Šéfkuchár do závodného stravovania - práca na 8 hod. denne

Kategória: Chémia a potravinárstvo

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- zodpovednosť za plynulý chod kuchyne
- riadenie a koordinácia zamestnancov
- komunikácia s dodávateľmi
- objednávanie tovaru
- zodpovednosť za inventúry
- zodpovednosť za kvalitu pripravených jedál
- zodpovednosť za dodržiavanie hygieny a nastavených štandardov
- práca iba v pracovné dni na dve smeny (ranná a poobedná)

Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v príjemnom kolektíve
- dlhodobá istota zamestnania
- férové jednanie
- doprava zabezpečená

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Vzdelanie v odbore: gastronómia
Prax na pozícii/v oblasti: kuchár
Počet rokov praxe: 3

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- zodpovednosť
- samostatnosť
- zmysel pre načasovanie
- výhodou je prax v oblasti závodného stravovania

Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 800 EUR/mesiac
Plus 10% variabilná zložka mzdy

Stručná charakteristika spoločnosti
Spoločnosť FOOD TIME je overeným dodávateľom závodného stravovania do firiem.
Už niekoľko rokov sa staráme o zdravie a výkon zamestnancov zabezpečením zdravej, vyváženej a plnohodnotnej stravy. Do firemných kantín a jedální zabezpečujeme čerstvé denné menu v podobe obedov a večerí a tiež zabezpečujeme prevádzku firemných bufetov.