Telefonista, oddlžovací špecialista

Kategória: Financie a ekonomika

Hľadáme novú kolegyňu do kancelárie v Košiciach – telefonistka, oddlžovacia špecialistka – práca na živnosť, s. r. o.

Máte skúsenosti v oblasti predaja služieb (úvery, poistenie) a hľadáte zmenu?
Pridajte sa k nám.

Vraciame ľuďom úsmev na tvár a dávame im šancu začať žiť odznova bez opakovania starých chýb.

Náplň práce:
– práca s klientmi, ktorí prejavili záujem o pomoc s oddlžením – Osobný bankrot
– telefonovanie, osobné stretnutia- poradenstvo
– práca v kancelárií s firemným systémom

Pracuje sa s databázou klientov, každý deň sú prideľované nové kontakty klientov.

Vzdelanie:
– stredoškolské s maturitou
– nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
– vysokoškolské I. stupňa
– vysokoškolské II. stupňa

Požiadavky:
– prax v oblasti sprostredkovania finančného poradenstva – úvery, poistenie
– skúsenosti s prácou s klientmi
– Microsoft Word, Microsoft Excel
– komunikatívnosť, flexibilita, zodpovedný prístup
– ochota napredovať a vzdelávať sa

Jazykové znalosti:
– slovenský jazyk – úroveň C2
– maďarský jazyk – vítaný

Miesto výkonu práce: Office Košice

Ponúkame:
– motivačné odmeňovanie formou provízneho systému, výšku príjmu závisí od vašej šikovnosti bez horného stropu, v priemere cca 1500 €, okrem odvodov nemáte žiadne iné náklady
– priateľská tímová spolupráca
– pravidelné a bezplatné školenia

Životopis prosím poslať na e-mailovú adresu: info@

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.