bazár, predaj, inzercia, predám

Seachem Matrix, Purigen, Stability, Prime do akvária

Kategória: Akvarijné rybičky

Dobrý deň,

opäť ponúkam na predaj zvyšok filtračných médií Seachem Matrix a Seachem Purigen. Kupujem väčšie množstva kvôli tomu, že pomáham zariaďovať akvária a skladať filtrácie, dostal som veľa pozitívnych spätných väzieb ohľadom toho za posledné mesiace, takže sa neváhajte opýtať, rád pomôžem.

Tak ak by mal niekto záujem nie je problém poskytnúť, poprípade pomôcť so založením akva alebo skladbou filtra. (pokojne pozrite aj moje recenzie)

Taktiež mám ešte v ponuke SEACHEM STABILITY - čo sú baktérie pre zábeh filtra a jeho správne dlhodobé fungovanie.

SEACHEM PRIME pre úpravu vstupnej vody alebo akvariovej vody od chlóru a odstránenie čpavku - amoniaku, ktorý je jedovatý pre ryby (dávkovanie 5 ml na 200 l vody). Najnižšie dávkovanie na trhu, vydrží veľmi dlho.


SEACHEM MATRIX - najúčinnejšie filtračné médium, obsahuje najväčšiu plochu pre usídlenie nitrifikačných baktérií, čím pomáha k odstraňovaniu nežiaducích látok, ako je amoniak a dusičnany.

SEACHEM PURIGEN - perfektne prečistí vodu od akýchkoľvek zákalov a drobných nečistôt, voda je naozaj po ňom akoby neviditeľná - možnosť sa prísť pozrieť na moje akvárka ;)...vkladá sa ako posledná zložka do filtra - buď do špeciálnej sieťky (viem poskytnúť) alebo stačia aj 2 silonky.

Všetko využívam sám vo svojej filtrácií, funguje na 100%, poradím a pomôžem aj poskladať filter, zoradiť média pre menej znalych aby šliapal ako má :)

Taktiež k tomu ponúkam aj SEACHEM STABILITY - čo sú vlastne nitrifikačné baktérie, ktoré pomáhajú rozbiehať filter (nie je potreba čakať na zabehnutie) dávkovanie 5ml - 40 l vody, ja pridávam raz mesačne polovičnú dávku aby sa filter udržal bez výmeny aj pol roka.

CENA:

Seachem Matrix:

1 liter - 10 EUR
500 ml - 6 EUR

Seachem Purigen:

250 ml - 17 EUR
100 ml - 8 EUR

Seachem Stability:

250 ml - 8 EUR
100 ml - 4 EUR

Seachem Prime:

250 ml - 10 EUR
100 ml - 4,5 EUR


(balené v uzatvárateľných sáčkoch, možnosť poslať aj poštou)

Kontaktovať ma môžete cez email matus.matej93@ alebo telefonicky.

