Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie

Práca z domu

Kategória: Práca > Financie a ekonomika

Lokalita: Bardejov 085 01, Dátum: 22. 10. 2021, Cena: V texte

Ponúkam prácu z domu, vhodnú pre kohokoľvek. Ide o prácu na počítači, vhodnú aj pre menej počitačovo zdatných. Finančná odmena je neobmedzená, záleží na vás ako sa k tomu postavíte. Pre viac info kontaktovať IBA na email.

https://praca.bazos.sk/inzerat/130116273/praca-z-domu.php
Práca z domu 1
Podobné inzeráty
Práca z domu
Lokalita: Bánovce nad Bebravou 957 04, Dátum: 6. 9. 2021, Cena: 700 €
Ponukam príležitosť naučiť sa zrucnost ako si vedidet zarobit peniaze z domu, hlavný alebo vedľajší príjem, vhodna pre každú vekovu kategóriu. Mamičky na materskej, dôchodcovia, študenti.. Všetci.. Zmente svoj život a pridajte sa k našej spoločnosti, vyplaty denne tyzdenne mesačne vsetko záleží len na Vás. V pripade otazok ma neváhajte kontaktovat rada poskytnem viac informácií.
Práca Senica
Lokalita: Senica 905 01, Dátum: 6. 9. 2021, Cena:  1 850 €
Pre spoločnosť BEplan, hľadám Top poradcu/ Manažér obchodného týmu,počet voľných miest 4.Miesto výkonu :Senica, kontaktná osoba Andacká Vladimíra.Kontakt základná zložka v hrubom 1850,eur mesačne. Vzdelanie : stredné odborné Tešíme sa na teba , všetko ťa naučíme.
Administratívna práca a komunikácia
Lokalita: Komárno 945 01, Dátum: 19. 9. 2021, Cena: 700 €
Hľadám šikovného a cieľavedomého človeka do svojho tímu. Ide o prácu v oblasti financií. Práca zahŕňa administratívu, e-mailovú a telefonickú komunikáciu, vybavovanie pošty, práca s PC. Flexibilný pracovný čas, po zaškolení môžnosť práce z domu. Vodičský preukaz výhodou. Práca vhodná pre absolventov, mamičky na MD, možnosť privyrobenia popri TPP. Pre bližšie info ma prosím kontaktujte formou sms.
Práca
Lokalita: Ilava 018 41, Dátum: 22. 9. 2021, Cena: Nerozhoduje
Hľadáme šikovných a ambicióznych ľudí do kancelárie významnej spoločnosti v Dubnici nad Váhom. Ponúkame možnosť zvýšiť si svoj príjem prácou, ktorú si budete môcť zorganizovať podľa Vašich potrieb a v ktorej získate maximálnu podporu pre Váš rozvoj a úspech a možnosť mať u nás neobmedzený príjem. Voľné miesta vieme obsadiť aj v N.DCa,Ilava, Púchov, Pov.Bystrica,Trenčín Náplň práce: -poskytovanie najkvalitnejších sprostredkovateľských služieb -efektívne vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych klientov -komunikácia s finančnými partnermi a inštitúciami V prípade záujmu pošlite mail so životopisom na
práca realitného makléra, finančného sprostredkovateľa
Lokalita: Partizánske 956 18, Dátum: 22. 9. 2021, Cena:  1 200 €
Dobrý večer, hľadám do svojho obchodného tímu realitných maklérov a finančných sprostredkovateľov v jednej osobe. Práca vhodná pre študentov, popri zamestnaní alebo na MD. Výhodou tejto práce je časová flexibilita a neobmedzená možnosť si vytvorenia pasívneho príjmu. Školenie Vám zabezpečíme ako aj možnosť prvého zárobku ako motiváciu do ďalšej práce. Máte zaručenú aj podporu z centrály v podobe posielania kontaktov, ktoré môžete osloviť a ponúknuť im čo najvýhodnejšie riešenie. V prípade, ak si chcete budovať svoju kariéru v oblasti realít a financií, vytvoriť si svoj vlastný tím, tak ma prosím neváhajte kontaktovať. Kúdela