bazár, predaj, inzercia, predám

Príjmeme skladníka - DLHODOBÁ PRÁCA GIRALTOVCE

Kategória: Obchod a predaj

Spoločnosť ERING s.r.o. je jednou z najrýchlejšie rastúcich spoločností elektronického obchodu v danom segmente. Pracujeme naozaj tvrdo a snažíme sa aby sme našim zákazníkom poskytovali čo najlepši servis a najlepšie podmienky. V našom portfóliu nájdete široký sortiment renovovaných výrobcov svetového kalibru. Máme centrálu na Východe Slovenska v obci Giraltovce.

Posilujeme ako podporu tak aj sklady. Hodnoty našej spoločnosti sú založené na našich zákazníkoch a našich zamestnancoch. Budeme veľmi radi ak sa k nám pridáte na túto bláznivú cestu a zažijete jedinečnú firemnú kultúru.

Púkame prácu pre šikovného a zodpovedného skladníka. Sme internetový obchod a zháňame si parťáka do tímu. Práca na jednu zmenu. Práca sa vykonáva u nás v sklade v Giraltovciach.

NASTUP IHNEĎ

Poprosím iba vážnych záujemcov. Práca iba pre chlapov.
Príjmeme skladníka - DLHODOBÁ PRÁCA GIRALTOVCE
Podobné inzeráty
Kvetinárka / Floristka Bratislava
Informácie o pracovnej pozícii: - Viazanie kytíc, tvorba aranžmánov zo živých a umelých kvetov, predaj kvetov, rastlín a dekorácií - Poradenstvo v oblasti rastlín - Starostlivosť o chod predajne, práca s pokladňou - Pracovný čas pre pozíciu na TPP je na krátky a dlhý týždeň - Práca na TPP = Hrubá mzda je tvorená základnou zložkou mzdy 850 € brutto + príplatky za soboty a nedele + dorovnanie do dohodnutej mzdy + ostatné príplatky navyšujúce mzdu - Práca brigádnika = 4,8 €- 5,5 €/hod + príplatky za soboty a nedele + príplatky od výkonu. Ideálne plnoletý študent VŠ, práca zhruba 2-4 x do týždňa, najmä v soboty, podľa dohody - Nového pracovníka hľadáme na pobočku kvetinárstva Plantea v Bratislave. Zamestnanecké výhody, benefity: - stabilná a dlhodobá práca na TPP - zamestnanecké zľavy na tovar - príspevok na stravné na každý odpracovaný deň - ohodnotenie navyše od výkonu Požiadavky na zamestnanca: -vzdelanie stredoškolské s maturitou / nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie/ študent vysokej školy / vysokoškolské I. stupňa / vysokoškolské II. stupňa. - Vzdelanie v odbore kvetinárstvo, záhradníctvo výhodou. Jazykové znalosti: minimálne Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) Ostatné znalosti: Pokladňa - Základy Microsoft Word - Základy Microsoft Windows - Mierne pokročilý Google Chrome - Základy Osobnostné predpoklady a zručnosti: Dôležitá je príjemná komunikácia a jednanie s ľuďmi, estetické cítenie, tvorivosť - kreativita, samostatnosť, manuálna zručnosť, zodpovednosť, schopnosť učiť sa a najmä vzťah k prírode a rastlinám. Prax v odbore je výhodou. Nástup práce : dohodou / 1.7.2023 Spoločnosť sa venuje predaju rezaných kvetov a rastlín, tvorbe kvetinových aranžmánov pre rôzne príležitosti, údržbe interiérových rastlín a tvorbe projektov záhradnej architektúry. Kontakt: Brands Alliance Service s.r.o. Ing. Veronika Lukáčová info@
Skladník
Príjmeme skladníka do stavebnín v Kysuckom Novom Meste. Náplň práce: - preberanie a príjem tovaru na sklad, - manipulácia s tovarom v sklade, - výdaj tovaru zo skladu, - vykládka a nakládka materiálu, - rozvoz tovaru k zákazníkom a obsluha na výdajnom mieste, - práca s ručným paletovým vozíkom a vysokozdvižným vozíkom, - udržuje skladovacie priestory, automobil a pridelené pracovné prostriedky, - zodpovednosť za poriadok a čistotu na pracovisku
Hľadáme vodiča/skladníka
Základná pracovná náplň: manipulácia a práca s tovarom – nakládka/vykládka príjem tovaru na sklad a výdaj tovaru zákazníkom, poradenstvo pri výdaji tovaru, kontrola stavu zásob, aktívna práca pri inventúre zodpovednosť za poriadok a čistotu na sklade, mzdové podmienky pri osobnom pohovore
prijmeme predavacku
Hľadáme šikovnú a zručnú predavačku do hodinárstva ktorá ma chuť pracovať práca na plný úväzok.Príjemný kolektív stabilný príjem dlhodobá práca dohoda na osobny pohovor cez mobil
Práca v sklade s oblečením - dlhodobá brigáda
Ponúkame dlhodobú brigádu v sklade s oblečením: - vychystávanie oblečenia pomocou skenera ponúkame: - voliteľné ranné/poobedné zmeny podľa dostupnosti (pracuje sa PO - PIA) - možnosť využívať zadarmo firemnú dopravu smer Trenčín - dlhodobá brigáda v objeme do 100 hodín mesačne - na danú pozíciu bude kandidát dostatočne zaučený Ak máte záujem pošlite svoj životopis alebo kontaktné údaje na mail veronika.rolkova@ a my sa Vám ozveme. Info
Predavačka čerpacej stanice Voms Tvrdošin
Prijmeme predavačku na TPP na čerpaciu stanicu Voms Tvrdošín. Stabilná dlhodobá práca bez nočnych smien. 12h smeny, 6-18 alebo od 10-22h. Príplatky za vikendy a sviatky, stravna karta.