bazár, predaj, inzercia, predám

Servisný a inštalačný technik

Kategória: IT a telekomunikácie

Hľadáme servisného technika!

Do našej zabehnutej partie hľadáme šikovného technika v oblasti telekomunikácií alebo partiu technikov na dlhodobú spoluprácu.

Náplň práce:
- inštalácia a servis zariadení (IT siete, alarmy, kamerové systémy...)
- realizácia štruktúrovanej kabeláže (optika)
- konfigurácia prístupových bodov a routrov
- elektrikárske práce

Čo očakávame:
- §21 - podmienkou
- spoľahlivosť a zodpovednosť k práci
- skúsenosť so zapájaním optiky výhodou
- zváranie optických káblov - nie je podmienkou, ale výhodou

Pre viac info nám stačí zanechať kontakt a my sa Vám ozveme :)
Servisný a inštalačný technik
Podobné inzeráty
Elektrotechnik / Montážny pracovník
Do nášho tímu prijmeme pracovníkov na: I. Elektrotechnik s platným osvedčením podľa § 22 zmysle zákona č. 124/2006 Z. z. v nadväznosti na vyhlášku č. 508/2009 Z. z II. Montážny technik s vodičským preukazom typu C Montážny technik - Inštalácia a montáž optických káblových rozvodov do rodinných domov a bytových jednotiek, pripájanie zákazníkov na internet, TV a telefonovanie - Inštalácia koncových zariadení na metalických a optických sieťach - Satelity - Zváranie optických vlákien pre optickú sieť - Prevádzka a údržba dátových sietí a zariadení - Dodržiavanie smerníc a pracovných postupov - Riešenie vzniknutých nedostatkov, porúch na sieťach - Prípravné a výkopové práce - Meranie a diagnostika služieb, sietí a zariadení - Spracovanie technickej dokumentácie - Komunikácia so zákazníkmi - Obnova stĺpov Práca sa vykonáva v okolí: NR, ZM, LV, BB, PD, MT, DN, PU, IL Odborné náradie a školenie zabezpečíme Plat: 1 800 - 3 000 Eur Zamestnanecké výhody, benefity - uhradíme vodičský preukaz typu C - firemné vozidlo - firemný telefón - pravidelné školenie Požiadavky na zamestnanca Jazykové znalosti Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2) Ostatné znalosti Microsoft Excel - Základy Gmail - Základy Vodičský preukaz B Osobnostné predpoklady a zručnosti - komunikatívnosť - zodpovednosť - technické zručnosti - počítačová gramotnosť - ochota cestovať z prácou O nás Stručná charakteristika spoločnosti Mladá, rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti optických a dátových sietí od ich budovania, udržiavania až po riešenie porúch. Medzi naše hlavné činnosti patrí taktiež obnova stĺpov telekomunikačného vedenia, čo spoločnosti dovoľuje jej vysoké technologické vybavenie.
Junior IT technik
Do nasho timu hladame noveho kolegu na poziciu - Junior IT technik. Vasou zodpovednostou by bolo spolupraca pri sprave a budovani IT, IP a SLP systemov nasich zakaznikov. Prax minimalne 1 rok v obore vitana, ale nie podmienkou. Podmienkou je chut pracovat a zlepsovat sa v IT oblasti. Moznost prace aj na zivnost.
Servisny technik Kancelarskej techniky TPP / živnosť
Do tímu mladých ľudí hľadáme práve teba. Ak máš školu elektrotechnického smeru + vyhlášku minimálne §21 a Vodické oprávnenie skupiny B. Neváhaj a ozvi sa ponúkame mnohé bonusy ,ktoré ti poviem osobne na malom pohovore. Práca je na TPP / živnosť.
Technik - živnosť
