Pracovník výroby na oddelení Kniháreň

Kategória: Tlač a polygrafia

Ste technicky a manuálne zručný? Máte praktické zmýšľanie? Ste časovo flexibilný a vyhovuje Vám práca na zmeny?
Ak áno, hľadáme práve Vás - pracovníka výroby na oddelení Kniháreň pre slovenskú spoločnosť NEOGRAFIA, a.s..
Vašou každodennou náplňou práce, po zaučení, bude:
- nakladať hárky a bloky do staníc jednotlivých zariadení,
- kontrolovať kvalitu jednotlivých operácií,
- ovládať základnú technológiu druhov knižných väzieb a postupu zákaziek,
- obsluhovať a prerábať zverené zariadenia.

Práca na 3-zmeny.
Mzda od 700,-E. Mzda dohodou - podľa pracovných skúseností. Celková mzda, s príplatkami, od 750,-E až do 950,-E

Zamestnanecké výhody, benefity
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- dochádzkový bonus 25,-E/ mesačne
- príspevok na cestovné náklady
- sociálna výpomoc
- predĺžená prestávka na odpočinok
- práca v klimatizovanom prostredí
- zázemie v stabilnej spoločnosti s viac ako 150 ročnou históriou
Podobné inzeráty
Ponuka práce v tlačiarenskej výrobe v Nitre
Hľadáme pracovníka na TPP - plný alebo polovičný úväzok do tlačiarenskej výroby v Nitre. Náplň práce - pomocné manuálne práce v tlačiarenskej výrobe pri výrobe fotokníh. Práca na jednoduchých strojoch. Ranná 8 hodinová zmena. Skúsenosti v tlačiarenskej výrobe výhodou. Nadčasy + zákonné príplatky. Požiadavky - minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou. Práce vhodná pre ženu. Nástup ihnedˇ.