bazár, predaj, inzercia, predám

Triumph Tiger 800

Kategória: Cestovné motocykle

Predam cestovné enduro Triumph Tiger 800 XRX v top stave a full výbave, motorka je bez jedinej chybičky, plne vybavená na turistiku a cestovanie, stačí len sadnúť a jazdiť. O motorku bolo vždy dobre starané a vždy dostala len tu najlepšiu starostlivosť, či už servis alebo doplnky, tankoval som do nej výlučne 100 okt. benzín počas celej doby mojho vlastníctva, pravidelne servisovaná, nikdy neburaná ani padnuta zo stojana, garanžovaná v teple počas celej zimy. Motorka ma za sebou velky servis po prvých 15 tisíc km.
2. majiteľ, dovezené z talianska v roku 2017 pri 8500km
Na moto je najazdené 22 tisíc km, posledné roky som však začal pracovať v zahraničí a na motorku mi začal padať prach, čo je aj dôvod predaja, nemám na ňu čas. Na motorke sú doplnky za vyše 3200€ a nieje potrebná žiadna ďalšia investícia.

R.v. 2016
70kw, 79Nm
Priemerná spotreba 4,7l/100km
Ukazovateľ zaradenej rýchlosti
ABS-vypilnateľné, TCS-kontrola trakcie-vypínateľné

Výbava:
-2xklúč
-imobilizér
-4 jazdné režimy ( rain, road, off-road, rider- možnosť manuálneho nastavenia motorky)
-Automatické vypínanie smeroviek
-Na motorke sú obuté kvalitne gumy Pirreli Scorpion trail ll ,ktoré držia aj extrémne náklony
-Elektrický tempomat
-Elektrické vyhrievanie rukovätí 3 stupne
-Výškovo nastaviteľné plexi
-Chrániče rukovätí
-Centrálny stojan
-Rozšírená platňa na bočný stojan
-Ladený homologizovaný výfuk SC Cobra + original výfuk
-Nosiče a hliníkové kufre Big Husky, Top case 43l -2x kľúč
-Rampa nad budíky na navigáciu
-Hliníkový Chránič svetlometu
-Bezdrôtová nabíjačka SP connect
-Padacie rámy
-kryt reťaze
-Prídavné svetlomety a držiaky SW Motech
-Predný zobák dokupovaný v original farbe keďže základná verzia XRX toto neponúka(pribalím aj pôvodný )
-Vyvýšené plexi (pribalím aj pôvodne nižšie)
-2x tankvak Givi na rychloupnutie nacvaknutím
-tankpad
-Textilné tašky na bočné kufre na zvýšenie objemu batožinového priestoru
-Original vypínač svetiel a vyhrievania rukovätí
-Blatník zadného kolesa Givi
-Hliníkový chránič chladiča
-Zvýšené riaditka
-Duralová objímka na zvýšenie predných zdvihov v okuliaroch o 7 cm od firmy Marselus, ktorá sa zaoberá profesionálnymi úpravami motoriek(zdvíhanie, prepakovanie a pod.)
-Výškovo nastaviteľné a pohodlné sedadlo Triumph Comfort , zadné s gélovou vložkou, predné upravované a ergonomicky tvarované
-Nový poťah sedadla s logom a farbami motorky na mieru (pribalím aj povodne poťahy).

Motorka je veľmi pohodlná, spoľahlivá a výkonná, bez problémov na nej ide cestovať aj dlhé vzdialenosti k moru vo dvojici a vzhľadom na veľkosť ponúkaného batožinového priestoru sa s prehľadom zbalí každá ladvinka. Motorku ponúkam s kompletnou výbavou za cenu 9900€, motorka má všetko čo môže mať, s touto výbavou ineho Tigra nenájdete, dohoda na cene len pri serióznom a rýchlom jednaní. Volať/písať len vážny záujemcovia, nevymie
Triumph Tiger 800