Spracovateľka syra 7,5€/h

Kategória: Chémia a potravinárstvo

Voľná pracovná pozícia - Spracovateľka syra (výroba parených syrov)
Hľadáme zodpovedné a manuálne zručné ženy, ktoré sa pripoja k nášmu tímu v potravinárskom odvetví! Ak máte vzťah k hygiene a chcete sa naučiť vyrábať tradičné slovenské parené syry, táto príležitosť je práve pre Vás!
Miesto výkonu práce: Výroba v obci Korňa Pracovná náplň:
- Ťahanie syrových nití
- Balenie
- Pletenie korbáčikov
⏰ Typ pracovného pomeru: Hlavný pracovný pomer
Požiadavky:
- Potravinársky preukaz
- Nie je potrebná predchádzajúca prax, zaškolíme priamo vo firme
Výhody:
- Plat 7,5 eur na hodinu + finančný príspevok na stravu
- Priateľské prostredie a návrat k tradičnej výrobe
- Zamestnanecké zľavy na tovar
- Príspevok na stravu
Lokalita: Uchádzačka by mala byť z okolia Turzovky, Korne alebo Podvysokej. Výhodou je automobil, keďže je málo autobusov spojujúcich s pracoviskom.
Ako sa prihlásiť: Záujemkyne môžu kontaktovať spoločnosť na telefónnom čísle v pracovné dni od 10:00 do 15:00.
Upozornenie: Práca je určená pre ženy.
Nezmeškajte túto skvelú príležitosť a staňte sa súčasťou nášho tímu! Tešíme sa na Vaše hovory!