bazár, predaj, inzercia, predám

Stráženie detičiek

Kategória: Stráženie detí

Ahojte.Som diplomovaná zdravotná sestra s praxou na detskej kardiológii, kurzom prvej. Nie som dokonalá mama,ale dokonalosť vo výchove neexistuje.Treba počúvať srdce a zdravý rozum...Keďže som kysučanka presťahovaná na dolniaky, viem ako mi veľa krát chýbala mama, keď bol syn ešte malý, dačo dôležité vybaviť, či si len tak ísť večer vypnúť s manželom.Preto rada vypomôžem maminkám aj s chorým dieťatkom vo veku už od narodenia, denným či večerným strážením, uspávaním a čítaním rozprávky.Na čase sa dá dohodnúť.V prípade otazok sa kludne ozvite ;)
Stráženie detičiek
Podobné inzeráty
Opatrovanie detí v NMnV.
Dobrý deň, som profesionálna opatrovateľka detí. Aktuálne mám voľné termíny na stráženie/opatrovanie detí od 23.7.do 10.8. Stráženie je možné podľa potreby, dohody v priebehu celého dňa. Hodina stráženia: 7eur(pri strážení do 3hodín) 6eur(pri strážení viac ako 4hodiny) Opatrovanie, stráženie detičiek je možné z mojej strany iba v Novom Meste nad Váhom. Kontaktovať ma môžete mailom sylvia3ki@ Fb: Príprava na škôlku(Mini Mestečko - opatrovanie detí) Mob :
Dohľad - opatrovanie detičiek
Ponúkam opatrovanie detičiek. Celý deň alebo aspoň minimálne na pol dňa. Môže byť aj počas noci, záleží ako budete potrebovať, určite sa dohodneme. Uprednostňujem lokalitu Martin, ale možná dohoda aj inde. Kontakt prosím mailom: prilezitost_222@ Ďakujem a teším sa na spoluprácu.
Stráženie detí
Ponúkam opatrovanie (stráženie) detí. Mám absolvovanú Strednú pedagogickú školu a Vysokú školu - Pedagogickú fakultu TU v TT, druhý stupeň magisterského štúdia v dennej forme. Pracujem ako učiteľka v materskej škole (MŠ), kde popri nej opatrujem/strážim/varujem detičky. Som aktívny vodič 9 rokov. Pracovala (brigádovala) som 5 rokov ako animátorka a vedúca v táboroch (turnusových, denných) pre deti a mládež, kde som sa koncentrovala predovšetkým na deti vo veku od 4 do 12 rokov. Absolvujem školenia a kurzy. Preto mám bohaté skúsenosti s deťmi, vďaka škole, praxi (ŠKD, MŠ, ZŠ, CVČ, Školy v prírode) a rôznych akcií pre deti na ktorých som sa zúčastňovala a organizovala (Mikulášska/vianočná besiedka, Divadielka, Deň detí, Narodeninové oslavy). Patrím medzi kreatívnych a pozitívne naladených ľudí. Mám pozitívny vzťah k deťom. Zameraná som umeleckým (tanec, spev, hra na hudobnom nástroji) a športovým (lyžovanie, korčuľovanie /kolieskové, ľade/, bicyklovanie, futbal, turistika, bedminton) smerom. Stráženie ponúkam doobeda/poobede (prípadne aj cez víkend) v závislosti od mojej pracovnej doby (ranná/poobedná) Deti Vám postrážim u Vás doma, prípadne vonku v prírode. PEZINOK a blízke okolie (prípadne dohoda) Ponuky poprosím formou SMS :-)
Stráženie
Hľadám osobu na stráženie 10 rocneho chlapca , po vzájomnej dohode
Stráženie detí
Dobrý deň, ponúkam stráženie Vašich detí podľa potreby a podľa dohody. Som žena s opatrovateľským kurzom. Spišská Nová Ves a okolie. V prípade záujmu o služby alebo bližšie informácie Vás poprosím kontaktovať ma SMS správou na telefónnom čísle: .
Stráženie, opatrovanie detí
Nemáte,kam dať dieťa cez prázdniny? som profesionálna opatrovateľka detí s dlhoročnými skúsenosťami. Aktuálne mám voľné termíny na stráženie/opatrovanie detí od 23.7.do 31.8 . Hodina stráženia:7 eur,podľa dohody a času stráženia. Kontakt.