Ďakujem.
Seachem Matrix, Purigen, Stability, Prime do akvária
Podobné inzeráty
Seachem Flourish, Excel, Trace - hnojivo, na riasy
Dobrý deň, ponúkam na predaj zvyšok hnojív značky Seachem, ktoré používam u klientov. Kupujem väčšie množstva kvôli tomu, že pomáham zariaďovať akvária a skladať filtrácie, dostal som veľa pozitívnych spätných väzieb ohľadom toho za posledné mesiace, takže sa neváhajte opýtať, rád pomôžem. Tak ak by mal niekto záujem nie je problém poskytnúť. (pokojne pozrite aj moje recenzie a ďalšie inzeráty) SEACHEM FLOURISH - je komplexné hnojivo obsahujúce široké spektrum látok potrebných pre zdravý rast akváriových rastlín. Toto hnojivo neobsahuje nitráty a fosfáty čo sú hlavným zdrojom rias, preto sa pri tomto hnojive zároveň aj potláčajú. Dávkovanie len 5 ml na 250 l vody - Najnižšie dávkovanie na trhu !! vydrží veľmi dlho. SEACHEM FLOURISH EXCEL - je zdrojom organického uhlíka CO2 (bol prvý tekutý uhlík na trhu), podporuje zdravý rast rastlín, taktiež potláča rast rias a úplne ničí čiernu štetinkovú riasu ! Dávkovanie len 5 ml na 200 l vody - Najnižšie dávkovanie na trhu !! vydrží veľmi dlho. SEACHEM FLOURISH TRACE - dodáva do vody konkrétne tie stopové prvky, ktoré majú tendenciu rýchlo oxidovať alebo sa vyzrážať z vody po prihnojení bežnými hnojivami. (používa sa ako skvelé doplnkové hnojivo práve kvôli tomu) Určité minerály v komplexných hnojivách sú chemickými procesmi v akváriu vyzrážané počas jedného dňa, mnohokrát v priebehu niekoľkých hodín. Keďže sú dávkovania komplexných hnojív doporučované len 1-2x týždenne, tieto živiny by sa pri dávkovaní v tak dlhých intervaloch vyzrážali. Z tohto dôvodu je vhodné v dňoch, kedy nie je komplexné hnojivo dávkované, pridávať Seachem Flourish Trace. CENA: Seachem Flourish: 250 ml - 6,5 EUR 100 ml - 3 EUR Seachem Flourish Excel: 250 ml - 6,5 EUR 100 ml - 3 EUR Seachem Flourish Trace: 250 ml - 6,5 EUR 100 ml - 3 EUR (možnosť poslať aj poštou) Kontaktovať ma môžete cez email matus.matej93@ alebo telefonicky. Ďakujem.
Predám 750litrove akvárium
Predám 750litrove Akvarium v perfektnom stave . Rozmer d 180,v 60, š 70, sklo 10mm. V akváriu je vlepený prepadový -nasávací komín na nasávaciu hadicu a ohrievač rozmer 13 x 13 x 70 . Pozadie akvária je nalepený lavovy kamen vhodne pre akýkoľvek biotop ( netvrdí vodu) Akvárium je bez stojanu ten mám murovaný. Súčasťou akvária sú: 1. Kryt akvária vid. Foto 2. Filter Hagen Fluval Fx4 pre 1000litrove akvárium, prietok 1700 l/h v 100% stave 5 ročný 3. Filter Oase Biomaster 850 pre 600-800litrove akvárium, prietok 1550 l/h náplň filtra 7litrov Seachem matrix 4. Ohrievač eheim 200wattov Akvárium je aktualne napustené a funkčne predavam preto ako celok. Strk rastlinky a rybky v cene .
TWINSTAR M5
Prístroj pre hubenie rias v akváriu. Vhodný pre menšie akváriá. Ide o sterilizátor, ktorý zabraňuje rastu rias v sladkovodných akváriách. Súčasťou škatuľky je kontrolná jednotka a elektróda, ktorá je umiestnená v akváriu. Prístroj ničí nasledovné druhy rias: - vláknité riasy - hnedé riasy - zelená fúzie riasy - zelené bodkované riasy GSA - zelené prachové riasy GDA Twinstar neničí nasledujúce riasy: - čierne štetinkové riasy - zelený zákal (naň použite UV lampu) Twinstar navyše podporuje čistotu vody a kvalitu rastu rastlín. Kontrolná jednotka sa spúšťa niekoľkokrát denne a do akvária sú vnesené mikrobublinky. Podľa veľkosti akvária možno nastaviť dva modely spínania. Mód 1 je vhodný pre akváriá s veľkosťou 20 až 50 litrov. Mód 2 pre 60 až 120 litrov. Je úplne bezpečný pre všetkých obyvateľov akvária a akvarijné rastliny. Funguje úplne spoľahlivo na väčšinu bežných rias. Len pre sladkovodné akváriá.
Predám Akvária Lacno
Predám nasledovné akvária,sú 100% stav,neslzia ani nič podobné,predávam s dôvodu zmenšenia chovu rýb. 70x30x40 (d š v) s krycím sklom 50x30x36 (d š v) 54l 30x20x22 (d š v) 14l 31x15x22 (d š v) 11l 30x15x20 (d š v) 10l 18x12x12 (d š v) 3l (tieto mám 2ks rovnaké) a jedno gulaté akvárium to má objem 20l a to je úplne nové nepoužité ešte aj s krabicou a lístočkom od kúpy.. VŠETKY AKVÁRIA VIEM PREDAŤ SAMOSTATNE ALEBO VŠETKY NARAZ AJ S JEDNÝM STOJANOM NA 3 AKVÁRIA A VIEM ICH PREDAŤ AJ S VYBAVENÍM ALE AJ BEZ TECHNIKY,CENA ZA VŠETKY AKVÁRIA AJ ZO STOJANOM AJ ZO VŠETKOU TECHNIKOU 100€ SAMOSTATNE SA NA CENÁCH DOHODNEME,viac info po telefóne alebo email…foto atď poskytnem do emailu alebo whatsapp..
chladiace moduly pre akvaria
ponukam chladiace moduly pre akvaria nove nepouzite Chladiaci modul sa namontuje na hranu akvária .Prúdením vzduchu na hladinu akvária popod osvetlenie odvádza prebytočné teplo mimo akvária. Takto je možné udržať primeranú teplotu aj počas letných mesiacov. Chladiaci modul s 2 ventilátormi 26,90eur Chladiaci modul s 3 ventilátormi 31,90eur Chladiaci modul s 4 ventilátormi 35,90eur Chladiaci modul s 5 ventilátormi 42eur Chladiaci modul s 6 ventilátormi 46.90eur Digitálny termostat 12v 15eur
Nano akvárium
Predám komplet akvárium vo veľmi dobrom stave. Súčasť akvaria 30 L akvárium Filter Seachem tidal 35+ filtračne média Profesionálny Závesný filter pre akvária do 130 L - o výkone (500 L/H) pri spotrebe 5W. Svetlo TWINSTAR LIGHT 35 B WRGB + Manuálny LED stmievač. Twinstar B-Line má ideálnu jasnosť, prirodzené farby, vylepšený dizajn, estetiku, výkon a vynikajúcu kvalitu pre rast rastlín . Aqua nova Ohrievač NHA 75W Závesný teplomer Krycie sklo Cena komplet bola 150 EUR teraz za 85 EUR