Ponuka práce na živnosť pre elektrotechnikov v oblasti telekomunikácii- inštalácie optických sietí na stĺpových podperách energetiky (ZSE). Potrebné platné osvedčenie § 22 - samostatný elektrotechnik. Dlhodobá práca. Nástup možný ihneď. Pracovná plošina a potrebné oprávnenia - výhodou, prípadne pracovnú plošinu aj zabezpečíme. Podmienka vodičské oprávnenie "B". Práce sa vykonávajú v okolí: BA, TT, PK, PN, TN, NM, SE, MA.... Fakturácia podľa rozsahu vykonaných prác - dohodou. Spoločnosť SUPTEL pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007. Je dynamicky rastúcou a rozvíjajúcou sa spoločnosťou. V roku 2013 zaznamenala spoločnosť významný rast, čo do rozsahu, objemu prác, ako aj nárast stavu technicky zdatných pracovníkov. V posledných rokoch je významným partnerom telekomunikačných spoločností v oblastiach, ako: - Výstavba, oprava, demontáže, údržba, prekládky, merania metalických a optických sietí - Inštalácia a opravy HDPE trubiek, mikrotrubičiek, multirúr - Zafukovanie a montáž optických káblov,mikrokáblov, optických vlákien pre LAN siete a FTT systémy - Pokládka, montáž a merania metalických i optických káblov, vrátane technológie mikrotrubičiek - Nová výstavba, prekládky, rekonštrukcie slaboprúdových rozvodov, dátových sietí, metalických aj optických spojovacích trás - Štrukturované kabeláže
TECHNIK BEZPEČNOSTNÝCH A IT SYSTÉMOV
Druh pracovného pomeru plný úväzok, živnosť Termín nástupu ihneď Mzdové podmienky (brutto) 1 100 - 1500 EUR/mesiac pri TPP mzda je závislá od miery odbornosti uchádzača. Možnosť práce aj na živnosť NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI Montážne a servisné práce na kamerových a zabezpečovacích systémoch. Správa a oprava počítačov a sietí. Budovanie optických a metalických sietí pre kamerové systémy ale aj počítačové siete. Práce sa vykonávajú aj vo výškach (rebrík a montážna plošina). Elektroinštalačné práce pri inteligentných elektroinštaláciách. ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY - pravidelné odmeny za výkon - mobilný telefón - pružný pracovný čas - rôzne zamestnanecké benefity VZDELANIE V ODBORE elektrotechnika odborná spôsobilosť elektrotechnika min § 21 vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z JAZYKOVÉ ZNALOSTI Anglický jazyk - Začiatočník (A2) VODIČSKÝ PREUKAZ B OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY A ZRUČNOSTI - analyzovanie a riešenie problémov - pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) - komunikácia (jednanie s ľuďmi) - technická gramotnosť INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ V prípade záujmu o pracovnú pozíciu posielajte Vaše životopisy na emailovú adresu info@ V prípade doplňujúcich otázok nás kontaktujte na tel.
Technik
Zriaďovanie/pripojovanie nových zákazníkov na optické, metalické vedenia a satelity. Odstraňovanie poruchových stavov na optických, metalických vedeniach a satelitoch. Pripojovanie zákazníkov na optické vedenia na stĺpových podperách energetikov (ZSE). Platné osvedčenie § 22 - samostatný elektrotechnik. Vodičské oprávnenie B - výhodou. Zamestnanecké výhody, benefity: • 13. plat • Vyplácanie diet za každý odpracovaný deň • Príspevok na ubytovanie - možnosť získať bezplatné ubytovanie • Príspevok pri pracovnom výročí • Mobilný telefón • Práca v stabilnej spoločnosti Zabezpečíme všetky potrebné školenia. Mzda/plat: 1100 - 1300 Spoločnosť SUPTEL pôsobí na slovenskom trhu od roku 2007. Je dynamicky rastúcou a rozvíjajúcou sa spoločnosťou. V roku 2013 zaznamenala spoločnosť významný rast, čo do rozsahu, objemu prác, ako aj nárast stavu technicky zdatných pracovníkov. V posledných rokoch je významným partnerom telekomunikačných spoločností v oblastiach, ako: - Výstavba, oprava, demontáže, údržba, prekládky, merania metalických a optických sietí - Inštalácia a opravy HDPE trubiek, mikrotrubičiek, multirúr - Zafukovanie a montáž optických káblov,mikrokáblov, optických vlákien pre LAN siete a FTT systémy - Pokládka, montáž a merania metalických i optických káblov, vrátane technológie mikrotrubičiek - Nová výstavba, prekládky, rekonštrukcie slaboprúdových rozvodov, dátových sietí, metalických aj optických spojovacích trás - Štrukturované kabeláže