Predajca autodielov

Kategória: Obchod a predaj

Hľadáme do nášho tímu - PREDAJCU AUTODIELOV.
Náplň práce: telefonický kontakt so zákazníkom, odborné poradenstvo, práca na predajni, administratívna práca, práca podľa pokynov nadriadeného.
Požiadavky: práca s PC, znalost v obore vyhodou, vodičský preukaz sk.B, komunikatívnosť, precíznosť, organizačné schopnosti, schopnosť pracovať v tíme.
Nástup: dohodou
Ponúkame: mzda dohodou (nástupný plat od 1100 euro, bližsie pri osobnom stretnutí)
pracovná doba 8:00-16:hod./9.00-17.00
Životopisy zasielať prosím na e-mail: richard.karl@
Prosíme uviesť telefónny kontakt. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov na osobný pohovor.