Bazár, bazoš, inzercia
Vyhľadávač SK inzercie

Upratovanie domácnosti, bytov

Kategória: Práca > Práca v domácnosti

Lokalita: Bratislava 831 06, Dátum: 18. 10. 2021, Cena: V texte

Dobrý deň, upratovanie domácností je mojou aktuálnou profesiou. Je to práca, ktorú mam rada. Som pedantá, čistotná a hlavne puntičkárka. Ponúkam upratovanie domácností vrámci BA (Rača, Nové Mesto, Ružinov, Vajnory) a okolia (Svätý Jur, Pezinok, Čierna voda, Ivanka pri Dunaji, Bernolákovo, Veľký Biel), jednorazove a pravidelné upratovanie. Ak máte záujem o moje služby neváhajte a kontaktujte ma na čísle: . Cena na hodinu od 8€ do 10€. Ponúkam upratovanie: ▪️Umytie podlahy, vysávanie / zametanie ▪️Utieranie prachu ▪️Umývanie okien ▪️Čistenie WC aj kúpeľne ▪️Doplnkové práce (výmena posteľnej bielizne,umytie kuchynskej linky a umývanie okien).

https://praca.bazos.sk/inzerat/130077891/upratovanie-domacnosti-bytov.php
Upratovanie domácnosti, bytov 1
Podobné inzeráty
upratovanie domacnosti
Lokalita: Malacky 901 01, Dátum: 23. 8. 2021, Cena: 8 €
ponúkam Vám upratanie vášho bytu , domu. utieranie prachu, vysávanie , umývanie dlážky .. uprednostňujem lokality Malacky, Bratislava IV. poprosím radšej napísať SMS alebo mail, nakoľko niekedy nemám čas dvihnúť telefón..
Upratovanie domacnosti
Lokalita: Galanta 925 53, Dátum: 24. 8. 2021, Cena: 5 €
Dobry den, Ponukam upratovacie sluzby vasej domacnosti. Mam kladny vztah k poriadku, cistote, voni v domacnosti a takisto aj k dekorovaniu . Som perfekcionistka , zakladam si na preciznej praci. Pata, Sered a aj okolie . Viac info v tel. Dohovore.
Upratovanie domácností
Lokalita: Zlaté Moravce 951 52, Dátum: 6. 9. 2021, Cena: 5 €
Ponúkam kvalitné upratovanie domácností domu či bytu. Umývanie okien Vysávanie a umývanie podláh Utretie prachu Bežné upratovanie. Jednorazové aj pravidelné. V prípade záujmu si zaobstarava čistiace prostriedky záujemca sám. Viac informácií po tel. Poprosím kontaktujte ma iba pri vážnom záujme. Ďakujem
Upratovanie domácností po celej BA.
Lokalita: Bratislava 821 06, Dátum: 15. 9. 2021, Cena: Dohodou
Dobrý deň ponúkám upratovanie domácností po celej BA, jednorazové a pravidelné upratovanie cena dohodou. Tel. Upratovanie: - Bytov - Domov - Apartmánov - Novostavieb - Upratovanie po maľovaní a prerabke Upratovanie: - Umývanie okien/zrkadiel - Umytie podlahy - Utieranie prachu - Zametanie - Vysávanie - Žehlenie - Čistenie WC a kúpeľne - Doplnkové práce
upratovanie domácnosti
Lokalita: Bratislava 851 03, Dátum: 21. 9. 2021, Cena: V texte
Ponúkam komplet upratovanie vypomozem s upratovaním domácnosti, /utretie prachu, umývanie podláh, umývanie okien,žalúzii, umývanie kúpelne,WC, čistenie kuchyne a kuchynských spotrebičov z vonku , atd. Upratujem poctivo, dokladne, diskrétne .Ponuka pre BA-len rodinný dom ( nakoľko v BA nie je kde parkovať a SC a blízke okolie Dohoda .
Upratovanie domácnosti
Lokalita: Trnava 919 01, Dátum: 22. 9. 2021, Cena: V texte
Ponúkam upratanie domácnosti,umytie okien, žehlenie Cena dohodou