Práca vo výrobe klimatizácii v Ilave - IHNEĎ

Kategória: Priemysel a výroba

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
-výroba komponentov pre automobilový priemysel (klimatizačných zariadení)
-manipulačné práce vo výrobe
-obsluha technologických zariadení vo výrobe
-práca vhodná pre mužov aj ženy
-kontrola kvality výrobkov
-práca na 3 zmeny
Zamestnanecké výhody, benefity
Dochádzkový bonus 50 eur
-Výkonnostný bonus v % podľa výkonu
-bohatý sociálny program(13. a 14.plat, letné prémie)
-práca na TPP
-DOPRAVA zabezpečená s minimálnym poplatkom (Trasy z DCA, Trenčianskej Teplej, Nemšovej, Valaskej Belej, Beluše, Ladiec, z Púchova cez Lednické Rovne)
-Nadštandardné platové ohodnotenie v regióne
-teplá strava v jedálni iba za 0,70 Eur
Informácie o výberovom konaní
Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať telefonicky alebo mailom silvia.grofcikova@
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba klimatizácii
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
-ochota pracovať na 3 zmeny
-dobrý zdravotný stav
-ochota pracovať nadčas
-zodpovednosť
-prax vo výrobe výhodou, manuálna zručnosť