bazár, predaj, inzercia, predám

Predám črepové kachle

Kategória: Kotle, Kachle, Bojlery

Ponúkam na predaj črepové kachle (na foto).

Viac info telefonicky alebo mailom. Cena dohodou.
Predám črepové kachle
Podobné inzeráty
črepové kachle povojnové 2x
predám dvoje povojnové kachle, črepové, nutné rozobrať a odviezť, horší stav, rozmer V-Š-H 175/100/55 cm, 200EUR za kus, kachle sú v okrese RS, cenu prípadne navrhnite, pozrite moje ďalšie inzeráty
Črepové kachle,umývadlá,wc,bidet.
Predám črepové kachle už rozobraté boli používane na chate takže nie sú prepálené menšie chybičky sú,dvierka sú poniklované vnútorné dvierka sú robené z panciera ohňovzdorného takže nikdy neprehoria,vonkajšie dvierka sú ako nové rovné perfektne priliehajú,rošt ako nový.Sú k nim šamotové tehly do ohniska až po vrch takže sú kompletne.Predám tieto šamotové tehly rozmer 30x30 keď sa spoja dva trojuholníky hrúbka 10cm vhodne do krbu ohniska.Predá umývadlá wc bidet všetko dovezené z Nemecka kvalita.
Predám črepové kachle
Predám črepové kachle 2,25 metra vysoké. V dobrom stave, funkčné. Ešte niesu rozobraté. Na cene sa určite vieme dohodnúť.
Predám črepové kachle
Ahojte,máme na predaj 2x črepové kachle, v zachovalom stave. Jedne sú rozobraté a druhé je potrebné si rozobrať. V prípade záujmu viem zabezpečiť ďalšie fotky.
Črepové kachle
Darujem za rozobratie Črepové kachle, nachádzajú sa v Rim. Sobote. Volať na číslo .
Črepové kachle
Ponúkam na predaj menšie črepové kachle ako na fotkách. Cena dohodou, Ponúknite... Je potrebné si zabezpečiť odvoz a naloženie. Boľkovce okr. Lučenec