Stolár - montážnik nábytku na mieru. New Design – interiéry

Kategória: Priemysel a výroba

Dobrý den, hľadáme do našej firmy na pozíciiu:

Stolár - stolárka montážnik a montážnička nábytku na mieru.

Miesto práce: Malacky okres Bratislava
Adresa: Plavecký Mikuláš Hlavná 249
Pracovná oblasť: Drevospracujúci priemysel

Zmluvný vzťah: Pracovná zmluva
Typ úväzku: Práca na plný úväzok
Ponúkaný plat od: 1100 EUR / Mesiac + nadčasy.
Požadované vzdelanie: Stredoškolské s maturitou, Nadstavbové / vyššie odborné vzdelanie

Termín nástupu je: ihneď

Náplň práce:

-Výroba a montáž kuchynských liniek.
-Výroba posuvných dverí a vstavaných skríň.
-Výroba ostatného nábytku na mieru.
Výroba nábytku prevažne z drevotrieskových dosiek + ABS hrany.

Montážne práce u zákazníkov, kolíkovanie, lamelovanie, komfirmátovanie a skladanie nábytku.

Požiadavky na zamestnanca: Šikovný a samostatný výrobný montážnik, flexibilný, mat cit pre detail. Chuť pracovať. Nekonfliktný tip. Vodičský preukaz č ,,B,,

Iné výhody: 5 členný kolektív. Výroba nábytku je prevažne iba z drevotrieskovej dosky. Formátovacia pila a ABS - hranovačka a náradie Makita a Milwaukee šrobovačky. V objekte sa nacházda, kuchynka, obývacia miestnosť, spálne, sociálne zariadenie, internet a WIFI ,TV. V objekte sa tiež nachádza grilovacia miestnosť s biliardovým stolom.

Informácie pre záujemcu: Možnosť je ubytovanie sa priamo v objekte firmy New Design- interiéry v súkromnom byte dlhodobo.

Stručná charakteristika spoločnosti :

Výroba nábytku na mieru, kuchynské linky, vstavané skrine, obývačky, spálne, detské izby.
Výroba nábytku iba z drevotrieskových dosiek.

Kontakt:

New Design - interiéry s.r.o.
Plavecký Mikuláš 249

Kontaktná osoba: p.Chudik Andrej
Tel.:

infonewdesign.ac@
Andrej Chudík
Telefon:
E-mail: infonewdesign.ac@