Útulňa/posed/mini chatka
Kategória:
Ostatné
Hľadám niekoho, kto by dokázal postaviť drevenú útulňu, tak ako je na fotkách. V rozmeroch cca 3x2,5 m. Vykurovanie na kachle, zateplená. Na podvozku.

Podobné inzeráty

Ponúkam na predaj HomeLife Teplovzdušný ventilátor MINI HEATER KLW-007A.
Teplovzdušný ventilátor MINI HEATER Teplovzdušný ventilátor MINI HEATER zaistí teplo v celej Vašej izbe počas chvíle – doma, v garáži, kancelárii alebo na chate či chalupe. Teplovzdušný ventilátor MINI HEATER vyhreje celú miestnosť, zapája sa priamo do zásuvky v stene a nezaberá miesto. Teplovzdušný ventilátor MINI HEATER je veľmi výkonný, premení chladné a nehostinné miestnosti na teplé a príjemné priestory. Teplovzdušný ventilátor MINI HEATER – výhody:
Stačí len zapojiť do akejkoľvek zásuvky a zapnúť – nie sú potrebné žiadne káble ani miesto na podlahe
Okamžité teplo – na termostate si nastavíte presnú teplotu a vyberiete jednu z dvoch rýchlostí
Vykúrite akúkoľvek miestnosť doma alebo v zamestnaní
Bezpečné keramické výhrevné teleso, plastový kryt zostáva chladný
Funkcia automatického vypnutia
Tichá prevádzka
Teplovzdušný ventilátor MINI HEATER – parametre:
Príkon max. 400 W
Napájanie 230V AC 50Hz
Hlučnosť 50 – 55 dB
2 rýchlosti
Až do cca 20 m2
Rozsah nastavenia termostatu 15–32 ° C
Digitálny LED displej
Časovač (max. 12 hodín)
Keramické výhrevné teliesko
Čierna farba (hodí sa do každého interiéru)
Rozmer 9 x16 × 10 cm
Nie je vhodný do kúpelní
Je to tento model:

Ponúkame na predaj ZÁHRADNÁ CHATKA v obľúbenej lokalite mesta Banskej Bystrici, časť FONČORDA, nad ulicou TULSKÁ. Chatka sa nachádza v záhradkárskej osade na konci slepej uličky pod lesom v tichom prostredí.
DOHODA NA CENE
CHATKA stojí na betónových základoch. Nachádza sa na slnečnom pozemku s pekným výhľadom o celkovej rozlohe 325 m2 a so slnečnou orientáciou. Je v osobnom vlastníctve a bez ťarchy. Pozostáva z dvoch nadzemných podlaží. Pozemok nie je oplotený (iba vrchná časť pozemku od lesa je oplotená s vlastnou bráničkou pre vstup do lesa).
1. NADZEMNÉ PODLAŽIE (suterén) - murovaná časť chatky, kde sa nachádzajú sklad a pivničné priestory. Má samostatný vstup z bočnej strany chatky.
2. NADZEMNÉ PODLAŽIE (prvé poschodie) - drevená časť chatky - samostatný vstup zo zadnej časti. Nachádza sa tu vstupná hala s krbom, izba s novou krbovou pieckou.
Rozmery chatky predstavujú priebližne 4m x 4,5m. Úžitková plocha chatky jedného podlažia predstavuje okolo 17 m2.
Rozmery pozemku sú obdĺžnikovitého tvaru cca 36m x 9m.
LES a VČELÍN: priamo nad chatkou sa už nachádza les. Súkromná zóna, môže sa tiež využívať. Nachádza sa tu aj včelín, ktorý patrí k tejto chatke.
ALTÁNOK: terasa a prekrytie prístreškom. Nachádza sa tu sedenie, grilovanie, oddychová zóna.
Pozemok je svahovitý a kaskády.
PARKOVANIE: v blízkosti chatky. Prístup k pozemku autom - áno.
PRÍSTUPOVÁ CESTA: pvá časť asfaltová, druhá už je spevnená (nie asfaltová).
INŽINIERSKE SIETE:
- pitná voda na pozemku áno (vlastný vodomer)
- elektrina áno (vlastné hodiny)
- odpad nie je (chemické wc)
KÚRENIE: nová krbová piecka v izbe so zavretým ohniskom. Resp. starší krb vo vstupnej hale.
PEKNÝ VÝHĽAD S JUŽNOU ORIENTÁCIOU
EXTERIÉR:
- slnečný
- kvety, ovocné stromy, sadenie
- altánok
- okrasné rastliny
- oporný múr
ZÁHRADA: je o výmere 308 m2, plocha pozemku pod chatkou predstavuje 17 m2. Spolu výmera pozemku predstavuje 325 m2.
Energetický certifikát: nie je
Ak Vás ponuka zaujala, neváhajte kontaktovať:
Roman Chomistek, Ing.

Ponúkam na predaj záhradnú murovanú chatku 50m2 úžitkovej plochy s kaskádovitym pozemkom 382m2.Chatka je napojená na úžitkovú pitnú vodu aj elektriku.Možnost celoročného bý situovaná vo vyhľadávanej oblasti neďaleko Brezna v obci Bujakovo.Chatka je zaizolovana a skladá sa s troch podlaží 1-kuchyňa ktorá je vybavená kompletne,sporák,šparhet mikrovlnka,bojler,sprcha,wc špajza atď.2-Obyvačka veľky krb,zvaný vodnik kompletne vybavené vykurovanie s radiátormi+ plus infrapanely,gauč nábytok,televízia,wifi.3-podkrovie,možnosť spania,úložný priestor atď.chatka sa predáva zariadená.pred chatku je možnosť postaviť altánok je tam veľká terasa s krásnym výhľadom na Nízke Tatry pod ktorou sa nachádza kôlňa na uschovanie zahradnych pomôcok.moznost parkovania pred chatou alebo na parkovisku. Ak Vás moja ponuka zaujala, určite my zavolajte. Vážny záujemcovia.Dohoda možná len pri kùpe.Ďakujem

Posed je zateplený a obsahuje vyklápaciu posteľ.
Vonkajší rozmer: 190×154cm
Výška: 205cm
V prípade záujmu, alebo ďalších otázok ma prosím kontaktujte telefonicky.

Ponukam na predaj polovnicky posed mohutna konstrukcia natreta bochemitom zelenim po dohode viem aj doviest .polovacka