁROV na stavby do Rakúska - Tirolska a do Nemecka, práca vhodná aj pre partie Šanca aj pre mladých elektrikárov s menšou praxou, dôležitá ochota učiť sa 55+ hodín/týždeň Náplň práce: kompletné elektroinštalačné práce na novostavbách - zapájanie a montáž vypínačov, zásuviek, svetiel a pod., nie je potrebná elektrická vyhláška ale je nutná prax Požiadavky na pracovníka: ŽIVNOSŤ (otvorená min 2 mesiace), povolenie A1 pre Rakúsko alebo Nemecko (vieme pomôcť s vybavením), základné vlastné náradie na výkon práce, prax vo svojom odbore, schopnosť samostatne pracovať na pridelených projektoch, ovládanie aspoň stavebnej nemčiny NUTNOSŤ-(aspoň 1 z partie), vodičský preukaz Odmena: Od 22€ / hod. - Rakúsko Od 20€ / hod. - Nemecko Od 18€ / hod. - pomocný elektrikár Ubytovanie: ubytovanie zabezpečené a hradené Nástup: v priebežne Ide o dlhodobú a celoročnú prácu
SZČO Elektrikár Rakúsko Nemecko 24€ až 28€ / hod.
Celoročne ponúkame prácu pre elektrikárov na rôznych projektoch v rámci celého Rakúska a Nemecka pre našich stabilných zahraničných partnerov s ktorými dlhodobo spolupracujeme. Vykonávajú sa rôzne elektroinštalačné práce ako bytové inštalácie v novostavbách, prerábky elektroinštalácie v starších bytových domoch, priemyselné inštalácie, automatizácie, fotovoltaika... ✅ Prijmeme jednotlivcov, dvojice ale aj ucelené partie. ✅ Práca je na živnosť. ✅ Hodinová mzda je od 24€ do 28€ (závisí to od konkrétneho projektu a Vašich skúseností) ✅ Fakturácia je 7/14 alebo 14/7 v závislosti od konkrétneho projektu. ✅ Ubytovanie je vždy zabezpečené v prípade záujmu aj hradené (Cena za ubytovanie sa následne odráta z Vašej fakturácie). ✅ V Rakúsku možnosť pracovať od Pondelka do Štvrtka (40 hodín týždenne). Projekty sú väčšinou v Dolnom Rakúsku a vo Viedni. ✅ V Nemecku sa pracuje 55 až 60 hodín týždenne (Práca na turnusy). ✅ Dlhodobá spolupráca. ✅ Pomoc pri vybavení všetkých potrebných dokumentov na prácu v zahraničí je samozrejmosťou. ✅ V prípade záujmu možnosť vystavovania faktúr za Vás + možnosť spracovávania účtovníctva. ⚠️ Podmienky spolupráce:⚠️ ➡️ Je potrebná nemčina na stavebnej úrovni vždy minimálne u jedného človeka v partii. ➡️ Práca na živnosť. ➡️ Platná elektrikárska vyhláška a prax. ➡️ A1 (pre prácu v Nemecku aj Freistellung - vieme pomôcť vybaviť). ➡️ Vlastné základné náradie, prípadne AKKU náradie (závisí od konkrétneho projektu). ➡️ Vlastné auto. ➡️ Chuť pracovať, zodpovednosť, dochvíľnosť, seriózny prístup. V prípade Vášho záujmu nám zašlite životopis na praca@ prípadne nás kontaktujte telefonicky alebo cez WhatsApp na telefónnom čísle ☎️ + 421 ☎️ Tešíme sa na budúcu spoluprácu. :-) elektrikár, elektrikári, Rakúsko, Viedeň, Wien, Nemecko, Mníchov
Stolár - Nitra od 7€ do 9 € /hod
Náplň práce: Stolárske a montážne práce podľa technickej dokumentácie. Obsluha stolárskych strojov, spracovanie drevotriesky a následne montáž u zákazníka. Zamestnanecké výhody, benefity: Trvalý prísun práce Jednozmenná prevádzka Práca v mladom kolektíve a rodinnom prostredí Požiadavky na zamestnanca: stredoškolské bez maturity stredoškolské s maturitou Vzdelanie v odbore Stolár, nábytkár. Vodičský preukaz B Prax na pozícii/v oblasti Stolár, nábytkár. Skúsenosti sú veľkou výhodou, nie však podmienkou. Hľadáme šikovného a zručného človeka s logickým myslením. Osobnostné predpoklady a zručnosti Hľadáme samostatného človeka, ktorý vie dotiahnuť projekt do konca v požadovanej kvalite. Kontaktná osoba: Roderik Bódi Tel.: Miroslav Lorinc Tel.:
Stolár Fracúzsko - pracovná zmluva
Hľadáme Zamestnancov pracovníkov pre prácu v : FRANCÚZKSO PRÁCA JE NA PRACOVNÚ ZMLUVU Naša firma má dlhoročné skúsenosti s prácou v zahraničí približne 20 rokov. Firma zabezpečuje a hradí : ubytovanie, firemné auto, firemné náradie HĽADÁME pracovníkov na pozície : Stolár Potrebná prax min 2 roky. TURNUSY sú 5 - 6 týždnové a 2 týždne doma. Firma hradí všetky náklady na ubytovanie, cestu. Firma má firemné autá. Práca je hodnotená : Slovnesnká pracovná zmluva: 13-14 eur netto Práca je vykonávaná cca 10 hod/denne, 6 dní v týždni. 240 hod / mesiac Firma poskytuje prácu celoročne. Firma dáva zálohy 400 eur mesačne. NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ! V prípade záujmu kontaktuje nás na telefónom čísle:
Dvaja elektrikári SZČO, Altmünster am Traunsee, Rakúsko
✅ Hľadáme dvoch elektrikárov SZČO s platnou vyhláškou, praxou a stavebnou nemčinou. ✅ Jeden z dvojice sa musí vedieť dohovoriť na stavbe nemecky. ✅ Práca bude v meste Altmünster am Traunsee, Rakúsko. ✅ Práca je pre danú firmu dlhodobo. ✅ Nástup čo najskôr alebo podľa dohody. ✅ Jedná sa o rôzne elektro práce - bytové alebo priemyselné. V závislosti od aktuálneho projektu. ✅ Práca Pondelok až Štvrtok cca 40 hodín týždenne prípadne Pondelok až Piatok 48 hodín týždenne. ✅ Fakturácia každých 7 dní so splatnosťou 14 dní. ✅ Hodinová sadzba 24€. ✅ Je potrebné vlastné základné elektro náradie a auto, vedieť čítať elektro plány. ✅ Ubytovanie bude zabezpečené. V prípade potreby hradené a následne odrátané z fakturácie. ✅ Viac informácii telefonicky alebo WhatsApp . elektrikár, elektrikári, Rakúsko
Stolár/Tesár
Hľadáme Stolárov/Tesárov v drevárskom priemysle. Práca v stolárskej dielni: výroba drevodomov na poloatutomate v Nemecku/okolie Ulm. Jedná sa o celoročnú, turnusovú prácu. Ponúkame: -Práca na TPP. -Mzda: stolár/ tesár od 14€ na TPP -Možnosť záloh. -Ubytovanie zabezpečené, hradené. Požadujeme: Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni. Viac Info: personaldiensteu@,