Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie

Účtovníctvo, mzdy, personalistika

Kategória: Práca > Financie a ekonomika

Lokalita: Zvolen 960 01, Dátum: 9. 10. 2021, Cena: Dohodou

Externé spracovanie účtovníctva a miezd. Mám dlhoročnú prax v oblasti: podvojné účtovníctvo vrátane daňových priznaní Právnická osoba,DPH a súhrnný výkaz, fyzická osoba typ A, typ B, daň z motorových vozidiel, zahraničný príjem, paušálne výdavky, jednoduché účtovníctvo, kompletné spracovanie personálnej a mzdovej agendy.Kontaktujte ma prosím mailom. Ďakujem

https://praca.bazos.sk/inzerat/129785901/uctovnictvo-mzdy-personalistika.php
Účtovníctvo, mzdy, personalistika
Podobné inzeráty
Účtovníctvo, mzdy
Lokalita: Trnava 917 01, Dátum: 29. 8. 2021, Cena: 1 €
Ponúkam externe kompletné spracovanie podvojného a jednoduchého účtovníctva a miezd.
Účtovníctvo, mzdy, dane
Lokalita: Bratislava 851 01, Dátum: 16. 9. 2021, Cena: V texte
Ponúkame kompletné spracovanie účtovníctva, daní a miesd pre malé spoločnosti a podnikateľov. Účtujeme v účtovnom programe Pohoda. Cena dohodou. Kontakt:
Účtovníctvo a mzdy
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 11. 10. 2021, Cena: V texte
Firma Rovo sro ponúka spracovanie externe podvojného účtovníctva, mzdy,personalistiku, DPH, daň z MV, daňové priznanie FO a PO pre živnostníkov,malé a stredné firmy. Máme 16 ročne skúsenosti. Príjmame aj ponuky na skrátený úväzok v oblasti účtovníctva a administratívy u Vás vo firme. Cena dohodou. Kontakt
Účtovníctvo, mzdy, dane a poradenstvo pre verejnú správu
Lokalita: Prešov 080 01, Dátum: 22. 9. 2021, Cena: Nerozhoduje
Potrebujete pomoc v oblasti účtovníctva, miezd, daní, verejného obstarávania a taktiež poradiť pri spracovaní EÚ projektov. Som tu pre Vás. dohodneme Vaše potreby s mojou ponukou.
Účtovníčka, účtovníctvo, mzdy, daňové priznanie
Lokalita: Košice 040 01, Dátum: 1. 10. 2021, Cena: V texte
Spracujem externe na živnosť komplet účtovníctvo s.r.o. od personalistky, miezd, DPH až po DPPO vrátene komunikácie s finančnou správou, sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami. Cena dohodou podľa množstva dokladov.
Účtovníctvo, mzdy a daňové priznania
Lokalita: Skalica 909 01, Dátum: 4. 10. 2021, Cena: V texte
Komplexné spracovanie podvojného a jednoduchého účtovníctva, mzdy, DPH, daňové priznanie pre FO a PO, daň z MV pre nepodnikateľov, živnostníkov, malé a stredné podniky. Všetko za prijateľné ceny aj online formou, bez starostí z pohodlia domova (možnosťou spracovania v rámci celého Slovenska). V prípade záujmu má prosím kontaktujte mailom na adresu mobil: .